Poradna Ivy Málkové ze Stop obezitě

Poradna

Ilustrační snímek

Na otázky odpovídá

Iva Málková

Máte problémy s nadváhou? Nedaří se vám zhubnout? Zeptejte se PhDr. Ivy Málkové, specialistky na redukci váhy a zakladatelky společnosti Stop obezitě. Dr. Málková odpovídá spolu s nutriční terapeutkou Bc. Nikolou Hanyšovou.

Nejvíce se ptáte

Poraďte se také

Poraďte se také


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

*Označené položky jsou povinné.

Obezita
chtěla jsem se zeptat jestli moje nepodařené hubnutí nesouvisí s poruchou hormonální,od malička mám problem s menstruací a po pěti letech snažení jsme museli jít na umele oplodneni,jsem tvar hruška,na stehnech mám i dost velkou celulitidu,břicho a zadek se mi podaří zhubnout ale nohy vubec vazim 73 kg měrim 166 cm ,ješte jsem chtela dotat ze jsem zavisla na nečem sladkem po kazdym obede si musim dat alespon misli tycinku nebo jeden ctverecek cokolady ,jinak se snazim jist taka jak se má,mám dvouletou holčičku a sní mám dost pohybu,kojím jen před spaním večer, děkuji iveta
iveta
Iva Málková
Zda je váš problém hormonální by vám musel říci endokrinolog. Zkuste nějakou skupinovou aktivitu, třeba hubnutí v rámci kurzů STOB, skupina má podpůrnou funkci a udržuje hubnoucí v jejich motivaci.
Obezita
Dobrý den, je mi 15 let, měřím 168 cm a vářím 50 kg. Snažím se jíst zdravě( k svačině ovoce apod.) Také jsme slyšela, že večeře mají být lehké, a proto jím např. jeden a půl krajíčku chleba a zeleninu. Ale asi kolem 21. hodiny začínám pociťovat hlad, to už však nic nejím. Nemůže to být škodlivé? Děkuji
Andy
Iva Málková
Dobrý den, škodlivé to určitě není. Záleží také na tom, v kolik hodin večeříš a v kolik jdeš spát. naposledy by se mělo jíst 2 hod. před spaním(něco lehkého).
Obezita
Dobrý den, paní doktorko. Během 8 měsíců jsem zhubla asi 20 kg. Nedržela jsme dietu, jedla jsem velmi malé porce, ale v podstatě kromě chleba, sladkostí a smažených jídel, vše.Bylo to ale i vlivem stresu.Nyní vážím 63 kg, měřím 166 cm, 42 let. Chtěla bych si váhu udržet, prosím o radu, jak často jíst a v kolik hodin naposledy.Děkuji za Váš čas.
Eva
Iva Málková
Dobrý den, gratulujik úbytku, který si udžíte pravidelným stravováním po 3-4 hod., a jíst byste měla naposledy 2 hod. před spaním a to jen něco lehčího. POkud vše doplníte pravidelnou pohybovou aktivitou, nemusíte se o svou váhu strachovat.
Obezita
Dobrý den, mám vzkaz pro Pavlínu - cca 3 vzkazy nazpět: Při mém pobytu v USA běžely v televizi varovací šoty, které upozorňovaly na nově objevené vedlejší účinky Zyprexy (diabetes, hyperglykémie). Nejsem lékař a nerozumím těmto věcem; pouze by bylo dobré se informovat. Marie
anonym
Iva Málková
Není otázka
Obezita
dobry den je mi 22 a merim 168cm a vazim 49kg kolik bych mela na svoji vysku vazit
jana
Iva Málková
Dobrý den, v současné době jste dle platných tabulek v pásmu podváhy. Dle BMI byste měla vážit v rozmezí 53-65 kg (dle konstituce)
Obezita
dobry den je mi 22 a merim 168cm a vazim 49kg kolik bych mela na svoji vysku vazit
jana
Iva Málková
otázka zadaná 3x
Obezita
je mi 22 merim 168cm kolik bych mela vazit
Jana
Iva Málková
otázka zadaná 3x
Obezita
Dobý den, prosím, mohla by jste mi napsat Vaší webovou stránku? Děkuji a přeji hezký den.
Maruška
Iva Málková
Dobrý den, adresa je www.stob.cz