Ona

Milovník, obšourník nebo odmítač? Co o něm prozradí svátek sv. Valentýna

  • 105
Možná že i vy se už bojíte otevřít lednici, aby na vás nevybaflo valentýnské srdíčko, protože jste z té všeobjímající záplavy lásky trochu unavená. Jenže přiznejte si, že ve skrytu duše stejně stojíte o to, aby na vás dnes nezapomněl a poslal vám aspoň krátkou esemesku nebo vzkaz.
muž žena pár romantika vana sekt oslava láska

Milovník

Buďte si jistá, že to, co vám chce sdělit, se do jedné typizované esemesky nevejde. Zabalí vás do zamilovaných frází jako do huňaté deky a možná, že u psané zprávy nezůstane. Asi vám pošle také video plné lásky nebo vlastnoručně složenou skladbu je pro tento den.

O 12 lahví šumivého vína soutěžte ve valentýnském kvízu. Klikněte sem.

Jste-li stejně velká romantička jako on, užijte si svou roli bohyně lásky a těšte se na večer plný skvělého jídla a pití, kulturních zážitků a něžného milování.

Ilustrační snímek

Obšourník

Na sladká slova si nepotrpí, ale k akci je připraven prakticky stále. Využít kterýkoli svátek v roce k tomu, aby vás začal lákat do postele, mu nedělá problém (buďte ráda, že nejsou Velikonoce, vtípky o kraslicích a pomlázce by vás neminuly). 

Když se zmíní o milování, nemyslí tím něžný cit, ale fyzickou interakci, valentýnské menu ho zaujme jedině s přívlastkem afrodiziakální a na kulturu ho neužije. Jak ho poznáte? Podle esemesky typu: ZLATO, JDEM NA TO nebo SEX? DNES?

Pokud hledáte partnera pro život, zřejmě to nebude ten pravý, chcete-li ovšem zažít divokou noc, tak do toho. Jen počítejte s tím, že příště se ozve asi až na MDŽ...

Ilustrační snímek

Pragmatik

Nikdy nepochopí, proč by zrovna 14. února měl kupovat řezané květiny, když v zimě stojí takový majlant (o tom, co by za tu cenu šlo pořídit praktických věcí jako jsou šroubky, palubky nebo benzin do auta, ani nemluvě). 

Je ovšem smířen s realitou, že z nějakého zvrhlého důvodu potřebujete důkaz lásky právě teď pod vlivem stádního pudu, a tak vám tu kytku koupí. A co uvidíte na displeji svého telefonu, až se bude vracet z práce? Nejspíš: MILUJU TĚ nebo aspoň M. T.  nebo snad: CHLEBA MÁM. CO MÁSLO?

Ilustrační snímek

Slibotechna

Loni a předloni to sice nevyšlo, protože a) musel být déle v práci nebo b) manželka náhle onemocněla nebo c) on náhle onemocněl. Letos prý vám to však na Valentýna vynahradí. 

Zažijete spolu báječné věci: večeři při svíčkách, romantický výlet do hor nebo žhavé chvíle v sauně. Skutečně upřímně napíše něco jako: KRÁSNÉHO VALENTÝNA, LÁSKO, NEMŮŽU SE DOČKAT DNEŠNÍHO VEČERA! 

Pochopitelně se budete také těšit. A docela dost. Jenže pak se z kabelky ozve zlověstné pípnutí: PROMIŇ, NESTÍHÁM, PUDLOVI MÉ MATKY SE UDĚLALO ZLE, JEDU NA VETERINU. A vám bude okamžitě jasné, že letos z toho taky nic nebude...

Ilustrační snímek

Odmítač

Nesnáší srdíčka, růžovou barvu, čokoládu a importované svátky. Nenávidí nenažrané obchodníky, kteří na každé volovině dokážou vydělat balík. Lásku vám bude vyznávat, když chce on, a ne v hromadném pominutí smyslů. 

A vůbec, na co tyhle pitomé řečičky, když jste spolu už 12 let (dosaďte si vlastní cifru) a to, že vás má rád, vám přece dokazuje dnes a denně svými činy.

Když si přesto nedáte říct, obléknete se do krajek a volánků, uvaříte něco dobrého, naservírujete večeři do růžových talířů, pustíte romantickou hudbu a budete doufat v zázrak? Pravděpodobně vám na lákavou esemesku, že děti jsou u babičky a dnes večeříte ve dvou, přijde lakonická odpověď: O.K.