Ona
Vyhrajte funkční top od CRAFT

Vyhrajte funkční top od CRAFT | foto: CRAFT

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SOUTĚŽ: Vyhrajte funkční protivětrný rolák z kolekce CRAFT BRILLIANT

Změna času a brzké stmívání tě s novými produkty z kolekce CRAFT BRILLIANT nezaskočí. O skvělé funkční oblečení si navíc můžete i zasoutěžit.

CRAFT BRILLIANT

Kolekce CRAFT BRILLIANT zahrnuje kompletní běžecký koncept (nejen) pro bezpečné noční běhání - vymazlené funkční technické oblečení se skvělou viditelností i v tom nejslabším okolním osvětlení či nasvícení. Běžecký koncept zahrnuje lehčí bundu i bundu s membránou, Thermal top, zateplené elasťáky a spoustu doplňků v podobě čepice, čelenky, rukavic prstových i hybrid (prsty a palce dohromady) a návleky.

Soutěžte

Vyhraj CRAFT BRILLIANT Thermal Wind Top

Odpověz na otázku a vyhraj! Správnou odpověď najdeš na e-shopu craft.cz. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce, kteří obdrží CRAFT PR Brilliant Thermal Wind Top.

CRAFT PR Brilliant Thermal Wind

CRAFT PR Brilliant Thermal Wind top je funkční rolák s protivětrnou úpravou, výrazně zateplený, elastický a atletického střihu. Z vnitřní strany je použit jemný fleece pro optimální izolaci a transport vlhkosti. Top je vybaven větru odolným předním panelem, prodlouženým předním zipem pro snadnější převlékání a extra ventilaci a jednou kapsou na zip v zadní části. Produkt je dostupný v pánské a dámské variantě.

CRAFT PR Brilliant Thermal Wind  (Men)

CRAFT PR Brilliant Thermal Wind (Men)

CRAFT PR Brilliant Thermal Wind  (Women)

CRAFT PR Brilliant Thermal Wind (Women)

Specifikace:

  • Materiál: 87% Polyester, 13% Elastan (243 g/m²); 100% Polyester (211 g/m²)
  • Barvy: pánská - černo-žlutá; dámská - černo-oranžová
  • Velikosti: M - XXL (pánské), S - XL (dámské)
  • Cena: 2 190 Kč
CRAFT - logo