Zapojte se do Craft RUNGO výzvy, běhejte s námi i v únoru a vyhrajte

  11:50aktualizováno  11:50
Nenechte svá předsevzetí ladem. Přidejte se do Craft RUNGO výzvy pro měsíc únor, naběhejte alespoň 50 kilometrů a vyhrajte! Nyní se můžete zapojit také do chodecké výzvy, která vám pomůže zhubnout.

Přidejte se do Craft RUNGO výzvy a užijte si s námi zimní běhání. | foto: archiv Magdalény OndrášovéiDNES.cz

Lednové výzvy bývají svou účastí rekordní a nejinak tomu bylo i letos. Jsme rádi, že se přidáváte a děkujeme všem 1 501 lidem za účast. Celkem jsme naběhali více než 121 tisíc kilometrů a spálili přes deset milionů kalorií. Od ledna je novým partnerem RUNGO výzev značka Craft, která také věnovala ceny v podobně zimního běžeckého vybavení. To aby se vám lépe běhalo, třeba ve výzvách pro další měsíce.

Nezapomeňte

Baví vás naše výzvy? Přehlaste se již nyní do výzvy na příští měsíc.

K tomu abyste mohli být zařazeni do slosování jste museli naběhat alespoň 30 kilometrů a to se nakonec podařilo 996 z vás. Jako výherce termotriček Craft Extreme jsme vylosovlali Petra Malečka (396. v pořadí výzvy) a Milana Hubáčka (717. v pořadí výzvy), reflexní běžecké čepice Craft Briliant vyhrávají Aleš Slavík (73. v pořadí výzvy) a Martina Popilková (539. v pořadí výzvy), a na běžecké rukavice opět z řady Craft Briliant se mohou těšit Lenka Černá (885. v pořadí výzvy) a Jan Konecny (690. v pořadí výzvy). Za redakci RUNGO.cz navíc přidáváme čtyři trička v RUNGO designu, která získávají Lucie Šimáně (739. v pořadí výzvy), Musil Uzda (75. v pořadí výzvy), Marek Fleisner (971. v pořadí výzvy) a Eva Berná (411. v pořadí výzvy). Všem výhercům gratulujeme a prosíme, aby se ozvali s kontaktními údaji na e-mail filip.marvan@rungo.cz

Do únorové výzvy na Endomondu se zapojte zde

V únorové výzvě budeme pokračovat v nastaveném trendu. Tentokrát budete mít úkol naběhat alespoň 50 kilometrů, abyste mohli být zařazeni do slosování o parádní reflexní běžeckou bundu CRAFT Brilliant 2.0 Ligh a speciální reflexní tričko CRAFT Mind Reflective. Neváhejte a přidejte se, pokud budete běhat pravidelně celý měsíc, bude pro vás 50 kilometrů hračka!

O co se hraje

CRAFT Brilliant 2.0 Ligh dámská verze.

CRAFT Brilliant 2.0 Ligh dámská verze.

CRAFT Brilliant 2.0 Ligh pánská verze.

CRAFT Brilliant 2.0 Ligh pánská verze.

Tričko CRAFT Mind Reflective dámské.

Tričko CRAFT Mind Reflective dámské.

Tričko CRAFT Mind Reflective pánské.

Tričko CRAFT Mind Reflective pánské.

A pokud běhat nechcete nebo nemůžete a bojujete třeba s nadváhou, připravili jsme pro vás také výzvy chodecké. Zapojte se do nich spolu s Veronikou a zaznamenávejte si na Endomondu i vaše procházky. Společná podpora a motivace funguje, uvidíte. Ve výzvě nejde o pořadí ani o ceny, rádi bychom vás však motivovali ke zdravému pohybu a třeba i k výměně zkušeností s lidmi, kteří jsou na tom stejně jako vy. Budeme rádi, pokud se zapojíte do diskusí na Endomondu, které jsou pod každou výzvou.

Do chodecké výzvy s Veronikou se můžete přidat zde

Takže neváhejte a vydejte se s námi ven za zdravým pohybem. Vždyť kouzlo letošní zimy za to stojí.

Jak se zapojit

Pro nové Rungo výzvy používáme mnoha běžci oblíbenou platformu Endomondo. V prvé řadě se tedy zaregistrujte na jejich stránkách, což lze kromě klasické registrace s uživatelským jménem a heslem i pomocí vašeho Facebook účtu (pokud máte). Po přihlášení na Endomondo si pak si pak zvolte jeden z týmů v tomto článku a přidejte se!

  • Pokud běháte s mobilním telefonem, je to jednoduché. Nainstalujte si mobilní aplikaci Endomondo Sports Tracker, která je dostupná pro všechny rozšířené platformy chytrých telefonů a používejte jí pro zaznamenání svých výběhů. Aplikace po doběhu nahraje váš výkon na web Endomondo.com a kilometry se vám automaticky započítají do Rungo výzvy.
  • Pokud běháte s hodinkami Garmin, můžete si Endomondo účet propojit se službou Garmin Connect (kam se data z Garmin sporttesterů standardně nahrávají) a Endomondo si vaše výběhy bude ze služby Garmin Connect stahovat automaticky. Toto propojení provedete v nastavení Endomonda na webu (stačí zadat přihlašovací údaje pro váš Garmin Connect účet).Garmin sporttestery lze propojit s Endomondo i napřímo pod tlačítkem Add workout, je potřeba mít ale nainstalovaný Garmin Communicator Plugin případně Garmin ANT agent (záleží na konkrétním modelu).
  • V případě, že si zaznamenáváte své běžecký výkony jakoukoliv jinou aplikací nebo sporttesterem, exportujte si vaše výběhy do souboru GPX (standard, který umí drtivá většina aplikací, služeb a sporttesterů) a nahrajte ho na váš Endomondo účet ručně. To provedete kliknutím na tlačítko Add workout a následně vyberte import from file.
  • Využívat můžete také službu Tapiriik.com, která dokáže vzájemně synchronizovat zaznamenaná kilometry mezi službami Endomondo, Strava, Runkeeper, Trainink Peaks a dalšími. Stačí se u této služby přihlásit pod jednotlivé služby a následně stačí vždy jen jedno kliknutí, aby Tapiriik synchronizoval vaše výkony mezi jednotlivými službami.

V případě jakýchkoliv problémů neváhejte napsat do diskuse, my nebo ostatní čtenáři vám jistě rádi poradíme a možná zjistíte, že váš problém tam již někdo před vámi vyřešil.

Autor:

Nejčtenější

Vezmi děti a kopni ji do zadku, radila náhradní manželka. Míra poslechl

Jarka poznala Míru, když jí bylo 15 let. Mají spolu dvě děti.

Vztah Jarky s Mírou je před krachem, zatímco Martina s Michalem spolu vrkají jako hrdličky a do Výměny manželek se...

Nebrala antikoncepci, aby neztloustla, tak se v sedmnácti stala matkou

„Martinka nechtěla brát antikoncepci, aby nebyla tlustá, tak čekáme miminko,“...

V dalším pokračování Malých lásek jste tentokrát mohli vidět nejen nejmladší rodičku celé série, teprve sedmnáctiletou...

Tomáš se mně nemůže přizpůsobit, musím já, říká Anna Satoranská

Anna Satoranská

Společně se svým otcem Pavlem Maurerem pořádá gastronomické výlety do světa, vydává průvodce po restauracích a pořádá...

Po třech dětech vážila Ludmila skoro metrák. Teď vypadá jako modelka

Osmatřicetiletá Ludmila shodila 25 kilogramů

U nás v rodině měly všechny ženy velké zadky, směje se Ludmila Černá (38), jejíž hmotnost se po narození třetího dítěte...

Zprvu jsem dietu před okolím tajila, říká žena, která zhubla 27 kilogramů

Jiřina Sedlmajerová zhubla 27 kilogramů.

Jiřina vaří v mateřské školce, se zdravým jídelníčkem pro sebe si však hodně dlouho neuměla poradit. Nakonec jí...

Další z rubriky

Pětkrát o menstruačním kalíšku. Jak ho vybrat a jak zavést

Raději než tampon menstruační kalíšek, shodují se ženy, které ho používají....

Každá žena v době menstruace volí, co jí vyhovuje. Některá upřednostňuje vložky, jiná tampony. Další možností je...

Dlouhodobé záněty mohou poškodit oči, srdce i klouby, řekl stomatolog

Ilustrační snímek

Dlouhodobý zánět dásní může zavinit infarkt. Pravidelné kontroly i zdravá životospráva jsou prevencí proti vzniku...

Z kašle se vyvinula otrava krve, kvůli které přišla žena o končetiny

Jayne Carpenterová

Jayne Carpenterové amputovali lékaři před třemi lety kvůli otravě krve obě nohy a levou ruku. Otravu přežila jen...

Zprvu jsem dietu před okolím tajila, říká žena, která zhubla 27 kilogramů

Jiřina Sedlmajerová zhubla 27 kilogramů.

Jiřina vaří v mateřské školce, se zdravým jídelníčkem pro sebe si však hodně dlouho neuměla poradit. Nakonec jí...

Advantage Consulting, s.r.o.
OBCHODNÍK / KONZULTANT PRO PRODEJ SLUŽEB

Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 30 000 - 45 000 Kč

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz