Ona
Někdy je potřeba zabojovat a kousnout se.

Někdy je potřeba zabojovat a kousnout se. | foto: Rungo.cz

Ostrava zažije Craft RUNGO závody. Poběž s námi razovite pětky

  • 3
Je úplně jedno, zda běháte na čas a honíte každou vteřinu nebo naopak začínáte a do tempa se teprve dostáváte. Někdo má sílu v cílové rovince zasprintovat, jiný během závodu přechází do chůze. Jsme tak rozdílní, naše styly jsou někdy legrační, jindy precizní. A v tom je běh krásný. Pokud byste rádi zkusili svůj první závod nebo naopak to vzali kvapíkem, tak Craft RUNGO razovite pětky, které se poběží v Ostravě 18. dubna jsou právě pro vás.

Musím přiznat, že Ostrava je s RUNGO.cz spojená od začátku. Vytvořila se tu skvělá parta, která spolu běhá, jezdí na závody a nyní nám pomáhá pořádat pro vás závody. 

Máme pro vás

Černá funkční čepice Craft
Craft Rungo pětky
Craft Rungo pětky
Craft Rungo pětky

Pro prvních 250 zaplativších čeká funkční černá čepice Craft v hodnotě 390 korun.

Druhá polovina 250 závodníků získá trika v designu RUNGO v hodnotě 200 korun.

Připravená pětikilometrová trať v Bělském lese je rovinatá (převýšení je okolo 40 metrů), malebná a skvěle se hodí pro váš první závod. Provede vás kusem příměstské přírody, vystřídáte asfalt s terénem, les s údolíčkem a potkáte i studánku. Pro zkušenější rychlíky jsme nachystali dvě kola a mohou tak startovat v závodě na 10 kilometrů.

Partnerem našich závodů pro 500 běžců se stala firma Craft, která vyrábí funkční prádlo a doplňky. Pro prvních 250 zaplativších budou připraveny skvělé běžecké čepice Craft Light Thermal (černá barva). Druhá polovina 250 závodníků dostane zase krásné bavlněné triko s logem RUNGO, které si ostatní budou moci na závodech zakoupit.

Co si však především ze závodů odnesete, je skvělá přátelská a domácí atmosféra, neboť událost tvoří vlastními silami lidé, kteří se pro tuto činnost nadchli a dávají do ní své srdce.

Těšíme se na setkání s vámi, přečtěte si PROPOZICE a REGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE.

Přidej se i do události na Facebooku!