Otestujte novou termínovku s lepším vyhledáváním a hodnocením závodů

aktualizováno 
Přišel čas spustit novou verzi termínovky závodů na RUNGO.cz, kterou jsme pro vás připravili. Je přehlednější s více informacemi o závodech, má vylepšené vyhledávání a nové závody můžete vkládat sami pomocí formuláře. K proběhlým závodům navíc můžete nově přidávat komentáře a vaše hodnocení!

Termínovka | foto: RUNGO.cz

Když jsme se v redakci přede dvěma lety zamýšleli nad tím, jak vylepšit termínovku, aby pro vás byla co nejpřehlednější a používali jste ji rádi, měli jsme hlavu plnou nápadů. Ne vše se nakonec povedlo realizovat a ne všechny nápady se setkaly s pochopením od našich programátorů. Přesto je výsledek, který vám dnes představujeme a který na našich stránkách běží pod označením „beta“ od konce minulého roku, obrovským skokem vpřed. Změnili jsme vzhled, strukturu i parametry u jednotlivých závodů. Vylepšili jsme vyhledávání a přidali možnost přidávat hodnocení i komentáře.

Každý může vložit nový závod

Závodů spojených s běháním každým rokem přibývá a my chceme dát prostor úplně všem. Kdokoliv (nejlépe samozřejmě sám pořadatel) může vložit závod pomocí speciálního formuláře. Stačí vyplnit alespoň všechny povinné položky a poslat nám závod ke schválení. My v redakci takový závod následně zkontrolujeme a po schválení se objeví v termínovce. Je to zdarma a pro všechny!

Novou termínovku závodů na RUNGO.cz naleznete zde

Pokud u libovolného závodu narazíte na chybu, kliknutím na „požádat o editaci“ nám můžete chybu jednoduše nahlásit nebo uvést údaje na správnou míru.

Vylepšené vyhledávání

Aby vám žádný závod neunikl, snažili jsme se vylepšit vyhledávání. Můžete si nechat vylistovat závody podle mnoha parametrů od termínu konání, přes cenu, délku až třeba po povrch tratě. A nebo nemusíte zadávat vůbec nic a nechat si zobrazit závody úplně všechny. Termínovka vám poradí, kam vyrazit na volný víkend, nebo kdy si vybrat dovolenou, aby vám neunikl oblíbený závod.

Závody můžete komentovat i hodnotit

V případě, že již závod proběhl, můžete k němu nově přidávat i hodnocení a komentář. Tímto způsobem můžete organizátorům dát zpětnou vazbu za jejich snahu a třeba pomoci ostatním, kteří se budou rozhodovat, na který závod vyrazí v příštím roce. Jelikož je tato funkce úplně nová, zatím tam mnoho hodnocení nenajdete. Pokud si ale uděláte čas a ohodnotíte závody, na kterých jste byli třeba v minulém roce, uděláte radost nám i ostatním běžcům.

Na základě hodnocení (které se vypočítává podobným způsobem jako například na známé zahraniční filmové databázi IMDB) pak budete moci závody vyhledávat nebo sledovat žebříčky těch nejoblíbenějších.

Váš názor je pro nás důležitý

Přáli bychom si, aby se vám termínovka líbila, používali jste ji rádi a našli jste v ní vše, co potřebujete. Budeme se snažit ji nadále zlepšovat a už teď máme například připraveny úpravy vzhledu, které by měly termínovku ještě více zpřehlednit. Tak jako u každé novinky je ale možné, že narazíte na nějaké chyby, problémy nebo budete mít nápad, jak některou část udělat lépe. Napište nám o tom! Na mojí e-mailové adrese filip.marvan@rungo.cz budu vděčný za jakékoliv ohlasy, které nám pomohou termínovku posunout časem třeba ještě dál.

Autor:
Témata: Termínovka

Nejčtenější

Falešná lékařka prováděla plastické operace a zohyzdila několik lidí

Falešná lékařka Alyona Verdyová operovala desítky lidí.

Alyona Verdyová se vydávala za lékařku a operovala desítky lidí, aniž by vystudovala lékařskou školu. Pacienty...

Když se mu bráním, jsem dolámaná. Ve Výměně manželek tekly slzy

Kristýna se synem Markem a její přítel Pavel žijí v Liberci.

„Přijedeme domů, sbalím si věci a odcházím. S herečkou nebudu,“ končil tentokrát televizní Výměnu manželek Pavel (30)....

Alkoholička ležela měsíc ve výkalech, teď čeká dítě a pomáhá závislým

Jessica Landonová

Devětatřicetiletá Jessica Landonová čeká svého prvního potomka a prožívá nejkrásnější životní období. Před pár lety...

Příběh Marka: S milenkou čekám dítě, ale chci zůstat s rodinou

Ilustrační snímek

Můj mimomanželský vztah nezůstal bez následků, milenka otěhotněla. I když ji mám rád a o dítě se chci postarat, nemohu...

Nebrala antikoncepci, aby neztloustla, tak se v sedmnácti stala matkou

„Martinka nechtěla brát antikoncepci, aby nebyla tlustá, tak čekáme miminko,“...

V dalším pokračování Malých lásek jste tentokrát mohli vidět nejen nejmladší rodičku celé série, teprve sedmnáctiletou...

Další z rubriky

Zprvu jsem dietu před okolím tajila, říká žena, která zhubla 27 kilogramů

Jiřina Sedlmajerová zhubla 27 kilogramů.

Jiřina vaří v mateřské školce, se zdravým jídelníčkem pro sebe si však hodně dlouho neuměla poradit. Nakonec jí...

Pětkrát o menstruačním kalíšku. Jak ho vybrat a jak zavést

Raději než tampon menstruační kalíšek, shodují se ženy, které ho používají....

Každá žena v době menstruace volí, co jí vyhovuje. Některá upřednostňuje vložky, jiná tampony. Další možností je...

Neumírejte na rakovinu děložního čípku, nově se můžete vyšetřit samy

Ilustrační snímek

Na pravidelné kontroly ke gynekologovi nechodí přes čtyřicet procent českých žen, přitom prevence může být například u...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz