Dermatologická poradna týmu Laserového centra Anděl

Poradna

Existují i jiná řešení než skrývat tvář. Odstraňování pigmentových skvrn je...

Na otázky odpovídá

Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká, Gréta Wohlová (Laserové centrum Anděl)

Tým Laserového centra Anděl tvoří korektivní dermatoložky Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká a Gréta Wohlová. LCA poskytuje komplexní estetická ošetření, omlazující a regenerační procedury, vyhlazení vrásek, ale i léčebnou dermatologii. Ptát se tak můžete na všechny problémy, které trápí vaši pleť.

Nejvíce se ptáte

Poraďte se také

Poraďte se také


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

*Označené položky jsou povinné.

epilace a depilace
Dobrý den . Už dlouho přemýšlím o laserovém odstranění chloupků v oblasti třísel. Chtěla jsem se zeptat ,kolik to přibližně stojí a jestli to je opravdu na vždy a také jestli je cítit nějaká bolest ? Děkuji za odpověď :)
Lucka
Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká, Gréta Wohlová (Laserové centrum Anděl)

emailem

nejúčinnější metodou odstranění ochlupení je laserová epilace. Jde o opakovaná ošetření ( po 4-6 ošetřeních se zbavíte cca 95% ochlupení, pokud jde o tmavé chloupky). Cena závisí na rozsahu ochlupení ( mnoho žen žádá epilovat celou oblast okolo genitálu s přesahem na hýždě či stehna) a začíná na cca 3000 Kč za ošetření. Jelikož cílovou strukturou laseru je právě pigment, ošetření vyžaduje kůži bez opálení, následně po ošetření je nutná ochrana před UV zářením.

epilace a depilace
dobry den, je mi 44 let a mam velky problem s cernymi chloupky na brade. jsem tmavy typ, na rtech si nechavam chloupky pravidelne depilovat horkym voskem, ale na brade rostou jiz velmi tvrde chlupy, ktere se daji vytrhnout jen pinzetou, ale casto i zarostou. Nevypada to vubec dobre...
premyslela jsem o laserovem reseni, ale mam obavu zejmena ze zdlouhaveho procesu - az 10 sezeni. Prosim, muzete mi poradit? Dekuji - otázka upravena poradcem
JANA
Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká, Gréta Wohlová (Laserové centrum Anděl)

emailem

Dobrý den, je pravda, že epilace laserem představuje opakovaná ošetření ( a může jich být i 10) , ale zároveň je to v současné době nejefektnější způsob odstranění nežádoucího ochlupení. Pokud jste tmavý typ, bude pro Vás nejdůležitější dodržovat po laserovém ošetření fotoprotekci , k omezení rizika následných hyperpigmentací ( hnědých skvrn).

epilace a depilace
Dobrý den, absolvovala jsme 4x laserové odstranění chloupků v obličeji a na krku. Výsledek není dobrý. Nyní mi rostou i chloupky, o kterých jsem vůbec nevěděla a konkrétně na krku mám tak 15, které musím pravidelně vytrhávat. Původně jsem na proceduru šla z důvodu náznaku několika chloupků nad rtem. Teď toho lituji. Je nějaké řešení? Jsem tmavooká bruneta, ale mám světlejší pleť i chloupky. Děkuji za odpověď.
Alena
Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká, Gréta Wohlová (Laserové centrum Anděl)
Nejlepším řešením ve Vašem případě by byla epilace Laserem ( např. Gentle lase). Zákrok sice něco stojí a musí se opakovat, ale jde o trvalé řešení - chloupek neroste, tudíž nemůže zarůstat. jinak mohu poradit používání roztoků s antibiotickou či desinfekční složkou bezprostředně po holení či depilaci.
epilace a depilace
Dobrý den, mám kosmetický problém, který se týká holení intimních partií. Trpím na zarůstání chloupků a také se mi vždy po holení objeví pupínky a boláky,takže mám nejen v oblasti třísel pigmentové skvrny ale jelikož se mi také často bohužel podařilo se při holení pořezat,tak mám také menší jizvy a také výstupky nebo hrbolky a nevím jak se jich zbavit. Na nějaký drahý zákrok nemám peníze,ale chtěla bych vědět,zda se to dá řešit i jinak. Už jsem vyzkoušela téměř všechny způsoby holení,epilace,depilace atd.. ale vždy mi chloupky zarůstaly nebo se tvořily pupínky. Děkuji
Karolína
Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká, Gréta Wohlová (Laserové centrum Anděl)
nejlepším řešením ve Vašem případě by byla epilace laserem ( např. Gentle lase). Zákrok sice něco stojí a musí se opakovat, ale jde o trvalé řešení- chloupek neroste, tudíž nemůže zarůstat. Jinak lze aplikovat roztoky s antibiotickou či desinfekční složkou bezprostředně po holení či depilaci.