Diskuse k článku

Tereza Maxová: Nového manžela mi shání syn

Na Štědrý den udělala radost nejen svému synovi Tobiášovi, ale i dalším stovkám dětí v dětských domovech. Modelka Tereza Maxová. Má za sebou další Vánoce v Africe. Oslavila je tu s celou rodinou. Až na dánského manžela, který ji opustil.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Zuzana.

?

Na jaký luxusní parfém fotila reklamu TM? Já ji viděla "v akci" akorát v katalogu OTTO, měla na sobě strašlivý zlevněný pytlovitý tričko se slonama;-D

0/0
29.12.2006 10:48

maminka a tatínek

Jak příroda rafinovaně klame u samiček.....

Taťko, co na to říkáš, jak příroda klame?Mamko, máš pravdu, u Terezky je to velmi výstižné - zajímavý obličej jen do tehdy, než otevře ústa. Pak hned člověk pozná její panelákovou mluvu a je po dojmu, ne? Ano tati, u naších celebrit je to tak často, stačí se zaposlouchat do 13-té komnaty Němcové, moderování hvězdy moderátorky Aichmajerové či Gondíkové - u té vlastně odpovídá obličej projevu, Misky Hanychové, Kobzanové, Krainové... či mnoho našich dalších opticky poutavých modelek, misek a moderátorek. Mamko víš, ty, co se dostaly z koucourkova však měli fígl - v angličtině nikdo nepoznal původ z paneláku, holky byly mladý a pohledný a tak si nachytaly můžíčky..jenže po čase se každý panel dostane i do angličtiny a růžový závěj se rozplyne...a tak ještě, že holky mají doma  své nadace - od Němcové až po světoznámou Vendulu, jako dobročinný štít a nezbývá jim nikdo, než nějakej Turek nebo někdo, kdo toho nemá v té hlavě více...eventuelně je sice mazanej, bohatej ale starej, starej..jo jo

0/0
28.12.2006 15:23

maminka a tatínek

Re: Jak příroda rafinovaně klame u samiček.....

Tatínku, neurazili jsme tak trochu naše celebrity a terezku? Maminko podívej - to máš tak. Představ si, že by nejlepší dojička, která by dělala rekordy v dojení kraviček, se stala najednou celebritou, každý by o ni psal, kolik to nadojila mlíka a tak. A ta dojička bez výučního listu by si najednou umínila dělat vlastní šou v televizi, dostávala by pozvání na každou párty a co nejhůře, začla by ke všemu mudrovat a dávat své názory - z kravína - k dobru. A místo, aby se strala, aby se zdokonalovala v dojení (skákaní na lyžích, předvádění módy, focení erotických fotek, zpívání, politiky a co já vím, co všechno) začala by naše dojička rozdávat rozumy, komentovat kde co, i kulturu, politiku, stala by se moderátorkou, hlasatelkou a svými, promiň mi to mami, kydy, které nachytala v JZD nebo na sídlišt,i urážela tvé vzdělání profesorky filozofie a mé, fyzika a psychologa CsC v penzi každý den z obrazovkay, novin, každého televizního programu, internetu...no nemáme i my pak právo na kritiku?

0/0
28.12.2006 16:02

maminka a tatínek

Re: Re: Jak příroda rafinovaně klame u samiček.....

A tak pravidlo našeho dědy - švec se má držet svýho kopyta...jaksi v naši "moderní pokrokové" společnosti už neplatí a zřejmě jen my dva, staří pamětníci mudrejeme a po nás už jen budou Terezky, Evičky, Dádiny, Marcelky, Věrušky, Katičky a Vývolení a Big Bratři, nebo Vyměněné manželky....  Jo jo taťko, je jinéj svět, jo jo.

0/0
28.12.2006 16:07