Zapojte se do Craft RUNGO výzvy, běhejte s námi i v únoru a vyhrajte

  11:50aktualizováno  11:50
Nenechte svá předsevzetí ladem. Přidejte se do Craft RUNGO výzvy pro měsíc únor, naběhejte alespoň 50 kilometrů a vyhrajte! Nyní se můžete zapojit také do chodecké výzvy, která vám pomůže zhubnout.

Přidejte se do Craft RUNGO výzvy a užijte si s námi zimní běhání. | foto: archiv Magdalény OndrášovéiDNES.cz

Lednové výzvy bývají svou účastí rekordní a nejinak tomu bylo i letos. Jsme rádi, že se přidáváte a děkujeme všem 1 501 lidem za účast. Celkem jsme naběhali více než 121 tisíc kilometrů a spálili přes deset milionů kalorií. Od ledna je novým partnerem RUNGO výzev značka Craft, která také věnovala ceny v podobně zimního běžeckého vybavení. To aby se vám lépe běhalo, třeba ve výzvách pro další měsíce.

Nezapomeňte

Baví vás naše výzvy? Přehlaste se již nyní do výzvy na příští měsíc.

K tomu abyste mohli být zařazeni do slosování jste museli naběhat alespoň 30 kilometrů a to se nakonec podařilo 996 z vás. Jako výherce termotriček Craft Extreme jsme vylosovlali Petra Malečka (396. v pořadí výzvy) a Milana Hubáčka (717. v pořadí výzvy), reflexní běžecké čepice Craft Briliant vyhrávají Aleš Slavík (73. v pořadí výzvy) a Martina Popilková (539. v pořadí výzvy), a na běžecké rukavice opět z řady Craft Briliant se mohou těšit Lenka Černá (885. v pořadí výzvy) a Jan Konecny (690. v pořadí výzvy). Za redakci RUNGO.cz navíc přidáváme čtyři trička v RUNGO designu, která získávají Lucie Šimáně (739. v pořadí výzvy), Musil Uzda (75. v pořadí výzvy), Marek Fleisner (971. v pořadí výzvy) a Eva Berná (411. v pořadí výzvy). Všem výhercům gratulujeme a prosíme, aby se ozvali s kontaktními údaji na e-mail filip.marvan@rungo.cz

Do únorové výzvy na Endomondu se zapojte zde

V únorové výzvě budeme pokračovat v nastaveném trendu. Tentokrát budete mít úkol naběhat alespoň 50 kilometrů, abyste mohli být zařazeni do slosování o parádní reflexní běžeckou bundu CRAFT Brilliant 2.0 Ligh a speciální reflexní tričko CRAFT Mind Reflective. Neváhejte a přidejte se, pokud budete běhat pravidelně celý měsíc, bude pro vás 50 kilometrů hračka!

O co se hraje

CRAFT Brilliant 2.0 Ligh dámská verze.

CRAFT Brilliant 2.0 Ligh dámská verze.

CRAFT Brilliant 2.0 Ligh pánská verze.

CRAFT Brilliant 2.0 Ligh pánská verze.

Tričko CRAFT Mind Reflective dámské.

Tričko CRAFT Mind Reflective dámské.

Tričko CRAFT Mind Reflective pánské.

Tričko CRAFT Mind Reflective pánské.

A pokud běhat nechcete nebo nemůžete a bojujete třeba s nadváhou, připravili jsme pro vás také výzvy chodecké. Zapojte se do nich spolu s Veronikou a zaznamenávejte si na Endomondu i vaše procházky. Společná podpora a motivace funguje, uvidíte. Ve výzvě nejde o pořadí ani o ceny, rádi bychom vás však motivovali ke zdravému pohybu a třeba i k výměně zkušeností s lidmi, kteří jsou na tom stejně jako vy. Budeme rádi, pokud se zapojíte do diskusí na Endomondu, které jsou pod každou výzvou.

Do chodecké výzvy s Veronikou se můžete přidat zde

Takže neváhejte a vydejte se s námi ven za zdravým pohybem. Vždyť kouzlo letošní zimy za to stojí.

Jak se zapojit

Pro nové Rungo výzvy používáme mnoha běžci oblíbenou platformu Endomondo. V prvé řadě se tedy zaregistrujte na jejich stránkách, což lze kromě klasické registrace s uživatelským jménem a heslem i pomocí vašeho Facebook účtu (pokud máte). Po přihlášení na Endomondo si pak si pak zvolte jeden z týmů v tomto článku a přidejte se!

  • Pokud běháte s mobilním telefonem, je to jednoduché. Nainstalujte si mobilní aplikaci Endomondo Sports Tracker, která je dostupná pro všechny rozšířené platformy chytrých telefonů a používejte jí pro zaznamenání svých výběhů. Aplikace po doběhu nahraje váš výkon na web Endomondo.com a kilometry se vám automaticky započítají do Rungo výzvy.
  • Pokud běháte s hodinkami Garmin, můžete si Endomondo účet propojit se službou Garmin Connect (kam se data z Garmin sporttesterů standardně nahrávají) a Endomondo si vaše výběhy bude ze služby Garmin Connect stahovat automaticky. Toto propojení provedete v nastavení Endomonda na webu (stačí zadat přihlašovací údaje pro váš Garmin Connect účet).Garmin sporttestery lze propojit s Endomondo i napřímo pod tlačítkem Add workout, je potřeba mít ale nainstalovaný Garmin Communicator Plugin případně Garmin ANT agent (záleží na konkrétním modelu).
  • V případě, že si zaznamenáváte své běžecký výkony jakoukoliv jinou aplikací nebo sporttesterem, exportujte si vaše výběhy do souboru GPX (standard, který umí drtivá většina aplikací, služeb a sporttesterů) a nahrajte ho na váš Endomondo účet ručně. To provedete kliknutím na tlačítko Add workout a následně vyberte import from file.
  • Využívat můžete také službu Tapiriik.com, která dokáže vzájemně synchronizovat zaznamenaná kilometry mezi službami Endomondo, Strava, Runkeeper, Trainink Peaks a dalšími. Stačí se u této služby přihlásit pod jednotlivé služby a následně stačí vždy jen jedno kliknutí, aby Tapiriik synchronizoval vaše výkony mezi jednotlivými službami.

V případě jakýchkoliv problémů neváhejte napsat do diskuse, my nebo ostatní čtenáři vám jistě rádi poradíme a možná zjistíte, že váš problém tam již někdo před vámi vyřešil.

Autor:

Nejčtenější

Andrea Černá: Jako kůl v plotě nežiju, ale pět dětí už porodit nestihnu

Andrea Černá

Přestože Andrea Černá ztvárnila desítky náročných divadelních rolí, pro národ zůstává hlavně Eliškou ze známého filmu...

Na Pacifické hřebenovce jsem věčně hladověla, vzpomíná Lucie Kutrová

Lucie Kutrová

Do dvaceti se kromě školy zajímala jen o módu a večírky. Neuběhla ani kilometr a nechápala, proč lidé chodí třeba na...

Už žádné módní trapasy. Osvojte si základní pravidla oblékání

Ilustrační fotografie

Cit pro módu bohužel nebyl každému do vínku dán. Kvůli tomu můžeme na ulicích občas vidět opravdu zvláštní kreace,...

V obložení závazků: sendvičové generaci hrozí krize a vyhoření

ilustrační snímek

Musejí se starat o děti, zároveň pečují o rodiče a mnohdy i prarodiče. A k tomu pracují nebo podnikají. Tak žijí...

Průzkum: mladí bez rodin vstupují do života se zkreslenými představami

Ilustrační snímek

Mladí lidé, kteří vyrůstali v dětském domově, nemají v porovnání s vrstevníky stejné podmínky pro start do nového...

Další z rubriky

Zázrak jménem chůze. Díky ní budete zdravější, šťastnější a chytřejší

Ilustrační snímek

Chůze je pro člověka nejpřirozenější fyzickou aktivitou, jejíž blahodárné účinky stále zbytečně podceňujeme. Díky...

OBRAZEM: Místo dětí a partnerů si slavní pořizují domácí mazlíčky

Slavní, kteří si místo dětí pořídili domácího mazlíčka

Známé osobnosti jsou buď zklamané životem, nebo se ještě necítí na to, aby se staly rodiči. Místo dětí si tak často...

Ortorexie: Když se ze zdravého jídla stane posedlost

MUDr. JIŘÍ DOLINA (51), Ph.D. je přednosta Interní gastroenterologické kliniky...

Chia semínka, goji, čaga, pohanka. Pro mnohé ideál zdravé výživy, pro jiné chorobná závislost na životosprávě, která...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz