Další Craft RUNGO výzva je tu, předežeň šéfredaktora a vyhraj

aktualizováno 
Venku se otepluje a počasí láká k výběhům více než dřív. Pojďte běhat s námi, vzájemně se povzbuzovat a při troše štěstí získat parádní oblečení od Craftu.

Marek Odstrčilík | foto: Magdaléna Ondrášová, Rungo.cz

Konečně je tady! Jaro, s ním i více světla přes den a parádní podmínky na běhání. Už dlouho jsem se na toto období těšil. Zapojte se do naší dubnové výzvy na Endomondu a běhejte s námi.

Do dubnové výzvy se můžete zapojit zde

Počet účastníků březnové výzvy byl prakticky stejný jako v té únorové. Dohromady jsme však naběhali o 30 tisíc kilometrů více a to je skvělá zpráva. Je vidět, že se zlepšujete, že vás běhání baví a kilometry naskakují. V březnu jste měli za úkol naběhat alespoň 80 kilometrů a to se podařilo 770 z vás. Tím koho jsme vylosovali jako výherce bundy Craft Devotion se stává Dana Císařová (119. v pořadí výzvy). Z těch, kdo se do výzvy zapojil, ale nepodařilo se mu naběhat 80 kilometrů, jsme vylosovali Karla Šoupu (971. v pořadí výzvy), který získává alespoň cenu útěchy v podobě funkčního trička Craft Active Extreme 2.0. Oběma gratulujeme a prosíme, aby se ozvali na e-mail filip.marvan@rungo.cz.

Nezapomeňte

Už nyní se můžete přihlásit dopředu také do výzvy pro další měsíc.

Doufám, že s námi budete běhat také v dubnu. Tentokrát s vámi bude běhat šéfredaktor Marek Odstrčilík a vaším úkolem bude naběhat více kilometrů než on. Dokážete předběhnout RUNGO a naběhat více než on? Jeden vylosovaný z těch, kterým se to povede, se může těšit na parádní trailové šortky Craft Grid. Druhá cena funkční běžecké tričko Craft Breakaway pak poputuje k vylosovanému z těch, kdo sice naběhal méně, ale zapojil se alespoň jedním platným výběhem.

O co se hraje v dubnu

Pánské trailové šortky Craft Grid.

Pánské trailové šortky Craft Grid.

Dámské trailové šortky Craft Grid Short.

Dámské trailové šortky Craft Grid Short.

Pánské funkční tričko CRAFT Breakaway

Pánské funkční tričko CRAFT Breakaway

Dámské funkční tričko CRAFT Breakaway

Dámské funkční tričko CRAFT Breakaway

Takže neváhejte, přidejte se do výzvy na Endomondu, zavřete prohlížeč a vyrazte ven!

Jak se zapojit

Pro nové Rungo výzvy používáme mnoha běžci oblíbenou platformu Endomondo. V prvé řadě se tedy zaregistrujte na jejich stránkách, což lze kromě klasické registrace s uživatelským jménem a heslem i pomocí vašeho Facebook účtu (pokud máte). Po přihlášení na Endomondo si pak si pak zvolte jeden z týmů v tomto článku a přidejte se!

  • Pokud běháte s mobilním telefonem, je to jednoduché. Nainstalujte si mobilní aplikaci Endomondo Sports Tracker, která je dostupná pro všechny rozšířené platformy chytrých telefonů a používejte jí pro zaznamenání svých výběhů. Aplikace po doběhu nahraje váš výkon na web Endomondo.com a kilometry se vám automaticky započítají do Rungo výzvy.
  • Pokud běháte s hodinkami Garmin, můžete si Endomondo účet propojit se službou Garmin Connect (kam se data z Garmin sporttesterů standardně nahrávají) a Endomondo si vaše výběhy bude ze služby Garmin Connect stahovat automaticky. Toto propojení provedete v nastavení Endomonda na webu (stačí zadat přihlašovací údaje pro váš Garmin Connect účet).Garmin sporttestery lze propojit s Endomondo i napřímo pod tlačítkem Add workout, je potřeba mít ale nainstalovaný Garmin Communicator Plugin případně Garmin ANT agent (záleží na konkrétním modelu).
  • V případě, že si zaznamenáváte své běžecký výkony jakoukoliv jinou aplikací nebo sporttesterem, exportujte si vaše výběhy do souboru GPX (standard, který umí drtivá většina aplikací, služeb a sporttesterů) a nahrajte ho na váš Endomondo účet ručně. To provedete kliknutím na tlačítko Add workout a následně vyberte import from file.
  • Využívat můžete také službu Tapiriik.com, která dokáže vzájemně synchronizovat zaznamenaná kilometry mezi službami Endomondo, Strava, Runkeeper, Trainink Peaks a dalšími. Stačí se u této služby přihlásit pod jednotlivé služby a následně stačí vždy jen jedno kliknutí, aby Tapiriik synchronizoval vaše výkony mezi jednotlivými službami.

V případě jakýchkoliv problémů neváhejte napsat do diskuse, my nebo ostatní čtenáři vám jistě rádi poradíme a možná zjistíte, že váš problém tam již někdo před vámi vyřešil.

Autor:

Nejčtenější

Andrea Černá: Jako kůl v plotě nežiju, ale pět dětí už porodit nestihnu

Andrea Černá

Přestože Andrea Černá ztvárnila desítky náročných divadelních rolí, pro národ zůstává hlavně Eliškou ze známého filmu...

Na Pacifické hřebenovce jsem věčně hladověla, vzpomíná Lucie Kutrová

Lucie Kutrová

Do dvaceti se kromě školy zajímala jen o módu a večírky. Neuběhla ani kilometr a nechápala, proč lidé chodí třeba na...

Už žádné módní trapasy. Osvojte si základní pravidla oblékání

Ilustrační fotografie

Cit pro módu bohužel nebyl každému do vínku dán. Kvůli tomu můžeme na ulicích občas vidět opravdu zvláštní kreace,...

Horoskop v období Panny: jaké jsou a co čeká všechna znamení zvěrokruhu

Ilustrační snímek

Slunce vstupuje na jeden měsíc do hvězdného znamení Panny. Lidé narození v tomto období jsou pracovití, zodpovědní,...

Slavné nevěsty tohoto léta. Které to slušelo nejvíc?

Letní nevěsty

Léto je roční období, které každým rokem přeje svatbám. A letos do toho praštilo hned několik slavných osobností....

Další z rubriky

Vyzrajte na mučivou menstruaci. Bolesti zmírníte správným cvičením

menstruace

Utrpení, které přichází s první menstruací, pomáhají tišit léky na bolest. Ale brát je každý měsíc několik dní?...

Málo i moc spánku probouzí nemoci, varují odborníci. Spěte sedm hodin

Ilustrační snímek

Většina z nás prospí zhruba třetinu života, i proto spánek považujeme za naprostou samozřejmost. Jeho význam je však...

Jak nás ovlivňuje jídlo? Popcorn tlumí deprese, fazole způsobují únavu

Ilustrační snímek

Máte hlad? Tak si dejte pozor, co si naservírujete na talíř. Všechno, co sníte, má totiž přímý vliv nejen na tělo, ale...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz