Ona

Týdenní horoskop pro ženy všech znamení od 9. do 15. září

  • 0
Týden začíná a hvězdy vašemu znamení mohou pomoct k tomu, abyste následující dny nejen zvládla, ale také si je užila. Případně se vyvarovala rozhodnutí, které by se vám nemuselo vyplatit.
Panna

Panna 23. 8. – 22. 9.

Horoskopy na každý den

Čeká vás další týden jako malovaný. Sice budete muset vyvinout velké úsilí a investovat obrovské množství energie do svěřených úkolů v zaměstnání, ale bude to rozhodně stát za to. Pohoda jak ve financích, tak i doma s rodinou bude hojivým balzámem na vaše nervy. V lásce se konečně zbavíte nejistoty.

Váhy

Váhy 23. 9. – 22. 10.

Až do středy s vámi nebude žádná velká zábava, ale ve druhé polovině týdne si vaše okolí všimne, jak se jim měníte před očima. Svým ženským kouzlem budete válcovat opačné pohlaví, a pokud jste nezadaná, je to pro vás jedinečná příležitost navázat milenecký vztah.

Štír

Štír 23. 10. – 22. 11.

Zpočátku týdne budete nejspíš trochu ponocovat a flámovat víc než je zdrávo. Ve středu už vám dojde dech. Budete toužit po klidu a samotě, kde budete přemítat nad svým životem. Potřebujete úklid ve věcech i v citech. Ideální čas pustit se do zvelebení domova.

Střelec

Střelec 23. 11. – 18. 12.

Ráda byste měla po svém boku úspěšného partnera. Podporujte ho a buďte jeho múzou, vyhecujte ho k lepším výkonům. Doma vytvořte takové zázemí, aby se nemusel zabývat maličkostmi. Dopřejte vašemu životu více barev a obnovte svoji starou lásku. Přestaňte být úzkostlivá.

Kozoroh

Kozoroh 22. 12. – 20. 1.

Musíte se připravit na trošku nervóznější týden. Nenechte se rozrušit svým okolím, řešte si jen své záležitosti. Nedejte na to, co si myslí a říkají ostatní. Financemi bohužel také moc oplývat nebudete. Oporou vám bude rodina, doma najdete klid, jistotu a zázemí.

Vodnář

Vodnář 21. 1. – 19. 2.

Malý mráček vám přeletí myslí při zlé vzpomínce z minulosti. Naštěstí vás to neuvrhne do deprese. Staré časy jsou už teď pryč a vy máte tolik práce, která vás opět postavila na nohy. Můžete se radovat z toho, kolik peněz vám přibylo na účtu díky vaší šikovnosti.

Ryby

Ryby 20. 2. – 20. 3.

Nespoléhejte se v tomto týdnu na štěstěnu. I když se bude jednat o banality, nečekejte, že se vyřeší samy, ale buďte sama aktivní. Vaše nápady jsou obdivuhodné, ale váš chaos už méně. Zkuste si věci trochu lépe uspořádat, vyvarujte se při práci každého vyrušení.

Beran

Beran 21. 3. – 20. 4.

Věnujte se svým koníčkům, které jste přes prázdniny zanedbávala. Lásku neberte tak vážně. Projevujete se pak spíše jako pečovatelka. Zkuste být raději svůdnou koketou a uvidíte, že partnera zaujmete víc. Přihrajete si tak do partnerského života více humoru a vášně.

Býk

Býk 21. 4. – 20. 5.

Máte poslední dobou stále problémy s nervozitou a cítíte se přetažená. Spousta věcí stagnuje, jejich vývoj neodpovídá úsilí, které do nich vkládáte. Receptem, jak všemu nejlépe čelit, bude v tomto týdnu jedině trpělivost. Objednejte se na masáž a odpočiňte si.

Blíženci

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Vaše sebevědomí povyroste do závratných výšek. Má také proč, ukazujete se jako schopná řešitelka pracovních i soukromých záležitostí včetně těch nejsložitějších. Tempo tohoto týdne bude hektické a přijdou různé zajímavé nabídky, o kterých budete muset přemýšlet.

Rak

Rak 22. 6. – 22. 7.

Budete mít možnost naklonit si srdce člověka, který je pro vás velmi významný. Jestliže plánujete ještě i v září dovolenou, měla by se vydařit, planety jsou vám nakloněny. Využijte beze zbytku toto báječné období a užívejte si radostně všeho, co vám život nabízí.

Lev

Lev 23. 7. – 22. 8.

Horoskopy na každý den

Následujících pár dnů bude přát uzavírání nových přátelství. Budete snadno a přirozeně komunikovat a lidé kolem vás budou se zájmem poslouchat. V zaměstnání se stále zajímáte o kurzy zvyšující vaši kvalifikaci. Konečně najdete ten pravý pro vás a přihlásíte se.

Témata: horoskop, láska