Spouštíme hodnocení článků. Napište ten svůj a vyhrajte!

aktualizováno 
V rubrice Čtenáři sobě se objevují vaše úžasné příběhy už téměř rok. Za práci, kterou článkům na RUNGO.cz věnujete, máte náš neskonalý obdiv. Často se musíme divit, jak skvělé čtenáře - autory vlastně máme. Proto bychom je chtěli s vaší pomocí pravidelně odměňovat.

Psaní o běhání je někdy náročné. | foto: Rungo.cz

Protože dobře víme, že nic nepotěší autora víc než pochvala od jeho čtenářů, připravili jsme pro vás možnost právě takovou pochvalu autorům poslat. Pokud se vám bude článek v rubrice Čtenáři sobě líbit, klikněte po dočtení na tlačítko „Článek se mi líbí“ (dole) a pošlete autorovi jako odměnu svůj hlas.

A aby nezůstalo jen u klikání, na základě vašich hlasů a speciálního vzorce, který bere v úvahu nejen počet hlasů, ale i čtenost článku, přidělíme každému článku symbolické běžecké tretry (jelikož nám jde hlavně o kvalitu, tak 10 hlasů u článku přečteného stokrát, je lepších než 50 hlasů u článku přečteného desettisíckrát). Jakmile článek získá alespoň minimální počet hlasů (v závislosti na čtenosti) zobrazí se u takového čtenářského článku symbolické tretry hned nahoře pod titulkem a podle nich každý měsíc autory odměníme. 

Vyhodnocení budeme provádět v polovině následujícího měsíce (15. den), kdy odměníme tři autory těch nejlepších článků, které vyšly v předchozím měsíci (tedy tak, aby i článek, který vyjde 30. dne měsíce, měl alespoň dva týdny čas hodnocení nasbírat). Odměny budou různé, aktuálně máme připraveny knížky nebo běžecké oblečení. Věříme, že vám udělají radost.

Hurá tedy do toho, pište a vkládejte. Čtěte díla svých kolegů a odměňujte je tretrami. Jsme otevření vašim ztřeštěným nápadům, nevšedním zážitkům či seriózním úvahám. Ty nejlepší články se jako obvykle objeví na hlavní stránce, takže se můžete stát součástí tváře RUNGO.cz i vy.

Těšíme se!

Napiš svůj článek i TY

Tahle rubrika je určena těm, kteří se chtěji podělit o své zážitky, zkušenosti nebo tipy kolem běhání. Může jít o reportáž, test, tip na zajímavou trasu nebo jen zamyšlení. Nejsou dány žádné mantinely ani tématické okruhy. 

Tohle je místo, které je určené pouze vám. Lhal bych však, kdybych tvrdil, že to bude hřiště bez pravidel. Vaše příspěvky nepůjdou hned na stránky RUNGO.cz, ale projdou "rychlým" okem někoho z redakce, nikdo ale nebude řešit vaše stylistické a gramatické záležitosti. Tento prostor berte jako blog-neblog, kde si za svůj obsah ručíte sami.

Ale tím to nekončí. Pokud se nám něco opravdu hodně zalíbí, může se stát váš příspěvek i hlavním textem na RUNGO.cz. I vy tak můžete aktivně tvořit obsah a být součástí našeho týmu. Nejsme nejchytřejší, nejsme nejrychlejší, ale jsme otevření a to, co děláme, nás baví. Přidejte se.

Pokud odešlete svůj příspěvek, redakce si vyhrazuje právo na to, co zveřejní a co ne, bez udání důvodů.

Marek

NÁZOR ČTENÁŘE NEMUSÍ KORESPONDOVAT S NÁZOREM REDAKCE!!!

Autor:

Nejčtenější

Falešná lékařka prováděla plastické operace a zohyzdila několik lidí

Falešná lékařka Alyona Verdyová operovala desítky lidí.

Alyona Verdyová se vydávala za lékařku a operovala desítky lidí, aniž by vystudovala lékařskou školu. Pacienty...

Když se mu bráním, jsem dolámaná. Ve Výměně manželek tekly slzy

Kristýna se synem Markem a její přítel Pavel žijí v Liberci.

„Přijedeme domů, sbalím si věci a odcházím. S herečkou nebudu,“ končil tentokrát televizní Výměnu manželek Pavel (30)....

Alkoholička ležela měsíc ve výkalech, teď čeká dítě a pomáhá závislým

Jessica Landonová

Devětatřicetiletá Jessica Landonová čeká svého prvního potomka a prožívá nejkrásnější životní období. Před pár lety...

Příběh Marka: S milenkou čekám dítě, ale chci zůstat s rodinou

Ilustrační snímek

Můj mimomanželský vztah nezůstal bez následků, milenka otěhotněla. I když ji mám rád a o dítě se chci postarat, nemohu...

Nebrala antikoncepci, aby neztloustla, tak se v sedmnácti stala matkou

„Martinka nechtěla brát antikoncepci, aby nebyla tlustá, tak čekáme miminko,“...

V dalším pokračování Malých lásek jste tentokrát mohli vidět nejen nejmladší rodičku celé série, teprve sedmnáctiletou...

Další z rubriky

Strašná únava a hororové sny plné mučení. I tak se žije narkoleptikům

Ilustrační snímek

Někdo si vede snový deník, jiný se naopak na noční dobrodružství snaží co nejrychleji zapomenout. Při kterých poruchách...

Snažíte se, ale nehubnete? Šest snadných kroků ke zdravému a krásnému tělu

Ilustrační snímek

Plavková sezona pomalu končí, ale vám se navzdory předsevzetím a úporné snaze nepodařilo získat vysněnou postavu?...

Roční Ester podstoupila transplantaci jater. Je bojovnice, říká maminka

Po transplantaci jater v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny...

Je tomu šestatřicet let od chvíle, kdy lékaři v Česku poprvé transplantovali játra. Od té doby pomohli více než dvěma...

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz