Ona
Prosincovým soupeřem ve výzvě byl Petr Brém

Prosincovým soupeřem ve výzvě byl Petr Brém | foto: archiv Petra Bréma

Kdo předehnal RUNGO Petra? Známe výherce prosincové výzvy.

  • 0
Během posledního měsíce loňského roku jste mohli v naší výzvě změřit síly s Petrem. Podívejte se, jak jste si v prosimci vedli jaké výherce jsme vylosovali.

Do prosincové výzvy se zapojilo celkem 540 běžců, kteří na své konto připsali alespoň jeden platný výběh. Dohromady se nám podařilo naběhat 64 tisíc kilometrů, což je dokonce více než v listopadu. Je vidět, že ani vánoční svátky vás neodvedly od běhání a to je dobře.

Petr naběhal 260 kilometrů a lepších bylo jen 44 účastníků výzvy. Z nich jsme vylosovali výherce hlavní ceny - bot PUMA Ignite PWRWARM, kterým se stává Jaroslav Foltýn (celkem 16. v pořadí výzvy).

Cenu útěchy pro aktivního účastníka, který se do výzvy zapojil, ale naběhal méně než Petr, získává Ladislav Stránský (celkem 125. v pořadí výzvy). Posíláme mu tričko s reflexními prvky PUMA Graphic. Oběma vylosovaným výhercům gratulujeme a prosíme, aby se ozvali na e-mail filip.marvan@rungo.cz.

Nezapomeňte, že soutěžit můžete i v lednu. Tentokrát pro vás máme připravenou speciální výzvu, ve které může vyhrát i úplný začátečník. Není totiž potřeba nikoho předbíhat, k tomu abyste získali cenu, stačí naběhat alespoň 30 kilometrů a mít trochu štěstí při losování. Zkuste to, určitě to zvládnete, stačí v lednu běhat dva kilometry každý druhý den.

Více informací o lednové výzvě naleznete ZDE