Na dušičky vyrazte do strašidelné zoo nebo na veletrh hraček

  0:01aktualizováno  0:01
Pokud přemýšlíte, co podniknout o víkendu, máme pro vás hned několik tipů. Hlavně pro děti je veletrh hraček či strašidelná zoo.

Na dušičky vyrazte do strašidelné zoo nebo na veletrh hraček. | foto: AP

Strašidelná Zoo Hluboká

strašidelná zoo

V hlubocké zoo se můžete v sobotu mezi 16 a 19 hodinou potkat s čarodějnicemi a čaroději. Na programu bude především tvoření pro děti, čtení pohádky a lampionový průvod. Nebude však chybět ani hudební doprovod, malování na obličej, čarodějnice, která pozlobí rozjívené dětičky, výstava strašidelných výrobků z mléčné hmoty a další. Návštěvníci ve vlastních kostýmech jsou vítáni. Více zde.

Veletrh Dětská planeta 2013 v Praze

dětská planeta 2013

Na Výstavišti v pražských Holešovicích se bude od 31. 10. do 3. 11. konat veletrh hraček, her a dětských potřeb. Můžete nakoupit vánoční dárky za  veletržní ceny a zároveň si děti užijí zábavu, protože si na své planetě budou moci hrát, hrát a hrát, seč jim budou síly stačit. V pátek se chystá diskotéka i balonková a bublinková show. Sobota bude ve znamení Pokémon turnaje, kde vám poradí jak na hru a také půjčí karty a provedou vás vaším prvním turnajem o ceny. Na letošním ročníku vystoupí Sabina Křováková, dívčí skupina Diamond Cats, Fighters Cheerleaders, artisté cirkusu Jo-Joo, uslyšíte mluvícího papouška a uvidíte i tančícího poníka. Více zde.

DinoPark na pražské Harfě za korunu

dinopark

DinoPark najdete na střeše obchodního centra Galerie Harfa v Praze poblíž O2 areny. Návštěvníci se zábavnou a atraktivní formou seznámí s informacemi o vývoji života na Zemi, jednotlivými druhy živočichů apod. Příchozí si zde vychutnají atmosféru tajemných druhohor, kterou dotvářejí zvukové a světelné efekty. Součástí expozice je také 4D kino. Více zde.

Podnikatelský jarmark v BabyOffice Praha

jarmark babyoffice

Přijďte si užít odpoledne, udělejte si radost koupí originálních produktů a podpořte české podnikatele a podnikatelky. V rámci akce proběhnou i ukázky nejrůznějších kurzů v Baby Office a budete mít možnost získat slevové poukazy na masáže. Vstup je zdarma. Více zde.

Výstava Mladí lvi v kleci v Liberci

mladí lvi v kleci - tanečnice

Atmosféra první republiky na vás dýchne v Oblastní galerii v Liberci, kde je k vidění zcela výjimečná výstava děl německy hovořících výtvarníků meziválečného období, nazvaná Mladí lvi v kleci. Ve čtvrtek 7. listopadu od 17:00 ji doprovodí literárně-výtvarný podvečer věnovaný osudu pražské malířky z bohaté židovské rodiny Mii Münzer. Z její knihy "Stále sním o Praze" bude číst herečka Naivního divadla Markéta Sýkorová. Malířka v ní vzpomíná na bezstarostný meziválečný život plný bujarých večírků, na italský a francouzský exil i dobrodružnou cestu přes Lisabon do USA. Více zde.  

Autor: pro iDNES.cz

Nejčtenější

Nevěra přináší víc bolesti než radosti, říká psychoterapeutka

Nora Vlášková, psychoterapeutka

Vystudovala práva, pracovala i s nejtěžšími zločinci propuštěnými z vězení. Po narození dětí zvolila Nora Vlášková...

Sedm kroků, které musíte udělat, když narazíte na psychoteroristu

Ilustrační snímek

Emocionální zneužívání patří mezi formy psychického násilí, které na obětech nezanechává viditelná zranění, ale na...

Příběh Anny: Nechci být vnuččinou chůvou, dcera to nechápe

Ilustrační snímek

Dceru jsem od jejích deseti let vychovávala sama. Nemohly jsem si příliš vyskakovat, i tak jsem se dceři snažila dát,...

Jejich věkový rozdíl je pětapadesát let a chtějí spolu miminko

Alexis Tadlocková a její partner

Alexis Tadlocková (24) a její manžel Charles (79) z Ameriky plánují založení rodiny. Ačkoli nejstaršímu dítěti Charlese...

Menstruace bez vložek a tamponů. Češka nabízí nepropustné kalhotky

Menstruační kalhotky Snuggs

Protože použité menstruační vložky a tampony představují ročně tuny odpadu, rozhodla se Linda Šejdová, že místo běžných...

Další z rubriky

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz