Pojďte s námi běhat, společně porazíme muže

  1:00aktualizováno  1:00
Kdo je lepší? Ženy, nebo muži? Společně dokažme, že to jsou ženy. Jak? Všem soutěživým ženám, které zároveň chtějí vytvarovat svou postavu a udělat něco pro své zdraví, nabízíme unikátní šanci spojit se v jednom týmu proti mužům a v září společně uběhnout 10 kilometrů. Začněte trénovat s OnaDnes.cz a vyhrajte netradiční dárky.

Kdo naběhá víc? Ženy! | foto: iDNES.cz

To, že běh bolí, už zkoušíme 14 dní i my v redakci OnaDnes.cz. Pod vedením zkušeného trenéra Vladimíra Korbela, který trénoval i známého atleta Jiřího Mužíka, každý týden mučíme naše sportem téměř nedotčená těla v Oboře Hvězda.

Od příštího týdne vám začneme přinášet zajímavé informace a rady, které vám pomohou uběhnout desetikilometrovou trasu. Přidáme i tréninkové plány a další vychytávky.

Pojďte si povídat do Kavárničky

Běháte? Nebo chcete začít a nevíte jak? Napište o tom zde. 

Oněnka z Kavárničky

Hlavním cílem akce je závod Nike Run Prague, který se uskuteční 3. září v Praze. Dalším cílem je ve společném týmu naběhat do té doby více kilometrů než tým mužů pod hlavičkou Xman.cz.

Desetikilometrový závod Prahou odstartuje ve 14:00 v areálu Žlutých lázní. Každý závodník na sobě bude mít vlastní tričko s osobním mottem. Stačí se jen zaregistrovat a to až do 15. srpna.

Trasa vede přes Vyšehradský tunel, Rašínovo nábřeží, Mánes, Staroměstské náměstí, Celetnou, Prašnou bránu, Václavské náměstí, Vodičkovu, Lazarskou, Mánes, Vyšehradský tunel a končí opět ve Žlutých lázních.Těšit se můžete na bohatý doprovodný program.

OnaDnes.cz vs. Xman.cz aneb Ženy vs. Muži

Souboj mezi ženami a muži o to, která ze skupin naběhá do 1. září více kilometrů, se bude zaznamenávat na stránkách Nikerunning.com. Na stránkách www.onadnes.cz a www.xman.cz budete moci sledovat on-line počítadlo.

Začínáme: ve čtvrtek 16. června 2011

Končíme: ve čtvrtek 1. září 2011

Přihlásit se může každý, kdo se zaregistruje do závodu Nike Run Prague, zaplatí startovné a během registrace se přidá do challenge k jedné ze skupin - ženy k OnaDnes.cz, muži k Xman.cz.

REGISTRUJTE SE ZDE

Co můžete vyhrát:

1. Každý, kdo se zaregistruje přes OnaDnes.cz, získá navíc kšiltovku Nike s logem a 20% slevu do Nike Store.

2. Celkem 100 žen a 100 mužů, kteří zaplatí startovné a přihlásí se do challenge, budou na základě losování pozváni na trénink a tam získají zdarma Nike+ SportBand.

Během společného setkání se budou moci zeptat profesionálních trenérů na různé věci kolem běhání a výživy.

Výherní tréninky budou čtyři a na každý bude pozváno 25 žen a 25 mužů, a to až do 15. srpna postupně (o termínech vás budeme včas informovat).

První kolo soutěže proběhne od čtvrtka 16. června do pátku 24. června, první společný trénink pak bude 29. června od 20 hodin v Praze na Vítkově.

Co k tomu potřebujete: iPhone, IPod (recenze na iPody i popis jejich "běhacích" funkcí najdete na Technet.cz zde) s Nike běžeckou aplikací nebo Nike+ SportBand a založený účet na Nikerunning.com


Nejčtenější

Nevěra přináší víc bolesti než radosti, říká psychoterapeutka

Nora Vlášková, psychoterapeutka

Vystudovala práva, pracovala i s nejtěžšími zločinci propuštěnými z vězení. Po narození dětí zvolila Nora Vlášková...

Příběh Anny: Nechci být vnuččinou chůvou, dcera to nechápe

Ilustrační snímek

Dceru jsem od jejích deseti let vychovávala sama. Nemohly jsem si příliš vyskakovat, i tak jsem se dceři snažila dát,...

Rebelství vévodkyně Meghan. Co vše dělá proti královským pravidlům

Vévodkyně Meghan (Peacehaven, 3. října 2018)

Přivdala se do královské rodiny, která ji vřele přijala. Mladý pár obdivují miliony lidí a fandí mu i proto, že Meghan...

Leklá ryba, otlapkávač nebo svazek mrkví. Co prozradí podání ruky?

Podání ruky

Vlastně na tom nic není. Vždyť dneska se ruka podává pořád – při pozdravu, seznamování, gratulacích, kondolencích nebo...

Menstruace bez vložek a tamponů. Češka nabízí nepropustné kalhotky

Menstruační kalhotky Snuggs

Protože použité menstruační vložky a tampony představují ročně tuny odpadu, rozhodla se Linda Šejdová, že místo běžných...

Další z rubriky

Najdete na iDNES.cz