RUNGO.cz slaví narozeniny. Zapojte se do výzvy a vyhrajte

aktualizováno 
RUNGO slaví čtvrté narozeniny a tak jsme pro vás na měsíc září připravili speciální výzvu plnou výher. Tentokrát vás nečeká žádné předhánění. Stačí, abyste se zapojili a hrajete o cenu.

(ilustrační snímek) | foto: Filip Marvan, Rungo.cz

Výzva pro září bude tentokrát trochu netradiční. Jelikož RUNGO.cz má právě dnes 2. září 2017 čtvrté narozeniny, rozhodli jsme se je oslavit s vámi, čtenáři, narozeninovou výzvou. Nebudeme vás nutit někoho předhánět nebo plnit nějaký úkol. Budeme rádi, pokud se zapojíte a prostě si jen užijete radost z pohybu.

Zářijovou výzvu totiž stavíme na jednom z hesel RUNGO.se, běhej srdcem. Není přece podstatné, kolik lidí necháte za sebou, nebo kolik nasbíráte kilometrů do svého sportovního deníčku, natož, za kolik dáte desítku. Podstatné je, že vám pohyb přináší uspokojení. A proto stačí se zapojit jen tolik, aby vám to přineslo radost. Jelikož jsme web také o chůzi, bude se tentokrát počítat do výzvy jak běh, tak i chůze.

Na konci měsíce pak vylosujeme deset výherců, kteří dostanou RUNGO pytel na boty s malým překvapením uvnitř (které bude pokaždé jiné). Jedinou podmínkou je alespoň jeden platný záznam ve výzvě na Endomondu. Pojďte se rozloučit s létem a choďte i běhejte tak, jak vás to bude bavit nejvíc.

Do zářijové výzvy se můžete zapojit zde

A jak dopadla srpnová výzva? Minulý měsíc jste na Endomondu soutěžili s Michalem ze Zoo Brno, který naběhal 142 kilometrů. Celkem jsme pak všichni dohromady naběhali téměř sto tisíc kilometrů! Lépe než Michal to zvládlo 255 účastníků výzvy a z nich jsme vylosovali Blanku Novotnou (144. v pořadí výzvy), která získává hlavní cenu bundu Craft Focus 2.0. Cenu útěchy pak získává druhý vylosovaný, tentokrát ze všech účastníků, kteří se zapojili alespoň jedním výběhem. Na nátělník Craft Mind se může těšit Michal Stepanek (754. v pořadí výzvy). Oběma gratulujeme a prosíme aby se ozvali na e-mail filip.marvan@rungo.cz.

Jak se zapojit

Pro nové Rungo výzvy používáme mnoha běžci oblíbenou platformu Endomondo. V prvé řadě se tedy zaregistrujte na jejich stránkách, což lze kromě klasické registrace s uživatelským jménem a heslem i pomocí vašeho Facebook účtu (pokud máte). Po přihlášení na Endomondo si pak si pak zvolte jeden z týmů v tomto článku a přidejte se!

  • Pokud běháte s mobilním telefonem, je to jednoduché. Nainstalujte si mobilní aplikaci Endomondo Sports Tracker, která je dostupná pro všechny rozšířené platformy chytrých telefonů a používejte jí pro zaznamenání svých výběhů. Aplikace po doběhu nahraje váš výkon na web Endomondo.com a kilometry se vám automaticky započítají do Rungo výzvy.
  • Pokud běháte s hodinkami Garmin, můžete si Endomondo účet propojit se službou Garmin Connect (kam se data z Garmin sporttesterů standardně nahrávají) a Endomondo si vaše výběhy bude ze služby Garmin Connect stahovat automaticky. Toto propojení provedete v nastavení Endomonda na webu (stačí zadat přihlašovací údaje pro váš Garmin Connect účet).Garmin sporttestery lze propojit s Endomondo i napřímo pod tlačítkem Add workout, je potřeba mít ale nainstalovaný Garmin Communicator Plugin případně Garmin ANT agent (záleží na konkrétním modelu).
  • V případě, že si zaznamenáváte své běžecký výkony jakoukoliv jinou aplikací nebo sporttesterem, exportujte si vaše výběhy do souboru GPX (standard, který umí drtivá většina aplikací, služeb a sporttesterů) a nahrajte ho na váš Endomondo účet ručně. To provedete kliknutím na tlačítko Add workout a následně vyberte import from file.
  • Využívat můžete také službu Tapiriik.com, která dokáže vzájemně synchronizovat zaznamenaná kilometry mezi službami Endomondo, Strava, Runkeeper, Trainink Peaks a dalšími. Stačí se u této služby přihlásit pod jednotlivé služby a následně stačí vždy jen jedno kliknutí, aby Tapiriik synchronizoval vaše výkony mezi jednotlivými službami.

V případě jakýchkoliv problémů neváhejte napsat do diskuse, my nebo ostatní čtenáři vám jistě rádi poradíme a možná zjistíte, že váš problém tam již někdo před vámi vyřešil.

Autor:

Nejčtenější

Falešná lékařka prováděla plastické operace a zohyzdila několik lidí

Falešná lékařka Alyona Verdyová operovala desítky lidí.

Alyona Verdyová se vydávala za lékařku a operovala desítky lidí, aniž by vystudovala lékařskou školu. Pacienty...

Když se mu bráním, jsem dolámaná. Ve Výměně manželek tekly slzy

Kristýna se synem Markem a její přítel Pavel žijí v Liberci.

„Přijedeme domů, sbalím si věci a odcházím. S herečkou nebudu,“ končil tentokrát televizní Výměnu manželek Pavel (30)....

Alkoholička ležela měsíc ve výkalech, teď čeká dítě a pomáhá závislým

Jessica Landonová

Devětatřicetiletá Jessica Landonová čeká svého prvního potomka a prožívá nejkrásnější životní období. Před pár lety...

Příběh Marka: S milenkou čekám dítě, ale chci zůstat s rodinou

Ilustrační snímek

Můj mimomanželský vztah nezůstal bez následků, milenka otěhotněla. I když ji mám rád a o dítě se chci postarat, nemohu...

Nebrala antikoncepci, aby neztloustla, tak se v sedmnácti stala matkou

„Martinka nechtěla brát antikoncepci, aby nebyla tlustá, tak čekáme miminko,“...

V dalším pokračování Malých lásek jste tentokrát mohli vidět nejen nejmladší rodičku celé série, teprve sedmnáctiletou...

Další z rubriky

Falešná lékařka prováděla plastické operace a zohyzdila několik lidí

Falešná lékařka Alyona Verdyová operovala desítky lidí.

Alyona Verdyová se vydávala za lékařku a operovala desítky lidí, aniž by vystudovala lékařskou školu. Pacienty...

Zprvu jsem dietu před okolím tajila, říká žena, která zhubla 27 kilogramů

Jiřina Sedlmajerová zhubla 27 kilogramů.

Jiřina vaří v mateřské školce, se zdravým jídelníčkem pro sebe si však hodně dlouho neuměla poradit. Nakonec jí...

Dlouhodobé záněty mohou poškodit oči, srdce i klouby, řekl stomatolog

Ilustrační snímek

Dlouhodobý zánět dásní může zavinit infarkt. Pravidelné kontroly i zdravá životospráva jsou prevencí proti vzniku...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz