Na Jarmark přijde Kloubková. Pomohou Janků, Basiková i Abbasová

  15:29aktualizováno  15:29
Podzimní Jarmark OnaDnes.cz se blíží, koná se už v sobotu 15. září. Pomůžeme tentokrát paní Blance Krouzové z Liberce, která přijede do Prahy na holešovické Výstaviště osobně poděkovat. Jako vždy nás čeká spousta krásného oblečení ze skříní čtenářek a čtenářů, a to za lidové ceny.

Jak pomoct

Peníze na pomoc paní Blance a jejím dětem budeme sbírat na podzimním Jarmarku OnaDnes.cz, který se koná 15. září na Výstavišti v Holešovicích. Přispět můžete prostřednictvím veřejné sbírky již nyní na číslo Konta Bariéry: 17111444/5500 variabilní symbol 9999.


Nejenže na Jarmarku v levém křídle a střední hale Průmyslového paláce najdete na 500 prodejních míst (poslední místa k prodeji zde!), kde pořídíte úžasné módní kousky, ale užijete si i příjemný den. Navíc svým příspěvkem ze vstupného a lístku do tomboly každý z nás uleví paní Blance (příběh čtěte zde), která je po operaci a sama se stará o tři autistické syny, z nichž dva mladší navíc trpí i tělesným postižením.

Podpořit dobrou věc přijde osobně moderátorka Kristina Kloubková a muzikálová zpěvačka Elis Ochmanová. Obě přinesou také něco pěkného ze svého šatníku do aukce, jejíž výtěžek přispěje rodině paní Krouzové. Přijdou i moderátorky Tereza Tobiášová, která nabídne kolekci sportovního oblečení a Karla Mráčková. Ta vydraží své večerní šaty.

Stejně tak pomohou peníze, za něž si návštěvníci v aukci koupí některou z pěti kabelek, které věnovala zpěvačka Bára Basiková (ve fotogalerii), nebo zcela novou bílou tuniku a červené šaty z Keza Concept Store od Lejly Abbasové. Svůj šatník probraly také zpěvačka Tereza Kerndlová, zpěvačka a moderátorka Heidi Janků a youtuberka Anna Šulcová.

Fotogalerie

Do aukce svými věcmi přispěje také violloncelistka Terezie Kovalová.

Nakupovat můžete od 9 do 17 hodin, aukce poběží okolo poledne. Oblečení, které se neprodá ani neodveze, je možné díky kontejnerům Potex věnovat dál potřebným.

Hostesky se postarají o vaše děti v koutku Primáček, a pro vaše pohodlí bude připravena relax zóna s knihou od Luxoru. Díky webu eMimino.cz bude maminkám s miminky k dispozici přebalovací pult. Od hladu a chutí vám pomůže firma Podravka, která kromě ochutnávek a degustací chystá na svém stánku také kuchařkou show. O jídlo se postarají street food profesionálové s nabídkou rychlého občerstvení v podobě gyrosů, burgerů a hotdogů. Únavu zaženete kávou a občerstvením u dvou stánků Starbucks, osvěží vás drinky barů z Nebe svými květinovými limonádami z fialek i růží.

Za třicet korun si navíc můžete koupit i lístek do tomboly, kde bude celá řada zajímavých cen. Za padesátikorunové vstupné na Jarmark dostanete stylovou tašku s logem OnaDnes.cz, sobotními novinami MF DNES a drobnými dárky od firem Mentos a Potex.

Autor:

Nejčtenější

Pití už jsem sama nedokázala zastavit, říká Michaela Duffková

Michaela Duffková

Když se před rokem Michaela Duffková rozhodla skoncovat se závislostí na alkoholu, v krvi měla více než dvě promile. Od...

V Česku sportují jen děti z bohatých rodin, ty z chudých tloustnou

Dnešní děti tancují u tyče. (ilustrační foto)

České děti prokazatelně tloustnou a jsou stále neohrabanější. Ukazuje se také, že pro mnoho z nich je sport čím dál...

Nikdy jsem džíny nepral, říká výkonný ředitel firmy, která je vyrábí

Džíny Levi's

Správně se starat o džíny podle expertů na denim prý umí málokdo. Kalhotám z tohoto odolného materiálu totiž nesvědčí,...

Nebojte se prošlých potravin, o rok déle vydrží mouka, hořčice i káva

Ilustrační snímek

Prošlé potraviny nevyhazujte. Můžete je klidně sníst i dlouho po datu, které ohraničuje jejich minimální trvanlivost....

Kvůli svému vzhledu nemám žádné přátele, říká živoucí Barbie

Tatiana Tuzová

Dvaatřicetiletá Tatiana původem z Ruska je posedlá panenkami Barbie. Aby vypadala jako ona, podstoupila několik...

Další z rubriky

Posedlost originálními teniskami vrcholí. Jsou manolkami nové generace

I slavná šéfka magazínu Vogue Anna Wintourová před časem připustila, že se z...

I slavná šéfka magazínu Vogue Anna Wintourová před časem připustila, že se z tenisek stává žhavý módní trend, který s...

Modelky ve stejných šatech: Přehlídkové molo versus realita!

Stejný model na mole a společenské akci

Stejné šaty, dvě různé modelky a dvě různé akce. Jedna je předvádí na přehlídce a druhá v nich vyrazila na party. Které...

Petra Nesvačilová a Tonya Graves předvedly módu inspirovanou Patti Smith

Herečka a režisérka Petra Nesvačilová se v roli modelky pořádně rozjela.

Nespoutané konvencemi, zvídavé, romantické i sexy. To jsou modely z nejnovější kolekce značky Lazy Eye inspirované...

Najdete na iDNES.cz