Žena si prodejem svých selfie vydělává až sto tisíc měsíčně

  10:08aktualizováno  10:08
Lottie Milesová (23) z Velké Británie má opravdu bizarní práci. Peníze si vydělává tak, že mužům prodává svá selfie. Nejprve si chtěla jen přivydělat při studiích, ale fotografie jí začaly vydělávat takové peníze, že se focením sebe samé nyní živí. A to jen díky chytré sociální síti.

Lottie si založila profil na sociální síti s názvem Only Fans, kde musí uživatelé platit za to, aby vaši fotografii mohli vidět. A protože žena zaujala uživatele této stránky svou profilovou fotografií ve spodním prádle, fanoušci se jí začali okamžitě ozývat.

Fotogalerie

Dnes má Lottie již několik svých stálých fanoušků, kterým fotky zasílá pravidelně. Oni ji za to navíc ještě zahrnují komplimenty a hezkými zprávami.

„Možná mě mají trochu jako svou virtuální přítelkyni, byť já s nimi jinak nekomunikuji. Ale už mě vlastně znají,“ myslí si žena, která si vydělá víc, než kdyby například začínala po studiích jako lékařka.

„Je to neobvyklé, je to vlastně trochu zvrácené, ale funguje to. Nejdřív jsem to chtěla dělat jen chvíli, abych si přivydělala. Ale teď už nahrávám svá selfie každý den,“ směje se Lottie.

Ženě nevadí, že na ni koukají cizí muži a ukazuje jim to, co by v normálním případě viděl pouze její partner. Vzhledem k tomu, že je ale v současné době nezadaná, nevidí v tom problém. Pokud by v budoucnu její přítel s focením nesouhlasil, nechala by toho a našla si normální práci. Její neobvyklá „brigáda“ prý nevadí ani jejím rodičům, protože se neukazuje úplně nahá.

Lottie Milesová

Lottie Milesová si vydělává díky selfie slušné peníze

„Je to, jako kdybyste byli na koupališti plném lidí a chodili tam v plavkách. Navíc často fotím fotografie, kde mi ani není vidět do obličeje. Myslím, že to není nijak nevhodné,“ říká.

Tuto sociální síť používají hodně také trenéři fitness. Nefotí se ve spodním prádle, ale na svůj profil přidávají doplňující obsah k cvičení nebo jídelníčky. Jejich fanoušci si tak za skrytý obsah rádi zaplatí, aby se dozvěděli, jak mají dokončit cvičební sestavu nebo uvařit zdravé jídlo.

Je na každém z uživatelů, jak pojme svůj profil a jaký obsah bude prodávat. Někdo prodává i fotky plné nahoty.

„Většinou nafotím několik fotografií dopředu na x dnů. Abych pak kdykoli a kdekoli mohla nějakou fotku přidat pro své fanoušky, kteří už na ni netrpělivě čekají. Mám tak volný celý den, nijak mi to nepřidělává práci. Oni zaplatí a fotka se jim ukáže. A já na tom vydělám,“ doplňuje.

Autor:

Jaro a zdraví

Využijte krásného počasí a vydejte se pro zdravé pochoutky do přírody. Oblíbený medvědí česnek najde své místo v pomazánkách či domácím pestu. Jako zdravé sladidlo si můžete připravit pampeliškový med.


Nejčtenější

S vědomím smrti žiju teď každý den, říká Veronika Hurdová

Veronika Hurdová

Spisovatelka a autorka blogu Krkavčí matka Veronika Hurdová před třemi lety ovdověla. Doma tehdy měla dvě malé děti...

Fascinují mě muži, kteří milují svou práci, říká mluvčí vlády Jana Adamcová

Jana Adamcová

Moderátorka, kterou si pamatujeme jako sporťačku z TV Nova, a současně manželka režiséra Jiřího Adamce, se nedávno...

Vzala ten nejmenší nůž a bodla třikrát. Teď sedí za pokus o vraždu

Nikola si odsedí pět let ve vězení.

Monika, která zabila svého manžela, není ve věznici Řepy jediná, která na partnera vztáhla ruku. „Třikrát jsem ho...

Squateři přivítali Romanu na svobodě rumem a společně šli žebrat

Romanu přivítala na svobodě láhev rumu a její squaterská rodina.

Vražedkyně jsou podle Nikoly ve vězení ty nejlepší. „Všichni venku se jich bojí, vidí hned samou krev a myslí, že jsou...

Změna jídelníčku nám zlepšila sexuální život, říká kdysi obézní pár

Corey a Marie dnes

Corey a Marie ze Severní Karolíny překonali závislost na jídle a podařilo se jim dohromady shodit přes sto kilogramů....

Další z rubriky

Je tomu již osmdesát let, co pětiletá dívka porodila zdravé dítě

Lina Medinaová přivedla před osmdesáti lety na svět zdravého chlapce

Přesně před osmdesáti lety malá peruánská dívenka jménem Lina porodila v Limě dítě. Bylo jí pouhých pět let, sedm...

Nevyčítejte si jídlo, nestojí to za to, říká slavná britská kuchařka

Thomasina Miersová

Thomasina Miersová je uznávanou britskou kuchařkou, která před lety vyhrála v prestižní kuchařské soutěži MasterChef a...

Navždy svoji. Vydrželi spolu přes padesát let, jaký je jejich recept?

Bohumír a Stanislava Bauerovi. V jednom bytě jich jistý čas bydlelo až devět....

Každé druhé manželství končí rozvodem. Jsou však lidé, pro něž něco takového nepřichází v úvahu. Páry, které spolu žijí...

Najdete na iDNES.cz