Dermatologická poradna týmu Laserového centra Anděl

Poradna

Existují i jiná řešení než skrývat tvář. Odstraňování pigmentových skvrn je...

Na otázky odpovídá

Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká, Gréta Wohlová (Laserové centrum Anděl)

Tým Laserového centra Anděl tvoří korektivní dermatoložky Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká a Gréta Wohlová. LCA poskytuje komplexní estetická ošetření, omlazující a regenerační procedury, vyhlazení vrásek, ale i léčebnou dermatologii. Ptát se tak můžete na všechny problémy, které trápí vaši pleť.

Nejvíce se ptáte

Poraďte se také

Poraďte se také


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

*Označené položky jsou povinné.

akné a problematická pleť
Dobrý den, před nedávnem mi byla zjištěna hyperfunkce štítné žlázy a začala jsem na sobě pozorovat, že mě trápí akné, ale pouze v jedno místě konkrétním, taktéž mám zvýšenou tvorbu ochlupení, mohlo by to souviset s hyperfunkcí ?
Marcela
Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká, Gréta Wohlová (Laserové centrum Anděl)
Dobrý den,
hyperfunkce štítné žlázy může způsobit zhoršení akné i zvýšený růst ochlupení. po zaléčení a stabilitaci funkce by se tyto příznaky měly také zlepšovat.
akné a problematická pleť
Dobrý den, poraďte, je mi 37 let a stále bojuji s akné, pigmentovými skvrnami. Chci mít pěknou jednobarevnou pleť, ale nejdete to. Nejím pálivé, uzeniny, na čas jsem vyřadila i čokoládu s jídelníčku a nic. Mám takovou načervenalou pleť, bez make-up ani na krok. Na kožním mi paní doktorka řekla, že mám být ráda, že vypadám mladě. Porody má za sebou, doufala jsem, že se hormony uklidní a budu mít klid, ale je to snad horší. Měla bych pomalu začít bojovat s vráskami, ale na to mi nezbývá síla. Poraďte
Marcela
Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká, Gréta Wohlová (Laserové centrum Anděl)

emailem

Akné a problematická plať se sklonem k zarudnutí či pigmentacím je nesnadno řešitelný problém. Dle mé zkušenosti lze zlepšení dosáhnout ošetřením IPL ( intenzivní pulsní světlo), jde ale o opakovaná ošetření s nutností fotoprotekce ( ochrany před UV zářením).