Jak efektivněji regenerovat a rychleji se vrátit do hry?

  0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Při aktivním sportování dochází k mikro traumatům svalového i kloubního aparátu, jako jsou menší poranění, otoky, krevní výrony, podlitiny apod. Možná jste se s tím už setkali. Vyřadilo vás to na pár dní či týdnů ze sportovní aktivity? V této chvíli byste dali cokoliv za něco, co by vám urychlilo vaši regeneraci a vrátilo zpátky do hry. Protože sport je vaše droga a chybí vám.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak efektivněji regenerovat a rychleji se vrátit do hry? | foto: Enzymax

Pokud takto aktivně sportujete, jste to právě vy, kteří byste měli řešit efektivní a rychlou regeneraci.

Bez kvalitní regenerace nemá sport smysl!

Taky jste si kladli otázku, proč se vrcholoví sportovci po různých zraněních tak rychle vrátí do formy? Není to jen díky špičkové lékařské péči a kvalitní fyzioterapii, je to i tím, že využívají enzymoterapii. Enzymoterapie se využívá nejen při rekonvalescenci pooperačních stavů, ale nachází uplatnění i při různých zraněních, která se mohou vyskytnout při sportu. Jedná se například o mikro záněty, otoky, svalová poranění či namožení vazů atd. A to právě není záležitost pouze vrcholových sportovců, ale i nás, kteří se sportu věnujeme rekreačně. A co je vlastně ta enzymoterapie?

Jak efektivněji regenerovat a rychleji se vrátit do hry?

Jak fungují enzymy?

Enzymů je celá řada druhů. Jsou důležité proto, že řídí všechny potřebné biologické procesy v lidském těle. Čím jsme starší, tím máme bohužel enzymů méně. Regenerace či hojení ran trvá mnohem déle. Vidíte to také na sobě? Lidské tělo je zvyklé si produkovat enzymy samo, ale po třicítce se tato schopnost snižuje. Pro lepší regeneraci se doporučuje enzymy doplňovat pomocí speciálních preparátů, a to hlavně proteolytické enzymy, tzv. proteázy. Proč? Protože odstraní efektivně zbytky odumřelé tkáně po úrazech, zbytky opotřebených chrupavek apod., které jsou všechny bílkovinné povahy.

Proteázy si tedy můžeme představit jako jakési „uklízečky“ organismu, které pomohou tělo od těchto zbytků vyčistit a rychleji vrátit tělo do kondice. Moderní věda přispěla k tomu, že dnes již můžeme využívat efektivnější fungální proteázy, jejichž výhodou je vysoká vstřebatelnost do organismu. Při enzymoterapii již proto není nutno užívat velké množství tablet.

Enzymoterapie dostupná pro každého!

Jak efektivněji regenerovat a rychleji se vrátit do hry?

Jak efektivněji regenerovat a rychleji se vrátit do hry?

Přípravků s obsahem moderně vyráběných enzymů je v lékárnách či na internetu velmi málo. Nově však můžete zakoupit v lékárnách či na internetu unikátní novinku, doplněk stravy Enzymax R, který nabízí kombinaci moderních fungálních enzymů doplněnou i o aktivní účinné látky jako je např. extrakt z ženšene, který nám pomůže v rychlé regeneraci při sportovních aktivitách.

Pro maximální efekt stačí užívat pouze 2 tablety denně. Žádejte např. prostřednictvím internetové lékárny Pilulka.cz měsíční kúru Enzymax R 60 tobolek za zvýhodněnou cenu 639 Kč.


Nejčtenější

Falešná lékařka prováděla plastické operace a zohyzdila několik lidí

Falešná lékařka Alyona Verdyová operovala desítky lidí.

Alyona Verdyová se vydávala za lékařku a operovala desítky lidí, aniž by vystudovala lékařskou školu. Pacienty...

Když se mu bráním, jsem dolámaná. Ve Výměně manželek tekly slzy

Kristýna se synem Markem a její přítel Pavel žijí v Liberci.

„Přijedeme domů, sbalím si věci a odcházím. S herečkou nebudu,“ končil tentokrát televizní Výměnu manželek Pavel (30)....

Alkoholička ležela měsíc ve výkalech, teď čeká dítě a pomáhá závislým

Jessica Landonová

Devětatřicetiletá Jessica Landonová čeká svého prvního potomka a prožívá nejkrásnější životní období. Před pár lety...

Příběh Marka: S milenkou čekám dítě, ale chci zůstat s rodinou

Ilustrační snímek

Můj mimomanželský vztah nezůstal bez následků, milenka otěhotněla. I když ji mám rád a o dítě se chci postarat, nemohu...

Nebrala antikoncepci, aby neztloustla, tak se v sedmnácti stala matkou

„Martinka nechtěla brát antikoncepci, aby nebyla tlustá, tak čekáme miminko,“...

V dalším pokračování Malých lásek jste tentokrát mohli vidět nejen nejmladší rodičku celé série, teprve sedmnáctiletou...

Další z rubriky

Roční Ester podstoupila transplantaci jater. Je bojovnice, říká maminka

Po transplantaci jater v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny...

Je tomu šestatřicet let od chvíle, kdy lékaři v Česku poprvé transplantovali játra. Od té doby pomohli více než dvěma...

Čokoláda prospívá kráse, zdraví i chuti na sex. Dnes slaví svůj svátek

Ilustrační snímek

Málokterá lahůdka na světě je tak univerzálně milovaná jako právě čokoláda. Není užitečná jen tělu, ale dovede zahnat i...

Falešná lékařka prováděla plastické operace a zohyzdila několik lidí

Falešná lékařka Alyona Verdyová operovala desítky lidí.

Alyona Verdyová se vydávala za lékařku a operovala desítky lidí, aniž by vystudovala lékařskou školu. Pacienty...

Po operaci mandlí upadl chlapec do kómatu, začalo trestní řízení
Po operaci mandlí upadl chlapec do kómatu, začalo trestní řízení

Policisté na Královéhradecku zahájili trestní stíhání tří lidí a jedné firmy, kteří údajně nesou odpovědnost za tragédii. Ta se odehrála před dvěma lety, jejímž následkem osmiletý chlapec po operaci mandlí upadl do kómatu.

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz