Ona

Ty vám určitě nesmějí chybět. Doplňky, které udělají outfit zajímavější

  • 0
Klobouky, čepice, šály, rukavice či šperky, to jsou módní prvky, které by žádná žena neměla podceňovat. Mají totiž neuvěřitelnou sílu. Nejenže podtrhnou jakoukoliv kreaci, kterou vynášíte, navíc dodají vaší vizáži jedinečný šmrnc. A které doplňky se vyplatí mít v šatníku? Na to se teď podívejte.

Náušnice, náhrdelníky, náramky, …

Šperky jsou pomyslnou korunou módní kreace.

Jeden kousek nikdy nestačí. Co se týče šperků, pak platí, že jich nikdy není dost. Absolutní nutností jsou perly. K těm tíhla i módní legenda Coco Chanel. Vlastnila jich stovky. A moc dobře věděla proč. Poklad přírody patří k nesmrtelné klasice, jenž působí nesmírně žensky. Velkou výhodou je, že je lze kombinovat různými styly odívání.

Pokud se zaměříme na aktuální trendy, patří k nim štrasové náušnice, které byly ještě donedávna výsadou hlavně společenských událostí. Posledním výkřikem módy je ovšem netradiční kombinace, kdy se nosí každá náušnice v jiném stylu. Dokonce se tak i prodávají. Ovšem složit si moderní duo můžete z pokladů, které vlastníte. Nebojte se propojit náušnici visací s drobnou „peckou“. Zmínit musíme také různorodé náramky. Ty se nosí v několika vrstvách. A vůbec nevadí, že pospolu neladí.

Čepice, šála, rukavice

Ilustrační fotografie

V zimě jsou nepostradatelnou součástí výbavy. V dětství jsme jimi opovrhovaly, dnes jsme rády za každý kousek, který zajistí alespoň trochu tepla. Navíc patří k módním hitům napříč generacemi. V obchodech naleznete nespočet druhů, takže na své si přijde každá z nás.

Jestli hledáte fashion prvek, pak se porozhlédněte po turbanové čelence. Nejlépe zdobené broží či výšivkou s kamínky. Jedná se o vkusný prvek dodávající nositelce kouzlo. Pro dámy vyznávající eleganci jsou zde klobouky. Vyzkoušejte například kapitánky či ten se širokou krempou inspirovaný pánským šatníkem dob minulých. Neprohloupíte ani kvalitní pletenou čepici s roztomilou kožešinovou bambulkou. Šály vybírejte hodně široké se zajímavou barevnou kombinací.

Pásky

Ilustrační snímek

Momentálně opasky patří k takzvaným must have doplňkům. Nosí se naprosto ke všemu. Důvod je prostý. Díky nim perfektně vytvarujete siluetu přesýpacích hodin. Postavě dodáte souměrnost. Zdůrazníte ženské křivky, které některým dámám chybí. Ideální jsou hlavně pro boubelky a chlapecké linie bez výraznější boků a zadečku.

Kabelky a boty

Každá bota potřebuje jinou péči.

Zásadní součást celkového modelu. Za pomoci tašek a bot dokáže outfit pozvednout, či naopak potopit. Nejdůležitější je mít obutí v dobré kondici. Vyhoďte okopané a „sešmajdené“ kousky. I tehdy, když je milujete. Není nic horšího, než krásná žena v ošklivých botách. Tento neduh je hojně k vidění u oblíbených válenek s pěnovou podrážkou.

V módě jsou kabelky malé neboli crossbody. Jejich praktickou stránku oceníte, ale nejsou pro všechny. Nevýhodou je nedostatek prostoru pro věci. V případě, že potřebujete mít místo na všechny své nezbytnosti, zvolte shopper. Kabelka je ideální na nákupy, do práce a pobíhání po městě. Nicméně, jakákoliv krásná kabelka bude třešničkou na dortu.