Sobota 23. září 2023, svátek má Berta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 23. září 2023 Berta

Hlavně při sexu nemluv německy, varovala novomanželka svého „Shreka“

  22:38
Jedna ze čtyř televizních dvojic, které dali odborníci dohromady s pomocí dotazníků, čichového testu i genetické kompatibility, už má svatbu za sebou. Natálka s Františkem odjeli na Zanzibar, ale líbánky se úplně nepovedly. Mezitím se před oltářem v rámci reality show Svatba na první pohled poprvé potkali Štěpánka a Pavel.

Zubní sestra Natálka (23) a podnikatel František (36) si hned po svatební noci sbalili kufry a odletěli na líbánky na Zanzibar.

„Usnul jsem o trošku dřív, než skončila konverzace, tak jsem možná získal první minusové body,“ popsal František první společnou noc. „Trochu to byl stres, jestli z únavy nebudu chrápat a neodradím ženu hned první noc.“

Oba se shodli že blízkost, zájem a napětí mezi nimi jsou. „Charisma tam je, cítím, že v něm bude něco hodně zajímavého. Myslím, že v posteli nám to bude fungovat, protože když na mě sáhl, začalo mi strašně bušit srdce, něčím mě přitahuje,“ přiznala Natálka, pro kterou je pocit lásky důležitý.

Psycholožka Katarína Szabadosová, terapeut Tomáš Novák a bioložka a genetička Jaroslava Babková mezitím mezi více než půl druhým tisícem přihlášených mužů a žen hledali další pár, který by se k sobě hodil.

„V testu atraktivity sledujeme zejména to, zda na základě fotografií tělo nějak reaguje. Třeba zvýšenou tepovou frekvencí nebo tělesnou teplotou a podobně,“ vysvětlila bioložka, která párům také odebírá genetické vzorky a odesílá do USA na rozbor genetické kompatibility. 

Shrek a Fiona

Štěstí se usmálo na Štěpánku (31), manažerku z autobazaru z Plzně, k níž odborníci přiřadili kuchaře Pavla (38), který se po letech práce v zahraničí vrací domů, do Plzně. 

Štěpánka má za sebou čtyřletý vztah s mužem, který se k ní choval hrubě. „Byl strašně žárlivej, zakazoval mi nosit šaty, všichni kamarádi byli špatní, měli na mě špatnej vliv, já měla pocit, že jsem jeho loutka a dávala jsem to sobě za vinu. Teď bych ráda normálního věrnýho chlapa, nějakýho sympaťáka, s kterým bude sranda,“ svěřila se potetovaná černovláska, která se považuje za možná až moc temperamentní a podnikavou. „Vždycky si najdu přítele, co je uťáplej, a nakonec mě nerozdejchá,“ řekla a připustila, že věří, že potká osudovou lásku.

Štěpánka a Pavel v dalším dílu reality show Svatba na první pohled

„Posledních sedm let jsem se seznamoval jedině přes internet, jsem otevřenej a hodnej blázen. Přál bych si, aby mezi námi byla vášeň, jiskra, aby mě uměla ocenit,“ přál si Pavel s tím, že prý nemá rád domácí puťky, spíš by bral akčnější typ holky a chce rodinný vztah, nic jen na chvíli. „Snad nebudeme jako Shrek a Fiona,“ vtipkoval a režisér hned k pobavení diváků využil jeho podoby se jmenovaným hrdinou.

„Mají stejný způsob humoru, možná záhy zjistí, že používají stejné věty, hlášky a smějí se stejným věcem,“ vsází odborníci na jejich 96procentní kompatibilitu.

„Jak se ženíš, když s nikým nechodíš? Tys ji ještě neviděl? Ty jsi blázen! S tím mě dostal,“ reagovala na zprávu svého syna jeho máma a přála si jediné: „abych zjistili, že to bude napořád“.

Pavel, o němž kamarádi na kameru potvrdili, že až najde tu pravou, bude výbornej táta a manžel, věřil v úspěch televizního experimentu čím dál víc. „Nehledám modelku, protože já jsem průměr, tak hledám průměr k sobě,“ přesvědčoval sebe i kamarádku, s níž vybíral svatební oblek. „Před deseti lety jsem byl u kartářky a předpověděla mi, že si jednou vezmu cizinku. Já si opravu vezmu cizinku! Ženu, kterou neznám, máme spolu nějaké shody, ale je to pro mě cizinka.“

Také Štěpánka měla z reakce rodičů obavy, protože je nadevše miluje. „Moc bych jí to přála, aby jí to vyšlo,“ povzbudila ji maminka a slíbila, že dceři pomůže vybrat svatební šaty. Zato u tatínka nad nadšením spíš převládly obavy.

Takový vševěd

Pro Natálku je dovolená s partnerem premiéra. Když poprvé viděla rezort, kde budou týden bydlet, byla spokojená. „This is my style,“ kochala se blankytně průzračnou vodou v bazénu. „Celej rezort je jenom pro nás, hezčí místo jsem neviděla.“ 

„Snad se během pár dní na sebe naladíme a budeme si to spolu užívat,“ doufal František a přiznal, že Natálka odpovídá jeho očekávání. „Dávám tomu vztahu šanci, uvidíme, jak se to vyvine, ale já se snažím.“

Jeho pozornost a ohleduplnost Natálce imponovaly. „Jenom někdy moc mluví. Takový vševěd,“ posteskla si a Franta souhlasil.  „Jsem upovídanej, sdílnej, chtěl jsem Natálce dát vědět, kdo jsem, ale ona ještě není v komfortní zóně a potřebuje víc ticha a prostoru. Respektuji to a snažím se držet zpátky,“ vysvětlil a dodal, že kdyby si mohl něco přát, tak aby byla víc ukecaná. „Asi nepotřebuje sdílet, sama mi řekla: jestli chceš něco vědět, musíš se ptát.“

Nová reality show Svatba na první pohled

Natálka opravu přiznala, že moc nemusí lidi, kteří furt mluví. „Ale snad se to zlepší, dávám tomu ještě šanci.“ Oba se na dovolené cítili lehce pod tlakem. „ Není jednoduché být s někým, koho vůbec neznám,“ řekl Franta a jeho žena potvrdila, že občas potřebuje svůj klid a svobodu. „Přeju si po tolika dnech už zase napojit se sama na sebe, být ve své kůži, v klidu a užít si zbytek dní na tomhle krásném místě. Myslím si, že Franta je zajímavý muž, ale já potřebuju ještě nějaký svůj čas a prostor si na něj zvyknout, napojit se a víc ho poznat.“

Roztržku mezi oběma nezpůsobil ztracený snubní prstýnek, který Františkovi spadl do vody při plavbě lodí, ale alkohol. „Včera jsme si udělali piknik na pláži. Myslel jsem si, že jí to pomůže se trochu uvolnit, ale večer mi řekla, ať jdu spát jinam. Ona se nedokáže uvolnit ani na to tady v klidu být a dát si skleničku,“ popsal situaci Franta druhý den ráno, poté, co strávil noc na pláži.

Záběry ze zmíněného pikniku ukázaly Natálčinu reakci: „Není to chlastací zájezd. Já alkohol moc nepiju, klidně si to vypij celé sám na dobrou noc.“

„Já zas tolik nepiju. Vždyť jsme ho tu ještě neměli,“ podivil se František a Natálka lakonicky dodala, že „spolu ne“... „Vždycky, když jsme někde spolu, tak jsi měl nějakou skleničku,“ řekla Natálka, ale Franta připustil, že šlo o jedno pivo z ledničky. „Nevím na základě čeho má v sobě takovou vnitřní náladu,“ posteskl si.

„Bylo toho na mě asi moc, potřebovala jsem být sama se sebou, tak jsem ho mile poprosila a za mě s tím neměl problém, respektoval to a poradil si,“ vysvětlila, proč poslala svého muže spát jinam. „Ale nevěděla jsem, že spal venku. Nic mi nevyčetl. Kdyby neměl kam jít, tak bych asi řekla, že je to jedno, ať zůstane a jeden půjde na gauč,“ přiznala a dodala, že by si přála být úplně v pohodě. Franta se mě ptal, co může udělat, abych byla v pohodě, jenže já sama nevím, co mám udělat. Těžko říct.“

Její televizní manžel nechápal, proč do experimentu vlastně šla, když nové věci nepřijímá úplně snadno. „Jednou jsme se o tom bavili a říkala, že chtěla překonat nějaké své strachy a komfortní zóny, ale myslím, že se jí to zatím moc nedaří,“ svěřil se kamerám před odletem domů, kde je teď čeká 30 dní ve společné domácnosti, než se rozhodnou, jestli spolu zůstanou dál, anebo se jejich cesty rozdělí.

Trenky s hadem pro první noc

Protože Štěpánčin otec nebyl z okolností dceřiny svatby dvakrát nadšený, měla nevěsta obavy, kdo ji povede k oltáři. Nakonec táta svolil a obřad mohl být se vším všudy. Svému nastávajícímu poslala těsně před definitivním „ano“ jako dárek boxerky s motivem hada. „To mě vystihuje,“ vysvětlila,“ a v dopise popsala své bezprostřední pocity. Sama od něj dostala plyšového slona pro štěstí a dopis od nastávající ji dojal a překvapil. „Už se těším, kdo mě bude u oltáře čekat. Ať oba cítíme to, co jsme oba chtěli už dávno cítit, to je strávit s někým zbytek života. Hlavně aby byl hodnej, dobrosdrdečnej, emotivní, měl rád svoji rodinu a měl smysl pro humor, nezáleží na té vizuální stránce,“ byla její poslední slova, než nakráčela k hranému obřadu.

„Paní bude vtipná, velice zajímavá,“ komentoval Pavel trenky jako dárek. „Asi abych je měl čistý na první noc. Bojím se toho, že nebudu pro nevěstu dost dobrej,“ svěřil se v napjatém očekávání.

Jakmile pak nevěstu spatřil, její krása mu vyrazila dech. „Je to krásná žena, temperamentní, to je vidět, to je past na mě.“

Štěpánku překvapilo, když vyšlo najevo, že Pavel je také z Plzně a dlouho pracoval v zahraničí. „Cítila jsem se vedle něj hezky, bezpečně,“ usmívala se spokojeně už jako právě vdaná a poprvé pořádně políbená paní.

„Je taková půvabná komtesa, každej mi ji závidí. Když ji člověk vidí, tak si říká, sakra, já budu ta brzda, možná pod vším tím tetování a extravagancí hledá právě tu lásku a něhu. Jsem šťastný, doufám, že i ona je šťastná. Furt něco mele jako já, to je ženská do života, úplně se vším,“ radoval se Pavel a Štěpánka prožívala „vzrůšo, dobrodrůžo“.

„Nejsi zklamaná, že nejsem trénovanej, mám bříško...,“ zeptal se opatrně Pavel své novomanželky u společného stolu. „Jsi blbej,“ odpověděla a jen divákům se svěřila, že si dovede jejich společný život představit. „My oba jsme úplně stejný mimozemšťani.“ Při jídle se pak Pavla šeptem zeptala: „Ty umíš dobře německy?“ Když přikývl, zděšeně dodala: „Hlavně při sexu nemluv německy, prosím tě!“

Štěpánka a Pavel v dalším dílu reality show Svatba na první pohled

Rodiče obou novomanželů byli spokojeni. „Je to nádherná energická ženská, myslím, že si sedli, bude to divoké manželství,“ prohlásila Pavlova maminka. I s jejím synem byla druhá strana spokojená, všem byl sympatický a Štěpánce ho schválili.

„Na co si připijem, Zlato,“ ptala se Štěpánka večer svého muže. „Na nás, na hezký zítřek, na hezký měsíc, celý rok... a každýmu říkáš Zlato, já chci být jiný, co třeba Drahokam?“ 

„Tak na naši první dnešní noc,“ uzavřela Štěpánka.

Autor:
  • Nejčtenější

Dvacetileté babičky. Generace Z podlehla novému virálnímu trendu na sítích

Květovaná sukně, košile a na ní pletená vestička s divokým vzorem. Ještě donedávna jsme podobné kreace vídali maximálně...

Žena měří bezmála dva metry, lásku s menším mužem si užívá

Devětadvacetiletá Lizzy Jade Groombridge má sto devadesát jedna centimetrů a svou výšku si maximálně užívá. Nikdy...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Žena kojí svého manžela. Jsme díky tomu víc blízcí a zdravější, tvrdí

Třicetiletá Rachel Bailey z USA se nechala zvěčnit, jak kojí svého manžela. Podle ní jsou si díky tomu mnohem víc...

Kolegyně falešně obvinila mého muže, zničila nám život, stěžuje si Dominika

Pomluvy se šíří rychlostí světla a je skoro nemožné je včas utnout a zastavit. Vždy na jejich počátku stojí někdo, kdo...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Tuk na břiše nebo pažích. Co prozradí o vašem zdraví?

Tuk je součástí každé postavy. A místo, kde se vám nejvíce ukládá, vypoví leccos o vašem zdraví. Nevěříte? Prozradíme...

Kdo vládne Hradu. Co jsou zač lidé kolem prezidenta a o co spolu válčí

Premium Z Hradu se půl roku po inauguraci Petra Pavla stává mocenské sídlo, v němž hlava státu nemá vždy hlavní slovo....

Prapor Azov vrací úder. S Rusy si srovnává účty za jatka v Mariupolu

Premium Za zprávou o osvobození dvou malých vesnic na východě Ukrajiny se skrývá zajímavý příběh. Osudy obránců Mariupolu,...

Agáta a Soukup: Nečekaný zvrat u soudu. Co se stalo při předání dcery Rozárky?

Premium Rozchod slavné herečky Agáty Hanychové (38) a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (54) má mnohem složitější pozadí, než...

Negativní zprávy lidi přitahují, ale je to ochranný mechanismus, říká Cyril Höschl

Premium Svět je dnes na úplně jiné platformě než kdysi. To, že si stará generace s mladou nerozumí, není jejich vina, říká...

Na děti se vybralo přes 7,7 milionů. S TERIBEARem jste pomáhali pohybem

Devátý sportovně charitativní happening Hýbejte se s TERIBEARem skončil. Za deset dní jste ušli či naběhali téměř 370...

Už asi nikdy nebudu psát tak svobodně jako dosud, říká Alena Mornštajnová

Premium Přání napsat knihu si splnila na prahu padesátky. Během nadcházejících deseti let se Alena Mornštajnová stala jednou z...

Dnes ne, miláčku! Nejčastější situace, kdy sex nespojuje, ale ničí vztah

Říká se, že v ložnici partneři vyřeší všechny problémy, které mohou ve vztahu nastat. Někdy tomu ale bývá právě naopak...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Já vím své, říká modelka Taťána Kuchařová k třetí svatbě Brzobohatého

Taťána Kuchařová (35) zavzpomínala na své dětství i dospívání v Opočně a popsala své aktuální plány do budoucna....

Cítím se jako vítěz, říká Brzobohatý. Manželé ukázali fotky ze svatby v Itálii

Ondřej Gregor Brzobohatý (40) a Daniela Brzobohatá (44) se pochlubili fotkami i zážitky z víkendové svatby. Muzikant a...

Až oči přecházejí. Jak vypadá jídlo z fast foodů na fotkách a v realitě

Nadýchané housky, šťavnaté hovězí, zelený salát a lahodně rozteklý sýr. Obrázky hamburgerů na reklamních fotografiích...

Velmi mi to pomohlo, říká o plastice prsou herečka Aneta Krejčíková

Aneta Krejčíková (32), která nedávno zazářila v roli sekretářky Květy v seriálu Volha, promluvila o modelaci prsou i...

Drahota změnila nakupování Čechů, obchodníci začínají s cenami brzdit

Inflace je v Česku stále vysoká, meziročně se drží na úrovni 8,5 procenta. Nakupování v akčních nabídkách a ve slevách...