Ona
Vítěze vylosoval automat. Gratulujeme.

Vítěze vylosoval automat. Gratulujeme. | foto: Rungo.cz

Předežeň RUNGO.cz zná výherce. Výzva pokračuje dál. Zapoj se i ty!

  • 0
Kdo by ji nechtěl, že? Kniha Běh a maraton, úplný průvodce je skvělá a dá vám základní odpovědi na mnohé otázky kolem běhání. Díky březnové výzvě Předežeň RUNGO.cz tahle knížka poputuje ke třem šťastlivcům.

Z celkem 267 běžců, kteří se do výzvy zapojili, automat vygeneroval tyto výherce (jde o umístění v celkovém pořadí): Kamil Mráz, Zbyněk Mazel a Martin Ladyr. Všem výhercům moc gratulujeme. Samozřejmě budeme rádi, pokud s námi začneš běhat i ty. Za měsíc duben bude na další tři klikaře, které vylosujeme, opět čekat překvapení.

Běh a maraton, úplný průvodce vám představí vše o běhu.

Jak se soutěže zúčastnit příště

Do běžeckých výzev RUNGO.cz se můžete přidat kdykoliv. Jak na to, si přečtěte zde.

Pozor na chybná zadání! Server Dailymile díky místu svého vzniku v San Franciscu nezná desetinné čárky, ale tečky. Zadáváte-li své běhy ručně, nezapomeňte se ujistit, že svou vzdálenost zadáváte ve formátu, například, 42.2 km. Pokud už vzdálenost zadáte s čárkou, nic strašného se neděje. Jednoduše v Dailymile klikněte na záložku training, poté z levého menu vyberte možnost list, zvolte chybně zadaný běh a pod informacemi o běhu najdete vpravo malý odkaz „edit“. Po otevření tohoto odkazu můžete změnit informace o běhu a zadat správnou hodnotu.