Divočáky nesmíte naštvat. Rok hliněného Vepře bude pohodový a úspěšný

  13:22aktualizováno  13:22
Pátého února vstupujeme podle čínského lunárního kalendáře do roku ve znamení hliněného (zemského) Vepře. Rok by měl přinést štěstí i peníze a víceméně pohodu všem znamením. Je vhodný k navazování kontaktů, protože vepř je pozitivní a pragmaticky činorodý a dokáže přitáhnout úspěch téměř v každé oblasti života.

Prase divoké (ilustrační snímek) | foto: Anna Vavríková, MAFRA

Vepř má v čínském horoskopu poslední pozici a střídá hliněného Psa. Vládnout bude do 24. ledna 2020, kdy jej nahradí rok vodní Krysy.

Lidé narození ve znamení Vepře milují hudbu a mají výborný sluch. Není divu, že je z jejich řad i nejvíc kumštýřů a také finančně úspěšných umělců. Bývají oblíbení, upřímní, čestní a srdeční. Ženy z tohoto znamení fungují jako skvělé společnice a uplatňují se v pedagogice a sociální sféře.

Známé ženy narozené ve znamení čínského Vepře:

Lidé narození ve znamení Vepře jsou velmi inteligentní, mají skvělou paměť. Málokdo si to při letmém kontaktu s nimi uvědomuje, protože se svými znalostmi nechlubí, jsou skromní a projevují se spíš pasivně, ačkoliv jejich zdánlivá nečinnost je vlastně chytrý způsob, jak vás otestovat, aniž to tušíte.

Vepř je moudrý, nic nedělá bezdůvodně, takže se může zdát, že je příliš usedlý. Jeho fyzická podoba často nekoresponduje s velmi mladým duchem, který si uchovává až do pozdního stáří.

U jeho dětí i vnoučat je velmi oblíbený. Má dar jasnozřivosti a mívá také prorocké sny a dokáže se zasmát vlastní chybám i omylům, nedramatizuje je a neuráží se.

Ačkoliv obvykle působí docela plaše, nikam se necpe, jeho opravdovost a poctivost se projeví ve stresových a zátěžových situacích. V tu chvíli je oporou, zachráncem a oprávněně sklízí společenské ovace.

Čínský horoskop

pro všechna znamení zvěrokruhu

Je čestný a férový a upřímně nenávidí lež, přetvářku a pokrytectví. Pokud přijde na faleš, dlouho vyčkává, než zareaguje, pohár jeho trpělivost se plní pomalu. Pokud však přeteče, z klidného Vepře se v minutě stane neřízená střela v podobě šíleného Divočáka, který smete vše, co mu přijde co cesty.

Nejvhodnějším partnerem pro Vepře je Tygr, Zajíc a Ovce, naopak nejvíc konfliktů hrozí s partnerem ve znamení Hada. V takovém páru bude mít sice Divočák navrch, ale s Hadem se neshodne po dobrém ani po zlém.

Autor:

Nejčtenější

Pití už jsem sama nedokázala zastavit, říká Michaela Duffková

Michaela Duffková

Když se před rokem Michaela Duffková rozhodla skoncovat se závislostí na alkoholu, v krvi měla více než dvě promile. Od...

Nebojte se prošlých potravin, o rok déle vydrží mouka, hořčice i káva

Ilustrační snímek

Prošlé potraviny nevyhazujte. Můžete je klidně sníst i dlouho po datu, které ohraničuje jejich minimální trvanlivost....

Krmí dítě podle tabulek, kritizovala rodiče náhradní manželka

Jídlo pro Leontýnku patří i na sociální sítě.

Bára je se svým životem spokojená. Žije s manželem a roční dcerou Leontýnkou v novém vlastním domě u Tábora a přesně...

Někdo se zbláznil, říkal si u scénáře Kameňáku herec Václav Vydra

Václav Vydra

Tvrdil, že touží být hasičem či ošetřovatelem v zoo. Jen ne hercem. Podvědomě chtěl uniknout srovnávání s členy své...

Mamku v sobě občas vidím, říká Prachařová o Batulkové

Mariana Prachařová

Mariana Prachařová (25) často slýchá, že je kopií své maminky Dany Batulkové (61). Podobu rozhodně nezapře hlavně nyní,...

Další z rubriky

Člověk jako exponát bez intimity, to je podle sexuologů nahá výstava

Nová expozice s názvem Voayer Gallery láká na nahá těla žen i mužů.

Místo drahých obrazů či zajímavých soch si návštěvníci prohlédnou svlečená lidská těla. Těm odvážnějším je dovoleno si...

Týdenní horoskop pro ženy všech znamení od 15. do 21. dubna

horoskop

Týden začíná a hvězdy vašemu znamení mohou pomoct k tomu, abyste následující dny nejen zvládla, ale také si je užila....

Nikdy mě neobejme, plakala dcera ve Výměně. Máma je na ni alergická

Eva se svou dcerou

Výměna manželek byla tentokrát pro zúčastněné páry příležitostí k zamyšlení. Prudké hádky se nekonaly. Martin si díky...

Najdete na iDNES.cz