Je váš partner skvělý otec? Přihlaste ho do soutěže o pronájem porsche

  14:05aktualizováno  14:05
Při příležitosti blížícího se Dne otců jsme pro vás připravili soutěž o Nejlepšího otce na světě. Pošlete nám fotku svého partnera a napište, proč právě on je tím nej tátou vašich dětí. Z došlých příspěvků vybereme deset nejzajímavějších a tatínek, který zvítězí ve čtenářském hlasování, získá hodinový pronájem luxusního dvousedadlového sportovního kabrioletu s plnou nádrží.
Máte doma taky super otce? (Ilustrační snímek)

Máte doma taky super otce? (Ilustrační snímek) | foto: Profimedia.cz

Jak se zúčastnit soutěže?

Jak vložit foto do Kavárničky?

  • Na této adrese se můžete připojit do skupiny „Soutěž – nejlepší otec“ (platí pouze pro čtenářky, které mají registraci v Kavárničce).

  • Do alba na svém uživatelském profilu nahrajete fotografi: v levé liště svého profilu kliknete na Uživatelský profil a pak vpravo na Networking, sekce Obrázky a alba.

  • Zde založíte album a vybranou fotografii do něj nahrajete. U obrázku pak kliknete na odkaz „přidat ke skupině“ a vyberete skupinu Soutěž Nejlepší Otec.

  • Fotografie se následně zobrazí v albu skupiny, kde si ji mohou prohlédnout i ostatní.

  • Do komentáře pod fotografii pak vepište text soutěžního příspěvku.

  • Pro vkládání a prohlížení fotografií je třeba stát se členem skupiny.

V případě problémů se obraťte na administrátorku Kavárničky na mail kavarnicka@idnes.cz.

Napište nám, proč je právě váš partner tím nejlepším otcem na světě. Text o otcovských kvalitách vašeho partnera zkuste vměstnat na 10 řádek, ale měl by mít minimálně dvě věty. Napište také jeho jméno, věk, povolání, počet a věk dětí. 

A samozřejmě pošlete i jeho fotku (nejlépe s dětmi) prostřednictvím Kavárničky ZDE nebo na e-mail ona@idnes.cz (velikost maximálně 1,5 MB).

Své příspěvky posílejte nebo vkládejte do 10. 6. 2011 do 24 hodin.

Hlasování bude probíhat od 13. do 17. 6. 2011 a 19. 6. 2011 na Den otců vyhlásíme vítěze.

Co můžete vyhrát?

Pronájem otevřeného dvousedadlového sportovního roadsteru Porsche Boxster na 1 hodinu v hodnotě 4 100 korun. Více ZDE.

Cenu do soutěže věnovala zážitková agentura ESENNCE.CZ, která nabízí stovky zážitků napříč celou republikou v cenách od několika set korun až po desetitisíce. V nabídce má například pivní masáže, gurmánské zážitky, let balónem, seskok padákem nebo romantický víkend pro dva.

Sláva otcům

Aktivní otcovství je trend 21. století a tátové se stále více zapojují nejen do výchovy, ale také do péče o své potomky, a to doslova od narození. Statečně se hrnou na porodní sál, neštítí se přebalovat, koupání je v mnoha rodinách mužská záležitost a přípravu kašičky berou jako zodpovědný úkol.

Otcové se hojně vyskytují také na místech, kde bývalo dříve doslova "přebabíno": tedy na dětských hřištích, v mateřských centrech, na plavání kojenců a batolat nebo v čekárnách pediatrů. A většina z nich tam není z donucení, ale prostě proto, že si nechtějí nechat utéct ty nejkrásnější roky svého dítěte.

S tebou mě baví svět

Zaplaťpánbu za tuhle mužskou emancipaci, kromě toho, že podle mnohých z nás není nikdo tak sexy, jako právě starostlivý otec (více čtěte zde), jsou také aktivní tátové tím nejlepším receptem na spokojený rodinný život. Pohodová a odpočatá máma, která má občas i chvilku pro sebe, je totiž pro muže i děti lepším parťákem než vyčerpaná uhoněná paní domu, která sice všechno zvládne sama, ale v devět večer padne za vlast a kdybyste se jí zeptali, kdy se naposledy smála, tak by se dlouze odmlčela...

Manžel čtyřicetileté Kamily si trojnásobné otcovství užívá: "S dcerami od malička tráví tolik času, co to jde. A každý rok je vezme a s kamarády a jejich dětmi vyrážejí na týden kempovat. Holky tyhle výlety za dobrodružstvím milují a já mám aspoň jeden týden v roce jen pro sebe."

Tátové správňáci se ovšem "uplatňují" nejen v běžném denním provozu, ale jejich kvality a hodnoty prověří také mezní situace, o které sice nikdo z nás nestojí, ale které se prostě stávají. "Můj muž je opravdu partner do nepohody," svěřuje se třiatřicetiletá Eva. "Když jsem loni vážně onemocněla a musela do nemocnice, zvládl se skvěle postarat o naše dvě malé děti i domácnost a ještě mě psychicky podpořil, když mi bylo hodně zle. Vím, že jsem si nemohla vybrat líp," dodává.

Autor:

Nejčtenější

Falešná lékařka prováděla plastické operace a zohyzdila několik lidí

Falešná lékařka Alyona Verdyová operovala desítky lidí.

Alyona Verdyová se vydávala za lékařku a operovala desítky lidí, aniž by vystudovala lékařskou školu. Pacienty...

Když se mu bráním, jsem dolámaná. Ve Výměně manželek tekly slzy

Kristýna se synem Markem a její přítel Pavel žijí v Liberci.

„Přijedeme domů, sbalím si věci a odcházím. S herečkou nebudu,“ končil tentokrát televizní Výměnu manželek Pavel (30)....

Alkoholička ležela měsíc ve výkalech, teď čeká dítě a pomáhá závislým

Jessica Landonová

Devětatřicetiletá Jessica Landonová čeká svého prvního potomka a prožívá nejkrásnější životní období. Před pár lety...

Příběh Marka: S milenkou čekám dítě, ale chci zůstat s rodinou

Ilustrační snímek

Můj mimomanželský vztah nezůstal bez následků, milenka otěhotněla. I když ji mám rád a o dítě se chci postarat, nemohu...

Nebrala antikoncepci, aby neztloustla, tak se v sedmnácti stala matkou

„Martinka nechtěla brát antikoncepci, aby nebyla tlustá, tak čekáme miminko,“...

V dalším pokračování Malých lásek jste tentokrát mohli vidět nejen nejmladší rodičku celé série, teprve sedmnáctiletou...

Další z rubriky

Týdenní horoskop pro ženy všech znamení od 9. do 15. září

horoskop

Týden začíná a hvězdy vašemu znamení mohou pomoct k tomu, abyste následující dny nejen zvládla, ale také si je užila....

Nebrala antikoncepci, aby neztloustla, tak se v sedmnácti stala matkou

„Martinka nechtěla brát antikoncepci, aby nebyla tlustá, tak čekáme miminko,“...

V dalším pokračování Malých lásek jste tentokrát mohli vidět nejen nejmladší rodičku celé série, teprve sedmnáctiletou...

Manželům se narodila vytoužená holčička. Mají ještě deset synů

touha po holčičce

Alexis a David Brettovi z Velké Británie patnáct let toužili po holčičce. Mají deset synů a už ani nedoufali, že by se...

Po operaci mandlí upadl chlapec do kómatu, začalo trestní řízení
Po operaci mandlí upadl chlapec do kómatu, začalo trestní řízení

Policisté na Královéhradecku zahájili trestní stíhání tří lidí a jedné firmy, kteří údajně nesou odpovědnost za tragédii. Ta se odehrála před dvěma lety, jejímž následkem osmiletý chlapec po operaci mandlí upadl do kómatu.

Najdete na iDNES.cz