Ona

Bolest na prvním místě. Vzhůru na skokanský můstek

J71a39n 61S51v47o23b20o55d70a

17. 9. 2014

Jméno vítěze je Matjaž Mikloša, Matjaž je křestní. Redakce z něj udělala Miklosa Matjaz, jak kdyby byl Maďar kde je příjmení-jméno obvyklé pořadí :)

Facebook Twitter Google Plus Zavřít

P83e44t93r 45B28r35é24m

17. 9. 2014

Ahoj Honzo,

výsledky jsme přejali přímo od Red Bullu. Nicméně na nápravě pracujeme a tímto se vítězi omlouváme. :-)

L24i59b62o68r 62H60e33g18l98a52s

17. 9. 2014

Super článek, jen jsem malinko nepochopil ty časy. Tady píšete, že vítězná sestava Olfin car vella Trutnov vysprintovala celou trasu v čase 2:24,85 a tady zase, že vítěz Miklosa Matjaz ze Slovinska měl nejlepší čas 4:03.13... Vyhrál tedy jednotlivec nebo celý tým? A v jakém čase?

J21a25k52u57b 19L74a54r65y89s64z

17. 9. 2014

Probíhala soutěž štafet i jednotlivců.

Za jednotlivce vyhrál Matjaz ze Slovinska.

Štafety vyhrál tým Olfin car vella Trutnov :)

J98a72r46o68s91l59a15v 11Š16t23ě43r64b53a

17. 9. 2014

asi narazi na to, ze cela stafeta mela mensi cas nez jednotlivec

J88a53k75u12b 86L23a20r16y52s52z

17. 9. 2014

Jj, to chápu ale je velký rozdíl běžet 100 ve štafetě nebo si dát rovnou celých 400 jako jednotlivec.

P93e12t93r 13B22r73é69m

17. 9. 2014

Ahoj Libore,

přesně jak píše Jakub. Běželo se v kategoriích muži, ženy a štafety. A když si tu trasu rozdělili čtyři lidé, přeci jenom jim to šlo trochu rychleji. :-)