Krásná a zdravá. Veletrh nabídne lékařské kapacity i malování na tělo

  4:44aktualizováno  4:44
Již za pár dní vypukne jarní veletrh zaměřený na krásu a zdraví Interbeauty Prague. S krásou vám poradí celá řada odborníků, stejně jako s vašim zdravím. Podívat se můžete i na řadu zajímavých soutěží a v neposlední řadě na osmý Jarmark OnaDnes.cz

I na jarním Interbeauty Prague vás čeká pestrý program včetně ostře sledovaného finále soutěže Body Art. To se tentokráte ponese ve znamení stověžaté Prahy. | foto: archiv Interbeauty Prague


Mezinárodní veletrh kosmetiky a kadeřnictví Interbeauty Prague proběhne v dnech 5. a 6. dubna na Výstavišti v Praze Holešovicích. Program bude více než pestrý. Sejdou se zde odborníci na krásu a zdraví, kteří představí nejžhavější novinky z oboru a nebudou chybět ani oblíbené stánky lékařských kapacit.

Přijďte v sobotu na Jarmark

V Křižíkových pavilonech B a C se 6. dubna 2013 od 8:30 do 16:00 koná 8. Jarmark OnaDnes.cz. Více informací čtěte zde

V rámci obou dní si budete moci nechat otestovat mateřská znaménka ve Stanu proti melanomu, kde se vám bude věnovat tým profesora Petra Arenbergera. Ordinaci Centra zdravé vlasy tu povede známá kožní lékařka Monika Arenbergerová. Konzultace zdarma nabídne rovněž plastický chirurg David Tomášek, který je uznávanou kapacitou a zároveň soudním znalcem v oboru plastické a estetické chirurgie.

Zcela zdarma si budete moci nechat vyšetřit prsy ultrazvukem od zakladatelky Mamma center Miroslavy Skovajsové. "Vyšetření doporučuji všem ženám, které mají obavu z rakoviny prsu, našly si třeba bulku v prsu a nemají odvahu objednat se k lékaři. Vyšetření je taktéž vhodné pro ženy, u kterých se rakovina prsu vyskytla v rodině a ony mají strach," říká doktorka Skovajsová.

Navštivte stánek OnaDnes.cz

Na stánku OnaDnes.cz vás čeká mj. soutěž o spoustu cen v hodnotě více než 75 tisíc korun (seznam cen zde) či vizážistka, která vás zdarma nalíčí a poradí, jaké barvy vám sluší.

Veletrh se zaměří především na krásu a nejrůznější zkrášlovací procedury. Odborníci z Petra Clinic Vám zdarma provedou měření složení těla přístrojem Bodystat, který znáte z pořadu "Jste to, co jíte". V Průmyslovém paláci si též budete moci vyzkoušet několik metod omlazování pleti, prodlužování řas, nejnovější trendy v úpravě nehtů, relaxační masáže a mnoho dalšího, co souvisí s ženskou krásou.

Bohatý je i doprovodný program. Oblíbená soutěž v malování na nahé ženské tělo Body Art se letos nese ve znamení tématu Praha stověžatá. To vás čeká také v soutěži o nejlépe vyzdobené nehty Česká Nail Art Trophy 2013, jejíž vítěz pojede na mezinárodní finále do německého Mnichova.

Exotičtější téma bude na 4. mistrovství ČR Make up 2013. Vizážisté budou mít za úkol nejlépe a nejprecizněji vystihnout s pomocí líčidel Mekku indického filmu Bollywood. Zkrášlováním tváře, konkrétně očí, se bude zabývat také mezinárodní soutěž v prodlužování řas Lash Design 2013.

Kromě těchto akcí se koná také módní přehlídka či velká kadeřnická show a pro odbornou veřejnost celá řada seminářů a školení.

Autor: pro iDNES.cz

Jaro a zdraví

Využijte krásného počasí a vydejte se pro zdravé pochoutky do přírody. Oblíbený medvědí česnek najde své místo v pomazánkách či domácím pestu. Jako zdravé sladidlo si můžete připravit pampeliškový med.


Nejčtenější

Sdílíte na sítích fotky dětí? Někteří rodiče už platí vysoké pokuty

Kyberšikana

Sdílení na sociálních sítích je fenoménem dnešní doby. Začalo to před více než deseti lety, kdy se první generace...

Ve čtyřiceti můžete vypadat na dvacet, říká dvojnásobná maminka

Shannon Collinsová

Zdravotní sestra Shannon Collinsová (40) z Velké Británie vypadá lépe než před dvaceti lety a říká, že za vše může...

Bez řádu bychom potrestali sami sebe, řekli v Rozstřelu rodiče čtyřčat

Rodiče nejmladších českých čtyřčat Helena a Josef Slánští v diskusním pořadu...

Helena s Josefem chtěli dvouletému Vojtovi pořídit sourozence a právě před rokem se jim narodily hned čtyři děti...

OBRAZEM: Pravidelné užívání drog mění lidi k nepoznání

Podívejte se na odstrašující galerii, ve které najdete osoby dlouhodobě...

Podívejte se na odstrašující galerii, ve které najdete lidi dlouhodobě užívající drogy. U některých návykových látek...

Tolik čekání, vodko, a tys to vydržela, vítala se na svobodě Máňa s lahví

Pracovat se Máně nechce. „Umřela bych,“ říká.

Rok sledovaly televizní kamery několik odsouzených žen ve třech českých věznicích. Monika (44), která bodla svého...

Další z rubriky

OBRAZEM: Celebrity v teplácích. Lesk, lodičky, krajky i odhalená ňadra

Emily Ratajkowski

Slavné krásky vědí, že pohodlné kalhoty nepatří jen do tělocvičny nebo na gauč. Když si k nim obléknete sexy crop top...

OBRAZEM: Trendy inspirace k vodě s Gábinou Partyšovou

Tuto sezonu se na pláži setkáte jak s retro stylem a záplavou květinových i...

Tuto sezonu se na pláži setkáte jak s retro stylem a záplavou květinových i geometrických potisků, tak s jednoduchými...

Trendy kousky s holými zády, ve kterých vyzrajete na letní horka

Holá záda jsou trendy a sexy

Venku je letní počasí, které si žádá odlehčené outfity. Máte už dost šatů a tílek a toužíte po nevšedním kousku...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz