Vyvolená Regina: Sen o bohatství mě opustil

aktualizováno 
Regina Holásková má nový nos a vlasy prodloužené do pasu. Ve VyVolených byla z žen nejvýraznější. Barová tanečnice před kamerami ukazovala prsa a střídala bizarní módní kreace. Mnohým byla nesympatická.

VyVolení I. - Regina Holásková | foto: Archiv Reginy Holáskové

„Vím to, ale na ulici mi to nikdo najevo nedal. Asi se mě lidé bojí. Spíše se občas dočtu nějaké sprosťárny a pomluvy na internetu,“ říká.

Když si s ní povídáte, je veselá a žertuje. Ráda používá zdrobněliny, jako třeba autíčko či nosánek. Že šla do reality show, nelituje.

„Byla jsem vždycky zvyklá starat se sama o sebe a shánět si práci,“ říká. „Přesto jsem čekala víc. Říkala jsem si, že i když nevyhraju peníze, třeba se mi tím otevře cesta k práci v televizi, v módním návrhářství a tak.“

Hned po VyVolených nastal maraton objíždění diskoték. Připravila si vlastní program, malovala v klubech na nahá mužská těla. Využila toho, že ve VyVolených o sobě dala vědět, že maluje, a pořídila si webové stránky s galerií svých obrazů.

„Občas si někdo něco koupí. Díky kamarádkám, které pracují v Mexiku a Jihoafrické republice, se mi něco podařilo prodat i tam. Maluju i na zakázky,“ vysvětluje.

Ovšem její život reality show nezměnila. Nedávno se vrátila k tancování po nočních klubech a zase se vlní u tyče. „Přesto na sobě pozoruju změnu. Usazuju se. Dříve jsem hodně cestovala, teď se více zdržuju v Česku,“ vypráví.

„Z garsonky jsem se odstěhovala, stejně tam na mě pořád zvonily děti z blízké školy, pro které jsem byla atrakce. Mám v Brně malý domeček, žiju se psy a kočkami. Sen o tom, že budu bohatá, mě už opustil,“ říká.

Což neznamená, že sny nemá. Nedávno byla na castingu na moderátorku televizního pořadu o módě. „Mělo by to být něco jako kdysi Videofashion, to by mě bavilo,“ říká.

Jeden sen si splnila. Nechala si chirurgicky upravit nos. Její fotografie z období před a po zákroku dnes dotyčná klinika používá jako svou reklamu.

Ostatně, reklamu plastické chirurgii dělají i další soutěžící. Kateřina Langerová si nechala udělat rovnou celá nová prsa. No ano, ta Kateřina, které se říkalo Kačenka a tolik se styděla před kamerami svlékat. Václava Zapletalová, která ve VyVolených vystupovala jako Wendy, o sobě zase nechala natočit televizní reportáž, ve které jí před kamerami dělali liposukci.

Chcete vědět více?

Jak žijí další exvyvolení? Co dělají Emil Zajac a Petr Zvěřina? Čtěte v zítřejším Magazínu DNES.


Nejčtenější

Jsme s jedním partnerem a společně s ním máme sex, říkají dvojčata

Anna a Lucy DeCinqueovy

Sestry Anna a Lucy DeCinque (33) se považují za nejvíce identická dvojčata na světě. Absolvovaly plastické operace, aby...

Sympatický kamioňák Zdeněk z Výměny manželek přišel o nohy při nehodě

Rodina z Přelovice nesnáší nudu a neustále něco podniká. Zdeněk ve volném čase...

Život si s osudem akční rodiny z Přelovic krutě zahrál. Tatínkovi Zdeňkovi museli po těžké autonehodě amputovat obě...

Jsem těhotná, oznámila v průběhu Výměny manželek jedna z nich

Výměna manželek

Vztah Aleny a Tondy, kteří mají tříletou dceru, trpí nejen nedostatkem peněz, ale především konflikty s tchyní a...

Závislost na jídle mě málem zabila, říká morbidně obézní žena

Morbidně obézní žena měla před operací žaludku téměř tři sta kilogramů.

S obezitou bojovala Američanka Lacey Hodderová už jako dítě a v devětadvaceti letech měla téměř tři sta kilogramů. Když...

Už mám odseriálováno, říká herečka Alena Antalová

Alena Antalová

Prorazila jako herečka v Četnických humoreskách a Pojišťovně štěstí, teď se Alena Antalová objeví po boku Jaromíra...

Další z rubriky

Závislost na jídle mě málem zabila, říká morbidně obézní žena

Morbidně obézní žena měla před operací žaludku téměř tři sta kilogramů.

S obezitou bojovala Američanka Lacey Hodderová už jako dítě a v devětadvaceti letech měla téměř tři sta kilogramů. Když...

OBRAZEM: Žena fotí svoje strie, chce podpořit všechny matky po porodu

Žena je hrdá na svoje strie

Sarah Nicole Landryová (34) se stala v pouhých pětadvaceti letech trojnásobnou matkou. Během každého těhotenství se jí...

Češky mají vkus, ale chybí jim originalita, míní módní návrhář Berky

Návrhář Pavel Berky

Jako první objevila jeho talent učitelka na základní škole na Slovensku, podporu kantorů a rodičů měl i na střední a...

Najdete na iDNES.cz