Ona

Craft RUNGO běh přes ty tydýty 2016 | foto: Filip Marvan, Rungo.cz

VIDEO: Běžci běžcům. Milíčovským lesem se prohnal závod

  • 1
Přes chladné chmurné počasí se vlila do stovek běžců horká krev. Třetím rokem se pražským Milíčovským lesem prohnal RUNGO závod a opět sklidil ovace. Především za skvělé občerstvení.

Protože jsme běžci, víme co takový pětisethlavý dav potřebuje. Pořádně se vyždímat na trati, povzbudit a po doběhu dobře nakrmit. Zdá se, že se nám to podařilo, neboť jen pár minut po tom, co jsme sbalili poslední stan, nás na Facebooku čekaly desítky děkovných komentářů, které nás hřejí u srdce. Nejčastěji si závodníci pochvalovali občerstvení, které jsme připravovali opravdu každý sám doma. Redaktoři, kamarádi, čtenáři, i samotní závodníci. Každý přispěl kouskem a dohromady to byla pastva pro běžce jako stvořená.

Fotogalerie

Všem, kteří přišli zdolat šest „tydýtů“, tedy navážek se strmým výstupem i seběhem a i těm, kteří přišli zafandit, děkujeme za společně vytvořenou úžasnou atmosféru.

Craft RUNGO běh přes ty tydýty

  • 19. března 2016
  • Praha, Milíčovský les
  • 6,4 kilometru
  • výsledky

Výsledky najdete v boxíku a dál už se jen kochejte vybranou fotogalerií. Nezapomeňte se i v příštích dnech dívat na www.rungo.cz, kde se objeví další plné fotogalerie, kde se nalezne snad každý z vás.

Díky za vaši přízeň a doufáme, že se potkáme ještě letos na dalších z pěti závodů. Těšíme se na vás: kamarádi, běžci a redaktoři RUNGO.cz, zkrátka všichni, co pro vás závody pečeme srdcem.

Zvláštní poděkování patří partnerům Craft, Mattoni, B. Braun, Garmin, EPP - Pomáhej Pohybem, městské části Praha - Újezd a vřelé díky za poskytnutí zázemí Gymnáziu Evolution Jižní Město.