Rada pro svádějící: Quasimodo nejste, přednosti máte, tak na ně vsaďte

  0:55aktualizováno  0:55
Muže svedeme tehdy, když dobře vypadáme. Ano, je to otřepané klišé, ale nic s tím nenaděláme. Víme to, a proto se na nás kosmetický průmysl uživí, neboť se snažíme. Někdy tak urputně, že to až hezké není. Přitom nejsilnější zbraní každé z nás je to, co se na nás přírodě povedlo.
Žena typu vamp svádí nejen červenou barvou, ale také přímým pronikavým pohledem.

Žena typu vamp svádí nejen červenou barvou, ale také přímým pronikavým pohledem. | foto: Profimedia.cz

I když se nahoře při narození nerozdává všem stejně a některá máme předností víc a jiná méně, pravděpodobnost, že jsme šeredné jak Quasimodo, se blíží nule. Takže alespoň jedinou hezkou věc na sobě určitě každá najdeme. I to je ke svádění dost, když té své přednosti umíme využít.

1.Oči

Ilustrační snímek

Styl vamp, jemné líčení, v němž vyniknou oči.

Velké oči, ať už mají barvu jakoukoliv, potřebují prostor. Nechte je maximálně vyniknout, klidně jen s pomocí řasenky a chcete-li stíny, tak zvolte odstín, který je ještě víc rozsvítí.

Zásadní je váš pohled. Tady máte hned několik možností. Využijete-li vrozené empatie, vycítíte, co na protějšek zabere: bude to pohled přímý s pozvednutým obočím a lehkým pobaveným úsměvem á la žena vamp? Anebo spíš zkusíte plachou laň hledící na svého zachránce s mírně skloněnou bradou a obočím zvednutým obdivem, to vše provázeno nepatrně rozevřenými ústy?

2.Rty

Protiklad všem nápadných barvách představují jemné lesky na rty v jemných...

Protiklad ke všem nápadným barvám představují lesky na rty v jemných odstínech béžovo-růžové.

Máte-li plné rty a navíc krásně tvarované, stačí je dostatečně zvláčnit, aby nebyly suché a rozpraskané. Nespoléhejte jen na krémy, ale zvlášť v teplém počasí myslete na pitný režim. Pak už jen zvýrazníte barvu. Někdy zabere sebejistá červená, protože muži, kteří chtějí být sbaleni, opravdu existují. Světlejšími rty zas zaútočíte na ochranitelské pudy vašeho protějšku.

Divně vypadá, budete-li rty špulit, protože máte pocit, že horní ret je užší než dolní a chcete disproporci násilím dorovnat. Nasaďte příjemný úsměv a máte-li hezké bílé zuby, decentně je odhalte. Pokud jste vsadila na ženu vamp, usmívat se není třeba. Rty však k sobě netiskněte nervozitou. Naopak je uvolněte, případně mírně pootevřete.

3.Vlasy

Ilustrační snímek

Vlasy musí být v první řadě zdravé, leské, nejlépe dlouhé.

Jsou muži, jejichž hříšné myšlenky vyvolává pramen vašich vlasů, který si ledabyle, s hlavou mírně ke straně nakloněnou, natáčíte na prst. Pokud jsou právě vlasy vaší největší předností, máte je bohaté a lesklé, je toto vaše cesta. Způsobů, jak si bezděky koketně pohrávat s vlasy, je víc.

Od zamilovaného pohledu skrze vaše "záclonky", po jemný pohyb ruky, jimž si je odhodíte dozadu... Můžete si je také přehodit přes libovolné rameno dopředu. Při popíjení vám mohou prameny sklouznout vpřed a vy je decentním pohozením hlavy dostanete zpět na místo. Prohrábněte je od hlavy ke koncům a rozprostřete po zádech, nebo si sepnutý účes rozpusťte a hlavou mírně zatřepejte, aby se všechny prameny uvolnily...

4.Ňadra

Roman Polanski nemohl odtrhnout oči od dekoltu své ženy.

Roman Polanski nemohl na festivalu v Cannes od dekoltu své ženy odtrhnout oči.

Ňadra zabírají vždycky, velká i malá. Jestliže váš protějšek miluje otevřenou vyzývavost, pak poprsí vystavte do výstřihu přímo, nebo natěsnejte do sexy podprsenky, čímž vznikne neodolatelný žlábek. Má-li ten váš raději něhu a tajemství, sveďte ho třeba v ledabyle dopnuté pánské košili nebo v průsvitném nočním topíku...

5.Pas, boky, zadek

Jennifer Lopezová ukázala v rafinovaých šatech Zuhaira Murada své dokonalé tělo.

Jennifer Lopezová nechala v rafinovaných šatech Zuhaira Murada vyniknout své vzrušující pozadí.

Předností mnoha z nás je ploché bříško, štíhlý pas, oblé boky a pevný zadek. Pánové vám neodolají, pokud jim předložíte váš lákavý poměr pasu a boků zdůrazněný třeba něžným červeným páskem a přiléhavou úzkou sukní. Lepší než bokové kalhoty zafungují ty do pasu anebo pouzdrové šaty, které postavu přesýpacích hodin zdůrazní.

Bříško ukazujte jen v případě, že opravdu nemáte jediný špíček. Když totiž přetéká, nic erotického to vážně není. Majitelky předností, jakými disponuje například herečka Jennifer Lopezová, musí však vědět, že o svou přednost vzadu musejí pečovat cvičením a při chůzi ji také správně "prodat". Něžnou houpavou chůzí rozehrajte koncert, od kterého pořádný chlap nedokáže odtrhnout oči. Teprve pak je váš.

6.Nohy

Ilustrační snímek

Když jsou zbraní krásné nohy...

Dlouhé hladké nohy - každá o takových sníme, ale jen některé měly to štěstí a do vínku je dostaly. Pracujte s nimi a nevěřte, že jen ta nejkratší mini je cestou k touze vašeho partnera. Muži mívají víc fantazie, než si myslíte, a mnohým hravost nechybí. Základem úspěchu je zpravidla podpatek. Dodá vaší noze okouzlující štíhlost i délku a chůzi pak ladnou eleganci.

Chcete-li svádět, volte samozřejmě raději sukni nebo šaty, svůj záměr demonstrujte průsvitným materiálem, vezměte si podvazky, bodujte rozparkem, klidně i proklatě vysokým. Z něho pak pevná noha smyslně vykoukne při každém pohybu. A jak odolat v situaci, kdy si u kávy dáte nohu přes nohu a rozverně se při tom pohybu zasmějete jeho veselé historce, či obdivně vzdychnete, když líčí své úspěchy.

7.Rafinovanost a důvtip

Ilustrační snímek

Nechá se partner rád řídit. Tak do toho!

Předpokladem řízené cesty k sexu je vaše inteligence. Víte, co chcete, nejste jen loutka, a když, tak ji umě hrajete, protože přesně to na vašeho partnera platí. Rafinovanost je "vyšší dívčí", kdy vy jste "scenáristka" a partner je tomu tak buď rád, anebo si libuje v roli režiséra, kterou jste mu napsala.

Vy jste ovšem ta, která odchází s partnerem ruku v ruce z koupaliště v šatech bez kalhotek, ta, která vyrazila na rande bez podprsenky, "zapomněla doma deštník" a její tričko (jémine!) promoklo. Vy jste ta, která se ho letmo rukou dotkne, i ta, která s nadšením sdílí jeho zájem o rybaření a se smíchem ve vhodnou chvíli zalaškuje třeba na téma "prut"...

Autor:

Jaro a zdraví

Využijte krásného počasí a vydejte se pro zdravé pochoutky do přírody. Oblíbený medvědí česnek najde své místo v pomazánkách či domácím pestu. Jako zdravé sladidlo si můžete připravit pampeliškový med.


Nejčtenější

Ve čtyřiceti můžete vypadat na dvacet, říká dvojnásobná maminka

Shannon Collinsová

Zdravotní sestra Shannon Collinsová (40) z Velké Británie vypadá lépe než před dvaceti lety a říká, že za vše může...

Bez řádu bychom potrestali sami sebe, řekli v Rozstřelu rodiče čtyřčat

Rodiče nejmladších českých čtyřčat Helena a Josef Slánští v diskusním pořadu...

Helena s Josefem chtěli dvouletému Vojtovi pořídit sourozence a právě před rokem se jim narodily hned čtyři děti...

OBRAZEM: Amy Schumerová se nezdráhá ukázat pravou tvář mateřství

Amy Schumerová po porodu

Amy Schumerová je jednou z nejúspěšnějších světových komiček dnešní doby. Nebojí se veřejně hovořit o kontroverzních...

Móda na talíři. Češi utrácejí za superpotraviny, mnohdy zbytečně

Avokádová pomazánka

Jíst avokádo je jedním z aktuálních trendů. A quinoa? To je přeci poklad Inků. Naše talíře se změnily v přehlídku...

Tolik čekání, vodko, a tys to vydržela, vítala se na svobodě Máňa s lahví

Pracovat se Máně nechce. „Umřela bych,“ říká.

Rok sledovaly televizní kamery několik odsouzených žen ve třech českých věznicích. Monika (44), která bodla svého...

Další z rubriky

Týdenní horoskop pro ženy všech znamení na týden od 3. do 9. června

horoskop

Týden začíná a hvězdy vašemu znamení mohou pomoct k tomu, abyste následující dny nejen zvládla, ale také si je užila....

Týdenní horoskop pro ženy všech znamení na týden od 10. do 16. června

horoskop

Týden začíná a hvězdy vašemu znamení mohou pomoct k tomu, abyste následující dny nejen zvládla, ale také si je užila....

Máňa je za trest na samotce. Kouří bibli s propašovaným tabákem

Odsouzená Máňa (50) kouřila kde neměla a dostala trest. Musí si odsedět...

Máňa je herečka, tvrdí ostatní odsouzené. Recidivistky ji dobře znají, vždyť za mřížemi strávila 30 let. „Že bych s ní...

Školní jídelny jsou zaostalé: Děti nedostávají dost jídla a živin, říká studie
Školní jídelny jsou zaostalé: Děti nedostávají dost jídla a živin, říká studie

Státní zdravotní ústav (SZÚ) informoval o tom, že stravování ve školách je zastaralé a skladba jídelníčku neodpovídá současnému způsobu života. Ze studií vyplývá, že ve školních jídelnách děti nedostávají stravu, která by odpovídala doporučení výživových hodnot a liší se i gramáž porcí. Proč tomu tak je?

Najdete na iDNES.cz