Výzva: Vltava Run je štafeta plná emocí. Hledáme běžce do týmu RUNGO

aktualizováno 
Jsem kapitán a hledám jedenáct běžců, jejichž srdce bijí pro pohyb, zážitky, soudržnost i férovost. Zkrátka srdce, která bijí v rytmu RUNGO. Přihlaste se a získejte možnost zúčastnit se skvělého štafetového závodu na 360 kilometrů. Získáte zážitky a nové přátele.

Vltava Run 2014 | foto: Vltava RunRungo.cz

V květnu letošního roku se uskutečnil již druhý ročník netradičního týmového závodu podél Vltavy, za účasti týmu pod hlavičkou RUNGO.cz, který byl složený výhradně z našich čtenářů. I když je třetí ročník naplánován až na 14. až 15. května 2016 (podmínky a propozice najdete zde), už nyní je čas na sestavení nového čtenářského týmu.

Závod, který vede podél Vltavy nádhernou krajinou Šumavy až do Prahy, vám připraví nezapomenutelné zážitky a vzpomínky. Jelikož se jedná o štafetový závod v délce 360 kilometrů, hledáme běžce a běžkyně, kteří mají kromě běžecké kondice hlavně týmového ducha, umí táhnout za jeden provaz a naplňovat motto Dumasových mušketýrů „jeden za všechny, všichni za jednoho“.

Kromě startovného zdarma a týmového trička poznáte i přátelství nových lidí, zažijete moře dobrodružství, občas si sáhnete na dno a hlavně se celé dva dny budete bavit, a to nejen během.

Hledáme běžce, muže a ženy různých výkonností (doporučovaný čas na 10 kilometrů je 60 minut a méně), věku, z různých koutů Česka. Co tedy udělat pro to, abyste byli v RUNGO týmu? Pošlete nám pár řádků o sobě:

  • Kdo jste, jaké je vaše povolání, kolik vám je let?
  • Jaké jsou vaše dosavadní běžecké zkušenosti, jak dlouho a kolik měsíčně běháte?
  • Jaký je váš přibližný čas na závodní desítku?
  • Co od závodu očekáváte nebo z čeho máte naopak obavy, co vás na tak specifickém závodě láká?

Připojte své jméno, kontaktní adresu a telefonní číslo a vše posílejte na e-mail soutez@rungo.cz. Do předmětu uveďte „Vltava Run 2016“.

Čas máte do neděle 22. listopadu. Všechny e-maily od vás pečlivě pročteme a vybereme z nich účastníky RUNGO týmu. Výsledky se dozvíte v pátek 27. listopadu na stránkách www.rungo.cz.

Kdo bude váš kapitán?

Jiří Mašek

Jiří Mašek

Jmenuji se Jirka Mašek a vedu RUNGO výběhy v Plzni. V době konání závodu budu mít krátce po oslavě padesátých druhých narozenin a mým úkolem bude vést náš tým za vítězstvím, kterým je protnutí cílové pásky společně ruku v ruce a s pocitem, že jsme do toho dali vše, získali nezapomenutelný zážitek a nové přátele.

Běhám již více jak dvanáct let a běh se stal nejen mým koníčkem, ale dnes již i životním stylem. Rád běhám hlavně půlmaratony a maratony. Vltava Run je netradiční závod plný dobrodružství a emocí. Běží se ve dne, v noci, za horka i deště. Nikdy nevíte, co vás čeká, jakýkoliv zádrhel budeme muset řešit jako tým. Jelikož mám nové výzvy rád, bylo mé rozhodnutí zúčastnit se závodu a navíc dělat týmu kapitána hned jasné.

A co bych byl za kapitána, kdybych neměl plán, se kterým svůj tým povedu? Mohu vám všem slíbit, že zažijete jeden z nejbáječnějších víkendů ve svém životě a prožité okamžiky zůstanou navždy zaryty ve vašich vzpomínkách. Budu se o vás starat, povzbuzovat a motivovat, prostě naplňovat poslání správného kapitána, pro kterého je každý člen týmu tím nejdůležitějším.

Za dobu, co běhám, jsem si vytvořil i svoji vlastní filozofii a s tou povedu celý náš tým, složený z vás čtenářů, za úspěšným splněním naší mise Vltava Run.

„Každý trénink, každý závod je pro mě výzvou a s každou výzvou se úspěšně poperu.“

Již nyní se na vás těší váš kapitán Jirka Mašek.

Autoři:

Nejčtenější

Andrea Černá: Jako kůl v plotě nežiju, ale pět dětí už porodit nestihnu

Andrea Černá

Přestože Andrea Černá ztvárnila desítky náročných divadelních rolí, pro národ zůstává hlavně Eliškou ze známého filmu...

Na Pacifické hřebenovce jsem věčně hladověla, vzpomíná Lucie Kutrová

Lucie Kutrová

Do dvaceti se kromě školy zajímala jen o módu a večírky. Neuběhla ani kilometr a nechápala, proč lidé chodí třeba na...

Už žádné módní trapasy. Osvojte si základní pravidla oblékání

Ilustrační fotografie

Cit pro módu bohužel nebyl každému do vínku dán. Kvůli tomu můžeme na ulicích občas vidět opravdu zvláštní kreace,...

V obložení závazků: sendvičové generaci hrozí krize a vyhoření

ilustrační snímek

Musejí se starat o děti, zároveň pečují o rodiče a mnohdy i prarodiče. A k tomu pracují nebo podnikají. Tak žijí...

Průzkum: mladí bez rodin vstupují do života se zkreslenými představami

Ilustrační snímek

Mladí lidé, kteří vyrůstali v dětském domově, nemají v porovnání s vrstevníky stejné podmínky pro start do nového...

Další z rubriky

OBRAZEM: Místo dětí a partnerů si slavní pořizují domácí mazlíčky

Slavní, kteří si místo dětí pořídili domácího mazlíčka

Známé osobnosti jsou buď zklamané životem, nebo se ještě necítí na to, aby se staly rodiči. Místo dětí si tak často...

OBRAZEM: Rebelka s mezírkou mezi zuby. Madonna slaví jednašedesát

Madonna

Málokdo by této dámě s ďáblem v těle hádal jednašedesát let. Popová zpěvačka Madonna to na pódiu dokáže roztočit jako...

KVÍZ: Poznáte důležité orgány v lidském těle?

Orgány v lidském těle

Naše tělo je složeno z životně důležitých orgánů, díky kterým můžeme fungovat a jsme zdraví. Mnohdy však nemáme tušení,...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz