Dermatologická poradna týmu Laserového centra Anděl

Poradna

Existují i jiná řešení než skrývat tvář. Odstraňování pigmentových skvrn je...

Na otázky odpovídá

Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká, Gréta Wohlová (Laserové centrum Anděl)

Tým Laserového centra Anděl tvoří korektivní dermatoložky Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká a Gréta Wohlová. LCA poskytuje komplexní estetická ošetření, omlazující a regenerační procedury, vyhlazení vrásek, ale i léčebnou dermatologii. Ptát se tak můžete na všechny problémy, které trápí vaši pleť.

Nejvíce se ptáte

Poraďte se také

Poraďte se také


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

*Označené položky jsou povinné.

bradavičky
Dobrý den,
5letá dcera měla 3 měsíce pod okem bolák, na kožním vypálili dusíkem - prý mukoidní cysta. Zatím tam má stále ošklivou ránu (je 3 dny po výkonu), pokud se zcela nezhojí, existuje nějaká jina varianta než tekutý dusík, jehož aplikace v obličeji pro malé dítě mi přijde drastická...
Děkuji za odpověď.
Lucie Klapková
Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká, Gréta Wohlová (Laserové centrum Anděl)
Dobrý den,
jako léčebnou metodu je možno zvažovat odstranění ablačním laserem, hojení je pak rychlejší a bez jizvy.
bradavičky
Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem, jde o bradavičky. Mám už pár let na krku jednu takovou menší vystouplou. Chtěla bych se jí zbavit, ale nevím, co zabírá nejúčinněji. Nechci, aby se mi znovu vrátila a třeba ještě ve větším množství. Ptala jsem se v lékárně a bylo mi doporučeno odstranit chirurgicky, že prý na tento typ bradavic přípravky z lékárny moc nezabírají (jsou prý spíše na plošší bradavice z bazénů apod.). Tak bych se chtěla zeptat, jaká léčba je nejlepší? Vyříznout? Odstranit laserem? Chtěla bych léčbu co nejméně bolestivou, ale zase ne předraženou a hlavně efektivní. :)
A ještě bych se ráda zeptala, kdy je nejúčinnější bradavice odstranit? Teď na léto a sluníčko to asi není nejideálnější, nebo to nevadí?
Děkuji za každou radu a zkušenost - otázka upravena poradcem
Nika
Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká, Gréta Wohlová (Laserové centrum Anděl)

emaile

"bradavičky" na krku jsou nejčastěji fibromky, kožní výrůstky, které jdou velice snadno a s dobrým kosmetickým výsledkem odstranit některým z vaporizačních ( odpařovacích) laserů( např. erbium či CO2 laser). Po zhojení doporučujeme několik týdnů ochranu před sluníčkem, proto je zimní období k odstraňování podobných útvarů vhodné.