Blog na víkend: Na bělení zubů do sklepa? Nikdy!

  4:39aktualizováno  4:39
Jak jsem koupila voucher na bělení zubů a málem skončila ve sklepě na zašlém kadeřnickém křesle, ale také o truhle plné skvělých slevových voucherů.
Ilustrační snímek

Ilustrační snímek | foto: Profimedia.cz

Slevové kupony kupuji s obrovským nadšením a patřičným uspokojením jako každá správná žena, ale využít je už mi dělá problémy. Ostatně stejně jako oblečení a boty, které jsem v nákupní horečce koupila a dosud leží v šatně bez využití. Možná by nebylo od věci založit, podobně jako u oblečení, takový second hand nevyužitých voucherů ze slevových serverů.

Ta má truhla již nyní obsahuje několik nevyužitých a stále platných kousků, které by mi mohly slušně vydělat:

* 2 permanentky do wellness centra za tři tisíce korun (krát 2) s neuvěřitelným množstvím aktivit jako je deset vstupů do posilky, bazénu, sauny, solária a posilovny.

* 5 neomezených vstupů do dalšího fitness centra, které mám prosím asi 100 metrů od bydliště a můžu tudíž skákat na aerobiku od rána do večera, nebo se snažit posílit ducha na jiných kondičních lekcích.

* thai, bali a ayurveda masáže, kosmetika atd.

No, nakoupených aktivit, že bych mohla všechny tyhle centra denně otvírat i zavírat, a to všechno za pár babek!

Ale tak jak umím vášnivě nakupovat, umím taky bláznivě riskovat. Jedním takovým kouskem bylo bělení zubů, které mi z jednoho serveru doporučila kamarádka. Nákup opět 2 voucherů, abych si ten zářivý úsměv pojistila, následně trestním oznámením okořenila.

Kamarádka byla aktivní a více natěšená než já, a proto se objednala druhý den po nákupu. Šla tudíž na řadu o den dřív a díky bohu, protože hned poté, co ji propustili, volala celá uplakaná, že ji jakási žena na Žižkově zatáhla do sklepa, posadila na staré zašlé kadeřnické křeslo a holýma rukama její chrup "ošetřila"! A protože je to holka šetřivá a hlavně statečná, celou tou procedurou se zaťatými zuby (již natřené jakousi bělící pastou) přetrpěla. 

A aby toho utrpení nebylo málo, pozorovala onu již zmíněnou paní bez rukavic, jak aplikuje jiné nachytané zákaznici botox pomocí injekční stříkačky! No, kousek hodný trestního oznámení, to vám povídám. Ufff, řešily jsme to po telefonu celou noc, ostatně jako všechno, co nás v životě potká. A protože obě pracujeme ve zdravotnictví, rozhodly jsme se s tím něco dělat, abychom zamezily případné tragédii.

Pokud se na nějaký takový zákrok chystáte, domnívám se, že byste ho měli podstoupit jedině ve zdravotním středisku v oddělení stomatologie (bělení zubů) a nebo plastického chirurga (botox)!!! Běžnému bělení předchází zubní hygiena prováděna diplomovanou sestrou, která zuby připraví, a tak vydrží celý jeden rok.

Blog na víkend

Každý týden má jeden z vašich blogů šanci uspět jako Blog na víkend. Vydáme ho v košilce OnaDnes.cz a autorka dostane honorář 1000,-kč. Tento víkend zvítězila Ivona Kratochvílová. Její blog najdete zde.

Ještě tu noc jsem nelenila a jako žena znalá svých práv, ale také obklopena skvělými přáteli, absolventy pražské právnické fakulty Univerzity Karlovy, jsem zcela sebevědomě šla do boje. Během několika minut jsem sepsala mail na reklamační oddělení serveru se slevami, aby se někomu, proboha, něco nestalo. Naštěstí, hlavně pro zadavatele slevy, protože jako střelec jsem skutečně zaryté nekompromisní zvíře, se toho slevový server ujal hned ráno a na policii s trestním oznámením běžel firemní právník.

Peníze investované do voucherů mi vrátily do dvou pracovních dnů, a proto bych vám na konci příběhu zanechala dvě rady: nebojte se a ozvěte se! Slevové servery mají povinnost se o takové případy postarat. A podle jejich podmínek dokonce umí do 14 dnů od zakoupení slevy ihned peníze za vouchery vrátit (později již probíhá reklamace a cenu vrací zadavatel). A za druhé, nenechte se ovlivnit neúspěchem, já osobně nakupuji směle dál :)

Autor:

Nejčtenější

Jsme s jedním partnerem a společně s ním máme sex, říkají dvojčata

Anna a Lucy DeCinqueovy

Sestry Anna a Lucy DeCinque (33) se považují za nejvíce identická dvojčata na světě. Absolvovaly plastické operace, aby...

Sympatický kamioňák Zdeněk z Výměny manželek přišel o nohy při nehodě

Rodina z Přelovice nesnáší nudu a neustále něco podniká. Zdeněk ve volném čase...

Život si s osudem akční rodiny z Přelovic krutě zahrál. Tatínkovi Zdeňkovi museli po těžké autonehodě amputovat obě...

Jsem těhotná, oznámila v průběhu Výměny manželek jedna z nich

Výměna manželek

Vztah Aleny a Tondy, kteří mají tříletou dceru, trpí nejen nedostatkem peněz, ale především konflikty s tchyní a...

Závislost na jídle mě málem zabila, říká morbidně obézní žena

Morbidně obézní žena měla před operací žaludku téměř tři sta kilogramů.

S obezitou bojovala Američanka Lacey Hodderová už jako dítě a v devětadvaceti letech měla téměř tři sta kilogramů. Když...

Už mám odseriálováno, říká herečka Alena Antalová

Alena Antalová

Prorazila jako herečka v Četnických humoreskách a Pojišťovně štěstí, teď se Alena Antalová objeví po boku Jaromíra...

Další z rubriky

Móda z ulice: Krátké kalhoty, barevné kabáty i vozítko na nákup

Módní trendy nemusíte potkávat jen online nebo na stránkách časopisů. Často se...

Módní trendy nemusíte potkávat jen online nebo na stránkách časopisů. Často se stačí pouze rozhlédnout po okolí nebo se...

Pozor na 10 módních prohřešků aneb jak se vyhnout faux pas na plese

Možná jste zapřisáhlými odpůrci tanečních kroků a společenskému životu neholdujete. Na ples však dříve nebo později...

Móda z New Yorku: Fake news, klimatické změny a Evžen Oněgin

New York má v těchto dnech ještě zběsilejší tempo než obvykle. V rámci týdne...

New York má v těchto dnech ještě zběsilejší tempo než obvykle. V rámci týdne módy se na několika místech zároveň...

Najdete na iDNES.cz