Na začátku každé love story je všechno zalité sluncem. Stačí, aby vás partner políbil, a vy máte pocit, že explodujete. Najednou cítíte motýlky v břiše a pocit neuvěřitelného štěstí, které jste snad v životě nezažili. Co se to děje? Že by zázrak?
Bez chemie není láska. Může vztah, kde už to mezi vámi nejiskří, vydržet?![]() |
Kdepak, jen je vaše tělo pod palbou hormonů, které však dříve nebo později ztratí svou intenzitu a vám pak spadnou „růžové brýle“. A potom? Nastoupí realita a vy si budete muset v lásce pomoct sami. Jak na to?




















