Ona

Tón v tónu působí dokonale! Bez obav volte monochromatický look. | foto: Profimedia.cz

Nebojte se bílé a krémové barvy. Světlé odstíny jsou trendy

  • 0
Ve světě módy nalezneme barvy, které vždy budou nesmírně oblíbené napříč generacemi a kilogramy. Zářným příkladem je černá. Pak zde máme přesný opak. Světlé tóny ženy často zatracují, přitom jsou nesmírně lichotivé a letos moderní.

Trendy nevinnost

Bílá barva se nejčastěji nosí hlavně v letních měsících, kdy slunce žhne a teploty stoupají k tropickým hodnotám. Obvykle ji oblékají dámy mladšího věku. Sluší však i těm v letech. Stačí jen vědět, jak bílou nosit.

Pravdou zůstává, že světlé odstíny opticky rozšiřují. Obecně proto platí zásada nosit bílou barvu na méně problémové části těla. Když tedy máte širší boky a větší zadeček, raději zvolte sukně, džíny, kalhoty tmavých tónů bez výraznějšího zdobení. Naopak svršky mohou být světlého provedení.

Must have kouskem každého dámského šatníku je bílé tričko. Lze jej nosit na...

Must have kouskem každého dámského šatníku je bílé tričko. Lze jej nosit na nespočet způsobů.

Přírodní kreace

Zemité tóny jsou působivé a skvěle kombinovatelné. Díky tomu se staly celoroční módní stálicí. Pokud máte útlé křivky, zařaďte do šatníku ivory, krémovou či jiné pudrové variace. 

V případě plus size postav platí, čím tmavší, tím lepší. Neprohloupíte neutrální rugby tan, pískovou nebo velbloudí hnědou.

Ivanka Trumpová světlé odstíny přímo miluje.

Ivanka Trumpová světlé odstíny přímo miluje.

Vhodné propojení

Zprvu by se mohlo zdát, že šancí, jak světlé barvy kombinovat, je pomálu. Omyl. Máte nepřeberné možnosti. Nadčasovou záležitostí zůstává černo-bílá souhra. Trendy look vznikne spojením magicky zelené, smyslné bordó či šedé. 

Atraktivně vypadá monochromatická kreace. Nevíte, oč jde? Je to outfit v jedné či obdobné barvě. Nebojte, usedle vypadat nebudete. Naopak, získáte nápaditý šmrnc. Zde sázejte na různorodost materiálů.

Témata: móda