Ruska slaví úspěchy se školou orálního sexu

  16:29aktualizováno  16:29
Olga je matka dvou dětí, která přes den pracuje v moskevské bance. Na večery si proto našla peprnější povyražení. Navštěvuje kurzy Jekatěriny Ljubimové, ve kterých zájemkyním poodhaluje tajemství orálního sexu.

Jekatěrina Ljubimová se rozhodla zkvalitnit sexuální život párům v Rusku a nyní i ve Španělsku. | foto: Famous

Zpočátku Jekatěrina Ljubimová vedla kurzy spíše v teoretickém duchu. Ale na žádosti účastnic se rozhodla je vybavit robertky, prezervativy, lubrikanty a nafukovacími pannami pro praktický nácvik. Mužům je vstup zakázán, stejně tak dovnitř nesmí fotoaparát ani telefon.

Během tří hodin se Olga a další přítomné dámy všech věkových kategorií mohou bez zábran ptát a zkoušet si efektivní techniky uspokojování. Činí tak v páru (dvou žen), ale i před zrcadlem, protože podle Jekatěriny se ani při dobré technice nesmí zapomínat na vizuální dojem.

Ljubimová si v podnikání zakládá na diskrétnosti a snaží se vyvarovat oplzlostí. Pro ženy, které se stydí vejít do vulgárního světa ruských sex-shopů, nabízí umírněnou alternativu s vyškoleným personálem. A její metoda slaví úspěch. Pobočkami školy v Moskvě a Petrohradu projde za měsíc kolem tisíce dam. V současnosti se chystá expandovat do dalších ruských měst i do Španělska.

O sexuální tipy je velký zájem

"Některé z našich žaček jsou provdané také za cizince, třeba Španěly či Italy. Ženy, a samozřejmě také jejich muži, jsou velmi šťastní z toho, co se naučí," uvedla Ljubimovová pro deník El Mundo. Podle ní je většina účastnic kurzu vdaná, má děti a snaží se přivést závan vzrušení do manželské rutiny. Jedna prý na kurz dorazila až z Japonska.

Největší zájem je podle ní o kurzy orálního sexu a techniky hlubokého hrdla, další lekce jsou zaměřeny na anální sex, mužský orgasmus nebo thajský sex, při kterém se ženy naučí ovládat svaly v okolí vagíny a stahovat je při penetraci.

"Učíme ženy, jak probudit své vnitřní zvíře. Vybavíme je arzenálem sexuálních technik, které z nich učiní herečky a režisérky v posteli," slibuje Ljubimovová výměnou za sto eur, tedy asi dva a půl tisíce korun, které musejí zájemkyně zaplatit.

Podobné kurzy najdeme i na českém trhu, oproti Rusku jsou otevřeny i mužům. Zájemci i zájemkyně si však musí oproti Jekatěrininým kurzům připlatit, cena se pohybuje kolem čtyř tisíc korun.

Lákal by vás kurz orálního sexu?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 27. září 2013. Anketa je uzavřena.

1. Ano 2190
2. Ne 854
Autoři: pro iDNES.cz

Nejčtenější

Nevěra přináší víc bolesti než radosti, říká psychoterapeutka

Nora Vlášková, psychoterapeutka

Vystudovala práva, pracovala i s nejtěžšími zločinci propuštěnými z vězení. Po narození dětí zvolila Nora Vlášková...

Příběh Anny: Nechci být vnuččinou chůvou, dcera to nechápe

Ilustrační snímek

Dceru jsem od jejích deseti let vychovávala sama. Nemohly jsem si příliš vyskakovat, i tak jsem se dceři snažila dát,...

Rebelství vévodkyně Meghan. Co vše dělá proti královským pravidlům

Vévodkyně Meghan (Peacehaven, 3. října 2018)

Přivdala se do královské rodiny, která ji vřele přijala. Mladý pár obdivují miliony lidí a fandí mu i proto, že Meghan...

Leklá ryba, otlapkávač nebo svazek mrkví. Co prozradí podání ruky?

Podání ruky

Vlastně na tom nic není. Vždyť dneska se ruka podává pořád – při pozdravu, seznamování, gratulacích, kondolencích nebo...

Jejich věkový rozdíl je pětapadesát let a chtějí spolu miminko

Alexis Tadlocková a její partner

Alexis Tadlocková (24) a její manžel Charles (79) z Ameriky plánují založení rodiny. Ačkoli nejstaršímu dítěti Charlese...

Další z rubriky

Žena kvůli prsním implantátům trpěla úzkostmi, nechala si je odstranit

Nat Alexanderová

Šestadvacetiletá hosteska Nat Alexanderová si před šesti lety nechala zvětšit poprsí pomocí silikonových implantátů....

Expert na hádky: Hněv bez násilných projevů je úžasnou životní energií

Nebuďte arogantní!

Letní dovolené neznamenají jen kupu nových zážitků, ale i zvýšené riziko partnerských hádek. Dobrá zpráva je, že...

Ze zvláštní školy k titulu inženýrky. Dívka z dětského domova si plní sen

Bakalářská promoce se zástupci Nadace Terezy Maxové dětem

Když se jako holčička ocitla se svými sestrami v dětském domově, vypadalo to, že Evu Ptáčkovou příliš slibná budoucnost...

Najdete na iDNES.cz