Ona

Pro ženy milující pohodlnou ležérnost. Jedinečné modely Katie Holmesové

  • 4
Katie Holmesová se proslavila hlavní rolí v seriálu Dawsonův svět. Ač uběhla od té doby pěkná řádka let, usměvavá herečka se téměř nezměnila. Stále vypadá jako nevinná dívenka. Je však ještě něco, co ženy na této krásce obdivují. A to je nezaměnitelný styl oblékání.

Oblíbené džíny

Šatník Katie Holmesová překypuje luxusními kousky různých stylů, ovšem existuje jeden oděv, který nosí nejčastěji - džíny. Denimový materiál sympatická herečka naprosto miluje. V ulicích je tak často k vidění právě v těchto modelech. 

Výstřednosti věčná mladice nefandí, ba naopak, preferuje ženami oblíbenou ležérnost. Džínsy kombinuje s pohodlnými halenkami či košilemi, trendy svetry, nebo obyčejnými tričky. Nejraději si k nim obuje pohodlné tenisky a pantoflíčky na malém, nebo středním podpatku.

Košile a halenky jsou lichotivé, chic a nesmírně pohodlné.

Džíny jsou oblíbeným kouskem slavné herečky.

Ležérní styl

Katie sice nemůžeme považovat za přední módní ikonu. Nezáleží jí na tom, zdali je oblečená podle posledních výkřiků módy. A právě to je na bývalé manželce Toma Cruise kouzelné. 

Ač se občas stává kvůli svým outfitům terčem posměchu kritiků, nám se její osobitý a ležérní vzhled líbí.

Midi sukně ve stylu Katie Holmesové

Midi sukně ve stylu Katie Holmes

Lodičky nesmí chybět

Sice má herečka ráda pohodlný styl, ale i ona si občas vyrazí s botami na vysokém podpatku. A vlastnit pár sexy lodiček by měla každá z nás. 

Podtrhnou ženskost, vykouzlí perfektní siluetu, protáhnou nožky a dodají outfitům smyslný moderní šmrnc. Stejně jako Katie si je můžete vzít k džínám i elegantním kalhotám.

V hlavní roli vysoké podpatky

V hlavní roli vysoké podpatky

Sukně s vysokým pasem

Midi délky jsou lichotivé pro ženy každého věku a postavy. Ať už zvolíte šaty či sukni, nikdy neprohloupíte. U sukní famózně vypadá střih s vyšším pasem, jež vytvoří líbivé proporce. Pak už nezáleží, zdali jej propojíte s basic svrškem, nebo nadčasovou košilí. 

Pro nadcházející podzimní čas zaměřte svou pozornost na lesklé tkaniny, kůži/koženku, vzorování v podobě kostky a motivy ze zvířecí říše. Moderním akcentem, který pozvedne kreaci do módních výšin, bude opasek. Pásky na všechny možné způsoby se stanou velkým hitem.

Vysoce ženské a nesmírně trendy varianty sukní

Vysoce ženské a nesmírně trendy varianty sukní

Proužkovaná klasika

Venku se nám pomalu ochlazuje, ale ryze letních oděvů se ještě nemusíme vzdávat.

Po vzoru Katie si oblečte delší variantu proužkovaných šatů a doplňte je o džínovou bundu. Vhodnou obuví budou tenisky, kabelku vybírejte ve výraznější barvě, jež rozbije fádnost modelu.

Nesmrtelný evergreen, to jsou proužky, denim a červená barva.

Nesmrtelný evergreen, to jsou proužky, denim a červená barva.

Trenčkot nesmí na podzim chybět

Pokud se už rozhlížíte po podzimních oděvech, letos vám nesmí chybět trenčkot a sáčko. Vsadit můžete na černou klasiku a přírodní odstíny. 

Neprohloupíte ani koupí teplého kardiganu v délce pod kolena. Ten se totiž skvěle kombinuje a unosíte jej kamkoliv.

Trenčkot, sáčko, kabátky, svršky patřící k podzimním klasice

Trenčkot, sáčko, kabátky, svršky patří k podzimním klasice.