Na Jarmark přijde Kloubková. Pomohou Janků, Basiková i Abbasová

  15:29aktualizováno  15:29
Podzimní Jarmark OnaDnes.cz se blíží, koná se už v sobotu 15. září. Pomůžeme tentokrát paní Blance Krouzové z Liberce, která přijede do Prahy na holešovické Výstaviště osobně poděkovat. Jako vždy nás čeká spousta krásného oblečení ze skříní čtenářek a čtenářů, a to za lidové ceny.

Jak pomoct

Peníze na pomoc paní Blance a jejím dětem budeme sbírat na podzimním Jarmarku OnaDnes.cz, který se koná 15. září na Výstavišti v Holešovicích. Přispět můžete prostřednictvím veřejné sbírky již nyní na číslo Konta Bariéry: 17111444/5500 variabilní symbol 9999.


Nejenže na Jarmarku v levém křídle a střední hale Průmyslového paláce najdete na 500 prodejních míst (poslední místa k prodeji zde!), kde pořídíte úžasné módní kousky, ale užijete si i příjemný den. Navíc svým příspěvkem ze vstupného a lístku do tomboly každý z nás uleví paní Blance (příběh čtěte zde), která je po operaci a sama se stará o tři autistické syny, z nichž dva mladší navíc trpí i tělesným postižením.

Podpořit dobrou věc přijde osobně moderátorka Kristina Kloubková a muzikálová zpěvačka Elis Ochmanová. Obě přinesou také něco pěkného ze svého šatníku do aukce, jejíž výtěžek přispěje rodině paní Krouzové. Přijdou i moderátorky Tereza Tobiášová, která nabídne kolekci sportovního oblečení a Karla Mráčková. Ta vydraží své večerní šaty.

Stejně tak pomohou peníze, za něž si návštěvníci v aukci koupí některou z pěti kabelek, které věnovala zpěvačka Bára Basiková (ve fotogalerii), nebo zcela novou bílou tuniku a červené šaty z Keza Concept Store od Lejly Abbasové. Svůj šatník probraly také zpěvačka Tereza Kerndlová, zpěvačka a moderátorka Heidi Janků a youtuberka Anna Šulcová.

Fotogalerie

Do aukce svými věcmi přispěje také violloncelistka Terezie Kovalová.

Nakupovat můžete od 9 do 17 hodin, aukce poběží okolo poledne. Oblečení, které se neprodá ani neodveze, je možné díky kontejnerům Potex věnovat dál potřebným.

Hostesky se postarají o vaše děti v koutku Primáček, a pro vaše pohodlí bude připravena relax zóna s knihou od Luxoru. Díky webu eMimino.cz bude maminkám s miminky k dispozici přebalovací pult. Od hladu a chutí vám pomůže firma Podravka, která kromě ochutnávek a degustací chystá na svém stánku také kuchařkou show. O jídlo se postarají street food profesionálové s nabídkou rychlého občerstvení v podobě gyrosů, burgerů a hotdogů. Únavu zaženete kávou a občerstvením u dvou stánků Starbucks, osvěží vás drinky barů z Nebe svými květinovými limonádami z fialek i růží.

Za třicet korun si navíc můžete koupit i lístek do tomboly, kde bude celá řada zajímavých cen. Za padesátikorunové vstupné na Jarmark dostanete stylovou tašku s logem OnaDnes.cz, sobotními novinami MF DNES a drobnými dárky od firem Mentos a Potex.

Autor:

Nejčtenější

Jsme s jedním partnerem a společně s ním máme sex, říkají dvojčata

Anna a Lucy DeCinqueovy

Sestry Anna a Lucy DeCinque (33) se považují za nejvíce identická dvojčata na světě. Absolvovaly plastické operace, aby...

Sympatický kamioňák Zdeněk z Výměny manželek přišel o nohy při nehodě

Rodina z Přelovice nesnáší nudu a neustále něco podniká. Zdeněk ve volném čase...

Život si s osudem akční rodiny z Přelovic krutě zahrál. Tatínkovi Zdeňkovi museli po těžké autonehodě amputovat obě...

Jsem těhotná, oznámila v průběhu Výměny manželek jedna z nich

Výměna manželek

Vztah Aleny a Tondy, kteří mají tříletou dceru, trpí nejen nedostatkem peněz, ale především konflikty s tchyní a...

Závislost na jídle mě málem zabila, říká morbidně obézní žena

Morbidně obézní žena měla před operací žaludku téměř tři sta kilogramů.

S obezitou bojovala Američanka Lacey Hodderová už jako dítě a v devětadvaceti letech měla téměř tři sta kilogramů. Když...

Už mám odseriálováno, říká herečka Alena Antalová

Alena Antalová

Prorazila jako herečka v Četnických humoreskách a Pojišťovně štěstí, teď se Alena Antalová objeví po boku Jaromíra...

Další z rubriky

Móda z ulice: Krátké kalhoty, barevné kabáty i vozítko na nákup

Módní trendy nemusíte potkávat jen online nebo na stránkách časopisů. Často se...

Módní trendy nemusíte potkávat jen online nebo na stránkách časopisů. Často se stačí pouze rozhlédnout po okolí nebo se...

Hravá móda podle studentů UMPRUM vzdává hold Ziku Ascherovi

Květinové vzory, jemná grafika, ale také plyš a plast. S tím vším pracovali...

Květinové vzory, jemná grafika, ale také plyš a plast. S tím vším pracovali studenti oděvního designu, když...

Čtyři tipy, jak na svatbu za hubičku. Zrecyklujte šaty a vyrazte na louku

Udělat si svatbu po svém je ten nejlepší plán svatebního dne.

Zlomový okamžik v životě většiny párů je bezesporu svatba. Není divu, že ženich i nevěsta touží po tom, aby byl tento...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz