Žena si prodejem svých selfie vydělává až sto tisíc měsíčně

  10:08aktualizováno  10:08
Lottie Milesová (23) z Velké Británie má opravdu bizarní práci. Peníze si vydělává tak, že mužům prodává svá selfie. Nejprve si chtěla jen přivydělat při studiích, ale fotografie jí začaly vydělávat takové peníze, že se focením sebe samé nyní živí. A to jen díky chytré sociální síti.

Lottie si založila profil na sociální síti s názvem Only Fans, kde musí uživatelé platit za to, aby vaši fotografii mohli vidět. A protože žena zaujala uživatele této stránky svou profilovou fotografií ve spodním prádle, fanoušci se jí začali okamžitě ozývat.

Fotogalerie

Dnes má Lottie již několik svých stálých fanoušků, kterým fotky zasílá pravidelně. Oni ji za to navíc ještě zahrnují komplimenty a hezkými zprávami.

„Možná mě mají trochu jako svou virtuální přítelkyni, byť já s nimi jinak nekomunikuji. Ale už mě vlastně znají,“ myslí si žena, která si vydělá víc, než kdyby například začínala po studiích jako lékařka.

„Je to neobvyklé, je to vlastně trochu zvrácené, ale funguje to. Nejdřív jsem to chtěla dělat jen chvíli, abych si přivydělala. Ale teď už nahrávám svá selfie každý den,“ směje se Lottie.

Ženě nevadí, že na ni koukají cizí muži a ukazuje jim to, co by v normálním případě viděl pouze její partner. Vzhledem k tomu, že je ale v současné době nezadaná, nevidí v tom problém. Pokud by v budoucnu její přítel s focením nesouhlasil, nechala by toho a našla si normální práci. Její neobvyklá „brigáda“ prý nevadí ani jejím rodičům, protože se neukazuje úplně nahá.

Lottie Milesová

Lottie Milesová si vydělává díky selfie slušné peníze

„Je to, jako kdybyste byli na koupališti plném lidí a chodili tam v plavkách. Navíc často fotím fotografie, kde mi ani není vidět do obličeje. Myslím, že to není nijak nevhodné,“ říká.

Tuto sociální síť používají hodně také trenéři fitness. Nefotí se ve spodním prádle, ale na svůj profil přidávají doplňující obsah k cvičení nebo jídelníčky. Jejich fanoušci si tak za skrytý obsah rádi zaplatí, aby se dozvěděli, jak mají dokončit cvičební sestavu nebo uvařit zdravé jídlo.

Je na každém z uživatelů, jak pojme svůj profil a jaký obsah bude prodávat. Někdo prodává i fotky plné nahoty.

„Většinou nafotím několik fotografií dopředu na x dnů. Abych pak kdykoli a kdekoli mohla nějakou fotku přidat pro své fanoušky, kteří už na ni netrpělivě čekají. Mám tak volný celý den, nijak mi to nepřidělává práci. Oni zaplatí a fotka se jim ukáže. A já na tom vydělám,“ doplňuje.

Autor:

Nejčtenější

Přichází doba autosexuálů. Jaké to je randit sama se sebou?

Autosexualita odráží láskyplný vztah k sobě samé a vzrušivost z vlastního těla.

Sexualita je proměnlivá a v průběhu života nabývá mnoha podob. Pro někoho je atraktivní druhé pohlaví, pro jiného...

KVÍZ: Co víte o penisu? Otestujte své znalosti

Ilustrační fotografie

Každý ví, o čem je řeč, ale zdaleka ne všichni vědí třeba to, kdy nastane u člověka první erekce nebo kdo má nejdelší...

Facebookových matek přibývá. Jsou sebestředné, hledají cestu ze samoty

Mobilní internet - ilustrační foto

Na sociálních sítích žijeme úplně všichni. Ať už chceme, nebo ne. Přibývá žen, které nad sdílením příspěvků a...

Jsi jak auto se zataženou ruční brzdou, vyčetl Martin náhradní manželce

Radek (28) a Lucka (24) bydlí s dcerami ve dvoupokojovém bytě v Liberci.

Oba dva páry, které se přihlásily do Výměny manželek, procházejí krizí. Štěpánka s Martinem řešili jeho nevěru a Radek...

GLOSA: Parkourista Tary urazil fanouška a u nás skončil. A co u vás?

Taras „Tary“ Povoroznyk je nadšeným propagátorem parkouru. Napsal knihu, dělá...

Idol statisíců malých kluků si to zkazil. Zlobí se na něj, že jezdí rychlostí 250 km/h a svým fanouškům se vysmívá, že...

Další z rubriky

V herectví jsem se našla sama, říká Anna Stropnická

Herečka Anna Stropnická

První zkušenosti s kamerou zažila Anna Stropnická při natáčení seriálu. Stejné disciplíně se věnuje i teď. A shodou...

GLOSA: Parkourista Tary urazil fanouška a u nás skončil. A co u vás?

Taras „Tary“ Povoroznyk je nadšeným propagátorem parkouru. Napsal knihu, dělá...

Idol statisíců malých kluků si to zkazil. Zlobí se na něj, že jezdí rychlostí 250 km/h a svým fanouškům se vysmívá, že...

Vypadám jako Rihanna a muži mě kvůli tomu využívají, říká žena

Dvojnice Rihanny

Třiadvacetiletá Yna Sertalfová z Francie vypadá jako popová diva Rihanna. Kvůli svému vzhledu zažívá mnoho trapných...

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život
Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to, jak si do svého života nějaké to štěstíčko přivolat. Žádné talismany, čtyřlístky nebo zaručené rituály. Hlavní podmínkou stálého štěstí je naše vnitřní vyrovnanost. Jak jí dosáhnout, nám poradí už stovky let staré jógové spisy.

Najdete na iDNES.cz