Ona
Craft Rungo pětky přes ty 3 tydýty 2015

Craft Rungo pětky přes ty 3 tydýty 2015 | foto: Rungo.cz

Rungo se valí do Ostravy, registrace s tričkem pouze do neděle

  • 0
Závody pořádané RUNGO.cz se vyznačují rodinnou atmosférou, domácími pamlsky a příměstskou tratí v přírodě. Ochutnejte jednu takovou 18. dubna 2015 v Ostravě a odneste si voňavou perníkovou medaili. Pokud do neděle zaplatíte startovné získáte navíc i originální tričko RUNGO.

Před týdnem proběhl druhý ročník závodu v Praze (na jeho fotogalerii a video se podívejte zde), na kterém jsme zjistili, že RUNGO.cz vykročilo správným směrem. Nejen že se nám spousta závodníků po roce vrátila, ale po závodě nám přišly nadšené ohlasy, pochvaly a prohlášení, že za rok zas.

Přihlas se do konce března a získej skvělé tričko s logem RUNGO

Craft Rungo pětky
Vypadají elegantně a hodí se v podstatě k jakémukoliv oblečení.
Craft Rungo pětky

Letos jsme se tedy rozhodli dopřát stejnou atmosféru i běžcům z Ostravy. 18. dubna 2015 stanou na startu nejen běžci, ale jak je tomu na našich závodech zvykem i redaktoři a srdcaři z našeho webu. V cíli pak kromě nich voňavé perníkové medaile, domácí dobroty a úsměv na tváři všech organizátorů. 

Připravená pětikilometrová trať v Bělském lese je rovinatá (převýšení je okolo 40 metrů), malebná a skvěle se hodí pro váš první závod. Provede vás kusem příměstské přírody, vystřídáte asfalt s terénem, les s údolíčkem a potkáte i studánku. Pro zkušenější rychlíky jsme nachystali dvě kola a mohou tak startovat v závodě na 10 kilometrů.

Přijďte s námi strávit úžasný den plný běhu, povídání, bubeníků a zakousnout se třeba do chleba se sádlem a cibulkou, namazaným samotnou redaktorkou Bárou Topinkovou.

Craft RUNGO razovite pětky

Partneři závodu jsou Craft, BMW, Garmin, B-Braun a Mattoni.