Spouštíme hodnocení článků. Napište ten svůj a vyhrajte!

aktualizováno 
V rubrice Čtenáři sobě se objevují vaše úžasné příběhy už téměř rok. Za práci, kterou článkům na RUNGO.cz věnujete, máte náš neskonalý obdiv. Často se musíme divit, jak skvělé čtenáře - autory vlastně máme. Proto bychom je chtěli s vaší pomocí pravidelně odměňovat.

Psaní o běhání je někdy náročné. | foto: Rungo.cz

Protože dobře víme, že nic nepotěší autora víc než pochvala od jeho čtenářů, připravili jsme pro vás možnost právě takovou pochvalu autorům poslat. Pokud se vám bude článek v rubrice Čtenáři sobě líbit, klikněte po dočtení na tlačítko „Článek se mi líbí“ (dole) a pošlete autorovi jako odměnu svůj hlas.

A aby nezůstalo jen u klikání, na základě vašich hlasů a speciálního vzorce, který bere v úvahu nejen počet hlasů, ale i čtenost článku, přidělíme každému článku symbolické běžecké tretry (jelikož nám jde hlavně o kvalitu, tak 10 hlasů u článku přečteného stokrát, je lepších než 50 hlasů u článku přečteného desettisíckrát). Jakmile článek získá alespoň minimální počet hlasů (v závislosti na čtenosti) zobrazí se u takového čtenářského článku symbolické tretry hned nahoře pod titulkem a podle nich každý měsíc autory odměníme. 

Vyhodnocení budeme provádět v polovině následujícího měsíce (15. den), kdy odměníme tři autory těch nejlepších článků, které vyšly v předchozím měsíci (tedy tak, aby i článek, který vyjde 30. dne měsíce, měl alespoň dva týdny čas hodnocení nasbírat). Odměny budou různé, aktuálně máme připraveny knížky nebo běžecké oblečení. Věříme, že vám udělají radost.

Hurá tedy do toho, pište a vkládejte. Čtěte díla svých kolegů a odměňujte je tretrami. Jsme otevření vašim ztřeštěným nápadům, nevšedním zážitkům či seriózním úvahám. Ty nejlepší články se jako obvykle objeví na hlavní stránce, takže se můžete stát součástí tváře RUNGO.cz i vy.

Těšíme se!

Napiš svůj článek i TY

Tahle rubrika je určena těm, kteří se chtěji podělit o své zážitky, zkušenosti nebo tipy kolem běhání. Může jít o reportáž, test, tip na zajímavou trasu nebo jen zamyšlení. Nejsou dány žádné mantinely ani tématické okruhy. 

Tohle je místo, které je určené pouze vám. Lhal bych však, kdybych tvrdil, že to bude hřiště bez pravidel. Vaše příspěvky nepůjdou hned na stránky RUNGO.cz, ale projdou "rychlým" okem někoho z redakce, nikdo ale nebude řešit vaše stylistické a gramatické záležitosti. Tento prostor berte jako blog-neblog, kde si za svůj obsah ručíte sami.

Ale tím to nekončí. Pokud se nám něco opravdu hodně zalíbí, může se stát váš příspěvek i hlavním textem na RUNGO.cz. I vy tak můžete aktivně tvořit obsah a být součástí našeho týmu. Nejsme nejchytřejší, nejsme nejrychlejší, ale jsme otevření a to, co děláme, nás baví. Přidejte se.

Pokud odešlete svůj příspěvek, redakce si vyhrazuje právo na to, co zveřejní a co ne, bez udání důvodů.

Marek

NÁZOR ČTENÁŘE NEMUSÍ KORESPONDOVAT S NÁZOREM REDAKCE!!!

Autor:

Nejčtenější

Na Pacifické hřebenovce jsem věčně hladověla, vzpomíná Lucie Kutrová

Lucie Kutrová

Do dvaceti se kromě školy zajímala jen o módu a večírky. Neuběhla ani kilometr a nechápala, proč lidé chodí třeba na...

Už žádné módní trapasy. Osvojte si základní pravidla oblékání

Ilustrační fotografie

Cit pro módu bohužel nebyl každému do vínku dán. Kvůli tomu můžeme na ulicích občas vidět opravdu zvláštní kreace,...

Horoskop v období Panny: jaké jsou a co čeká všechna znamení zvěrokruhu

Ilustrační snímek

Slunce vstupuje na jeden měsíc do hvězdného znamení Panny. Lidé narození v tomto období jsou pracovití, zodpovědní,...

Slavné nevěsty tohoto léta. Které to slušelo nejvíc?

Letní nevěsty

Léto je roční období, které každým rokem přeje svatbám. A letos do toho praštilo hned několik slavných osobností....

V obložení závazků: sendvičové generaci hrozí krize a vyhoření

ilustrační snímek

Musejí se starat o děti, zároveň pečují o rodiče a mnohdy i prarodiče. A k tomu pracují nebo podnikají. Tak žijí...

Další z rubriky

KVÍZ: Poznáte důležité orgány v lidském těle?

Orgány v lidském těle

Naše tělo je složeno z životně důležitých orgánů, díky kterým můžeme fungovat a jsme zdraví. Mnohdy však nemáme tušení,...

OBRAZEM: Slavní krasavci bez vlasů, kteří nemají o fanynky nouzi

Plešatí a sexy

Někteří muži špatně nesou, když už nemají bujnou hřívu. Známí fešáci však na svou holou hlavu nedají dopustit. Navíc po...

Ortorexie: Když se ze zdravého jídla stane posedlost

MUDr. JIŘÍ DOLINA (51), Ph.D. je přednosta Interní gastroenterologické kliniky...

Chia semínka, goji, čaga, pohanka. Pro mnohé ideál zdravé výživy, pro jiné chorobná závislost na životosprávě, která...

Domácí násilí: Soud chce vyšší tresty, pokud k němu dochází před dětmi
Domácí násilí: Soud chce vyšší tresty, pokud k němu dochází před dětmi

Fyzické i psychické násilí v přítomnost dětí může mít ještě větší dopad, než tomu bylo doposud. Násilník se totiž nedopouští trestného činu pouze na partnerovi, ale také na nezletilých. Jaké následky může domácí násilí mezi partnery na dětech zanechat?

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz