Otestujte novou termínovku s lepším vyhledáváním a hodnocením závodů

aktualizováno 
Přišel čas spustit novou verzi termínovky závodů na RUNGO.cz, kterou jsme pro vás připravili. Je přehlednější s více informacemi o závodech, má vylepšené vyhledávání a nové závody můžete vkládat sami pomocí formuláře. K proběhlým závodům navíc můžete nově přidávat komentáře a vaše hodnocení!

Termínovka | foto: RUNGO.cz

Když jsme se v redakci přede dvěma lety zamýšleli nad tím, jak vylepšit termínovku, aby pro vás byla co nejpřehlednější a používali jste ji rádi, měli jsme hlavu plnou nápadů. Ne vše se nakonec povedlo realizovat a ne všechny nápady se setkaly s pochopením od našich programátorů. Přesto je výsledek, který vám dnes představujeme a který na našich stránkách běží pod označením „beta“ od konce minulého roku, obrovským skokem vpřed. Změnili jsme vzhled, strukturu i parametry u jednotlivých závodů. Vylepšili jsme vyhledávání a přidali možnost přidávat hodnocení i komentáře.

Každý může vložit nový závod

Závodů spojených s běháním každým rokem přibývá a my chceme dát prostor úplně všem. Kdokoliv (nejlépe samozřejmě sám pořadatel) může vložit závod pomocí speciálního formuláře. Stačí vyplnit alespoň všechny povinné položky a poslat nám závod ke schválení. My v redakci takový závod následně zkontrolujeme a po schválení se objeví v termínovce. Je to zdarma a pro všechny!

Novou termínovku závodů na RUNGO.cz naleznete zde

Pokud u libovolného závodu narazíte na chybu, kliknutím na „požádat o editaci“ nám můžete chybu jednoduše nahlásit nebo uvést údaje na správnou míru.

Vylepšené vyhledávání

Aby vám žádný závod neunikl, snažili jsme se vylepšit vyhledávání. Můžete si nechat vylistovat závody podle mnoha parametrů od termínu konání, přes cenu, délku až třeba po povrch tratě. A nebo nemusíte zadávat vůbec nic a nechat si zobrazit závody úplně všechny. Termínovka vám poradí, kam vyrazit na volný víkend, nebo kdy si vybrat dovolenou, aby vám neunikl oblíbený závod.

Závody můžete komentovat i hodnotit

V případě, že již závod proběhl, můžete k němu nově přidávat i hodnocení a komentář. Tímto způsobem můžete organizátorům dát zpětnou vazbu za jejich snahu a třeba pomoci ostatním, kteří se budou rozhodovat, na který závod vyrazí v příštím roce. Jelikož je tato funkce úplně nová, zatím tam mnoho hodnocení nenajdete. Pokud si ale uděláte čas a ohodnotíte závody, na kterých jste byli třeba v minulém roce, uděláte radost nám i ostatním běžcům.

Na základě hodnocení (které se vypočítává podobným způsobem jako například na známé zahraniční filmové databázi IMDB) pak budete moci závody vyhledávat nebo sledovat žebříčky těch nejoblíbenějších.

Váš názor je pro nás důležitý

Přáli bychom si, aby se vám termínovka líbila, používali jste ji rádi a našli jste v ní vše, co potřebujete. Budeme se snažit ji nadále zlepšovat a už teď máme například připraveny úpravy vzhledu, které by měly termínovku ještě více zpřehlednit. Tak jako u každé novinky je ale možné, že narazíte na nějaké chyby, problémy nebo budete mít nápad, jak některou část udělat lépe. Napište nám o tom! Na mojí e-mailové adrese filip.marvan@rungo.cz budu vděčný za jakékoliv ohlasy, které nám pomohou termínovku posunout časem třeba ještě dál.

Autor:
Témata: Termínovka

Nejčtenější

Rebelství vévodkyně Meghan. Co vše dělá proti královským pravidlům

Vévodkyně Meghan (Peacehaven, 3. října 2018)

Přivdala se do královské rodiny, která ji vřele přijala. Mladý pár obdivují miliony lidí a fandí mu i proto, že Meghan...

Měsíce jsem řešila ekzém, diagnóza však zněla Hodgkinův lymfom

Šárka Šteinochrová založila neziskovou organizaci Maminy s rakovinou.

To, co začalo jako svědivý ekzém, se pro mladou maminku Šárku Šteinochrovou změnilo v noční můru zvanou Hodgkinův...

Leklá ryba, otlapkávač nebo svazek mrkví. Co prozradí podání ruky?

Podání ruky

Vlastně na tom nic není. Vždyť dneska se ruka podává pořád – při pozdravu, seznamování, gratulacích, kondolencích nebo...

Jak správně používat parfém? Stačí tři střiky, ale na správné místo

Ilustrační snímek

„Parfém je neviditelný, ale nezbytný a nenahraditelný módní doplněk. Avizuje, že žena přichází, a připomíná, když už...

Menstruace bez vložek a tamponů. Češka nabízí nepropustné kalhotky

Menstruační kalhotky Snuggs

Protože použité menstruační vložky a tampony představují ročně tuny odpadu, rozhodla se Linda Šejdová, že místo běžných...

Další z rubriky

Menstruace jako byznys. Pomůcky pro ženy zažívají nebývalý boom

Ilustrační fotografie

Ačkoli patří do života většiny žen, stále je menstruace tabu. Což je zvláštní paradox ve chvíli, kdy právě menstruační...

Bulharský dřep i mrtvý tah. Vyzkoušejte sedm cviků pro dokonalý zadeček

Ilustrační fotografie

Kdo to nestihl před létem, může ještě během několika týdnů vytvarovat své pozadí do požadovaného tvaru pomocí snadných...

Čtyřiasedmdesátiletá návrhářka radí, jak vypadat mladě i bez plastik

Norma Kamali vypadá na svůj věk velmi dobře.

Módní ikona Norma Kamali z New Yorku vypadá ve čtyřiasedmdesáti jako ženy o dvacet let mladší. Za jejím skvělým...

Grilujeme! 10 jednoduchých dobrot, které rychle mizí z grilu
Grilujeme! 10 jednoduchých dobrot, které rychle mizí z grilu

Teploty stoupají a krásné počasí nás zve do stínu stromů zahrad a parků. A to je ideální příležitost něco si ukuchtit. Inspirujte se nejlepšími recepty na grilování od našich uživatelek.

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz