Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

  10:33aktualizováno  10:33
Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela zpěváka Nicka Jonase (26) a během několikadenní opulentní svatby vystřídala několikero ručně šitých šatů. V den obřadu měla róbu, se kterou jí muselo pomáhat pět pomocníků, aby se byla vůbec schopna v ní pohybovat.

Svatba probíhala několik dnů. Každý den herečka použila jiný outfit a na každý obřad jiné šaty. Na oficiální obřad v americkém duchu zvolila bílé romantické šaty s krajkou.

Jonas si vzal Chopru po sedmiměsíční známosti

Jonas si vzal Chopru po sedmiměsíční známosti

Než švadlenky šaty zhotovily, zabralo jim to neuvěřitelných 1 826 hodin. Na róbu totiž musely vyšít přes dva miliony perleťových flitrů a ušít k nim závoj, který byl dlouhý 24 metrů.

Šaty si nechala bollywoodská herečka zhotovit u návrháře Raplha Laurena, protože se s Nickem seznámili na akci, kterou pořádal. Měla velké štěstí, že se návrhář rozhodl šaty navrhnout. Za posledních padesát let totiž vytvořil pouze troje svatební šaty, a to pro svou dceru, pro nevlastní dceru a pro neteř.

Ač šaty svatební hosty a následně i celý svět ohromily, bylo v nich zakódováno ještě několik skrytých poselství, které Priyanka odhalila později. Myslela i na Jonasovu matku.

Herečka si na šaty nechala vyšít celé jméno svého budoucího manžela i den, kdy se seznámili. Také si nechala vyšít jména obou rodičů a dále slova naděje, láska, rodina a cit.

A mezi knoflíčky na šatech si nechala přišít i knoflík ze svatebních šatů Nickovy matky. Chtěla tak budoucí tchyni projevit úctu a potěšit tím budoucího muže.

Po obřadu si na sebe vzala vyšívané šaty s kamínky, které více připomínaly indické tradiční slavnostní oděvy. Vlasy jí zdobily květy a na krku měla masivní náhrdelník z diamantů. Velké byly i náušnice. Vše sladěné do posledního detailu.

Priyanka Chopra a Nick Jonas na večírku po svatebním obřadu (Nové Dillí, 4....

Priyanka na večírku po obřadu

Další den herečku a zpěváka čekal tradiční indický obřad. Na něj Priyanka oblékla tradiční červené šaty, které jí zhotovil indický návrhář Sabyasachi.

I ty obsahovaly mnoho dokonalých detailů. Červené šaty na sobě měly přes 110 výšivek.

Tradiční indické svatební šaty Priyanky Chopry v červené barvě

Tradiční indické svatební šaty Priyanky Chopry

Vyšít si opět nechala jméno budoucího manžela i jména jejích a jeho rodičů. Vše bylo umístěno na tradiční dlouhé sukni. Výšivkami se prý inspirovala u své dobré kamarádky vévodkyně Meghan. Ta na svatbu nemohla přijet kvůli těhotenství. Bála se možné nákazy virem zika.

Autor:

Nejčtenější

Nevěra přináší víc bolesti než radosti, říká psychoterapeutka

Nora Vlášková, psychoterapeutka

Vystudovala práva, pracovala i s nejtěžšími zločinci propuštěnými z vězení. Po narození dětí zvolila Nora Vlášková...

Sedm kroků, které musíte udělat, když narazíte na psychoteroristu

Ilustrační snímek

Emocionální zneužívání patří mezi formy psychického násilí, které na obětech nezanechává viditelná zranění, ale na...

Příběh Anny: Nechci být vnuččinou chůvou, dcera to nechápe

Ilustrační snímek

Dceru jsem od jejích deseti let vychovávala sama. Nemohly jsem si příliš vyskakovat, i tak jsem se dceři snažila dát,...

Jejich věkový rozdíl je pětapadesát let a chtějí spolu miminko

Alexis Tadlocková a její partner

Alexis Tadlocková (24) a její manžel Charles (79) z Ameriky plánují založení rodiny. Ačkoli nejstaršímu dítěti Charlese...

Jednodílné plavky pro bohyni pláže prodají vnady a skryjí nedostatky

Sexy British model Demi Rose looks red hot in a one piece thonged swimsuit in...

Rafinované šněrování přitáhne pohledy k dekoltu, vykrojení k pevnému bříšku a volánek přidá na objemu přesně tam, kde...

Další z rubriky

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz