Týdenní horoskop pro ženy všech znamení od 22. do 28. července

  0:22aktualizováno  0:22
Přečtěte si, co si pro vás připravily hvězdy na tento týden. Nezadané ženy narozené ve Lvu možná najdou lásku, Ryby se vrhnou na uklízení a Vodnářky budou překypovat sebevědomím a dobrou náladou.

Horoskop (ilustrační fotografie) | foto: Profimedia.cz

Rak

Rak 22. 6. – 22. 7.

Horoskopy na každý den

Po dovolené se cítíte jako znovuzrozená a odpočatá. Plná elánu se vrháte do práce, protože se vám po ní už taky tak trošku stýskalo, a najednou máte pocit, že dokážete cokoli. Přesně toto jste už dlouho potřebovala. Cítíte se uvolněná a naladěná na nové výzvy a tak to má být. Jen ať nepřepálíte začátek.

Lev

Lev 23. 7. – 22. 8.

Uvědomte si, že v příštích sedmi dnech vás bude najednou víc vidět, a to jak ve společnosti, tak i v zaměstnání. To vám umožní profesně zazářit, navazovat nové obchodní i přátelské kontakty. Nezadané dokonce dostanou příležitost navázat romantický vztah.

Panna

Panna 23. 8. – 22. 9.

Tento týden poznáte, jak velké máte štěstí, že vaše velká rodina stojí při vás. Nebudete to mít lehké, nějakou dobu se ve svých problémech budete snažit plácat osamocená, ale svěříte se doma a vaši nejbližší vás podrží a podpoří, ať už se pak rozhodnete jakkoli.

Váhy

Váhy 23. 9. – 22. 10.

Máte před sebou dny, které budou přát vaší finanční oblasti. Budete sice muset trošku zariskovat, ale nepochybujte o sobě. Nabídka vydělat si peníze bude lákavá, ale pokud začnete otálet, zvažovat všechna pro i proti, někdo vám ji snadno může vyfouknout před nosem.

Štír

Štír 23. 10. – 22. 11.

Po dlouhé době budete mít zase skvělou náladu. Budete nejen šťastná vy, ale pozitivní energie z vás samotné bude vyzařovat a přenášet se i na ostatní kolem. Budete mít také možnost napravit pár pošramocených vztahů s kamarády, které jste teď trochu zanedbávala.

Střelec

Střelec 23. 11. – 18. 12.

Nejlépe hned v pondělí zaplaťte všechny složenky. Pocit, že nemáte dluhy, vás uklidní a začnete si plnými doušky užívat léto. Konečně můžete relaxovat a čerpat sluneční energii. Nezapomeňte ani na výlety, protože horoskop vám do cesty přivede zajímavé turisty!

Kozoroh

Kozoroh 22. 12. – 20. 1.

Pokud se na vás valí nějaké pracovní problémy, neukvapujte se příliš s jejich řešením. Raději si dejte načas a vše pořádně promyslete a proberte s kolegy. Při jednání ve spěchu, pod vlivem emocí, byste mohla přehlédnout podstatné věci a potíže tak ještě vyostřit.

Vodnář

Vodnář 21. 1. – 19. 2.

Celý týden budete překypovat zdravím, sebevědomím a dobrou náladou. A to bude hlavní důvod, proč se vám také bude dařit cokoli, na co sáhnete. Úspěch si nenechejte pokazit ani závistivými pomluvami z okolí. Odvádíte dobrou práci a můžete na sebe být právem pyšná.

Ryby

Ryby 20. 2. – 20. 3.

Popadne vás uklízecí nálada. Touha po uspořádané skříni. Vše, co vám zrovna v tu chvíli bude připadat nepotřebné, poletí z domu. Sice si krásně uklidíte byt a najednou najdete svobodu úložného prostoru, ale mohla byste později některých věcí litovat, tak opatrně!

Beran

Beran 21. 3. – 20. 4.

Můžete se dostat do nejisté situace. Bude se jednat o jen zdánlivě banální spor o podpis nějakého dokumentu nebo pravdivost nějakého vašeho výroku. Mohlo by jít také o závazek, který nebudete schopna splnit. Snažte se hledat střední cestu, nějaký smírný kompromis.

Býk

Býk 21. 4. – 20. 5.

Snažte se každý nápad, který vám prolétne hlavou, hned realizovat anebo alespoň zapsat „do šuplíku“. Jinak je zapomenete, a to by byla škoda! Máte před sebou čas, který přeje novým začátkům. Bude fungovat vaše vrozená intuice a chybět nebude ani kousek štěstíčka.

Blíženci

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

V tomto týdnu na sebe budete náročná. To by tak nevadilo, ale vysoké požadavky budete mít i na své okolí, a tam narazíte. Budete mít tendenci ostatní ovlivňovat a řídit. Pokud jim chybí prostor pro svobodné rozhodování, postupně se k vám někteří lidé otočí zády.

Autor:

Nejčtenější

Andrea Černá: Jako kůl v plotě nežiju, ale pět dětí už porodit nestihnu

Andrea Černá

Přestože Andrea Černá ztvárnila desítky náročných divadelních rolí, pro národ zůstává hlavně Eliškou ze známého filmu...

Na Pacifické hřebenovce jsem věčně hladověla, vzpomíná Lucie Kutrová

Lucie Kutrová

Do dvaceti se kromě školy zajímala jen o módu a večírky. Neuběhla ani kilometr a nechápala, proč lidé chodí třeba na...

Už žádné módní trapasy. Osvojte si základní pravidla oblékání

Ilustrační fotografie

Cit pro módu bohužel nebyl každému do vínku dán. Kvůli tomu můžeme na ulicích občas vidět opravdu zvláštní kreace,...

V obložení závazků: sendvičové generaci hrozí krize a vyhoření

ilustrační snímek

Musejí se starat o děti, zároveň pečují o rodiče a mnohdy i prarodiče. A k tomu pracují nebo podnikají. Tak žijí...

Průzkum: mladí bez rodin vstupují do života se zkreslenými představami

Ilustrační snímek

Mladí lidé, kteří vyrůstali v dětském domově, nemají v porovnání s vrstevníky stejné podmínky pro start do nového...

Další z rubriky

Neoplácet, nevyčítat a nepátrat. Poradíme vám, jak se vyrovnat s nevěrou

Nebuďte arogantní!

Monogamie je nepřirozená, přesto se jí všichni zuby nehty držíme. Nebo to alespoň předstíráme. Co dělat, když se do...

Týdenní horoskop pro ženy všech znamení od 19. do 25. 8.

horoskop

Týden začíná a hvězdy vašemu znamení mohou pomoct k tomu, abyste následující dny nejen zvládla, ale také si je užila....

Horoskop v období Panny: jaké jsou a co čeká všechna znamení zvěrokruhu

Ilustrační snímek

Slunce vstupuje na jeden měsíc do hvězdného znamení Panny. Lidé narození v tomto období jsou pracovití, zodpovědní,...

60 % žen předstírá orgasmus. Proč tomu tak je?
60 % žen předstírá orgasmus. Proč tomu tak je?

Na 8. srpna připadá mezinárodní den ženského orgasmu! Jak svátek vznikl a proč ženy orgasmus někdy předstírají?

Najdete na iDNES.cz