Diskuse k článku

Uničov zakázal podomní prodej, obchodníci tu přesto lidi obchází dál

Ani úřední zákaz podomního prodeje některé obchodníky nezastaví. O tom se v poslední době přesvědčují v Uničově, kde k tomuto kroku před půl rokem přistoupili kvůli podvodníkům, kteří se často maskují právě jako podomní prodejci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Šerlok Homeless

Já jsem se s podomním dealerem Centropolu málem porval

Vracím se zrovna s dcerou ze školky. Dcera je zrovna ve věku dětského vzdoru, má své ceremoniály a když něco není jako obvykle, spustí řev. Navíc chce všechno dělat sama (otvírat dvěře, zavírat dveře, rozsvěcovat zhášet, ... když se manželka vysmrká a hodí kapesník do popelnice, tak dcera spustí že "né, já tam ten kapesník hodím" a půl hodiny je cirkus. Když cinkne lžička, tak "né, já tam tu lžičku dám".

Takže se vracím s dcerou ze školky a přemýšlím, jestli to proběhne OK. A u vchodu chlapík, takový řízek v černém, vypadá jak ze security. A zvoní a zkouší, jestli něco uvidí v okně. Tak se ptám co hledá. Je z Centropolu a jde kvůli plynu. Já: "Já měnit dodavatele nebudu. Já jsem u RWE a nechci měnit dodavatele." On: "A dodavatelem RWE je kdo?" Já: "Co je mi po tom? Nevím a nevím, proč by mě to mělo zajímat. Odejděte." No a když odcházel, tak jsem za ním zalomil loket. Tak začal za brankou nadskakovat.

0/0
1.3.2011 20:32

Šerlok Homeless

Re: Já jsem se s podomním dealerem Centropolu málem porval

No, příště těmhle podomním prodejcům elektřiny a plynu zdůrazním, že jdou na neohlášenou návštěvu a přišli nevhod.

A jestli mají návrh smlouvy, tak ať mi jej dají přede dveřmi, že jej prostuduji a v případě zájmu se ozvu.

0/0
1.3.2011 20:37

bordelář

no..

nějakej podomnej nýmandl byl i mě prej že je od vod..fonu a že chce vidět občanku jestli mi tu slevu muže dát řikám že o nic takovýho nemám zájem, že si to dělám přes internetovou samoobsluhu a najednou začal být drzej  že to nejde a on tomu rozumí jestli si z něho dělám srandu...

0/0
27.2.2011 14:57

Šerlok Homeless

Re: no..

Vůbec nepustit do bytu. Ani do předsíně. Vyzvat, ať zmizí z prostoru přede dveřmi, jinak že zavoláte policii. Na strašení zaplacení zbytečného výjezdu nedejte. Policajti s tím holt musí počítat, že když voláte, tak je potřebujete a než přijedou, tak se změní situace - to se holt stává.

0/0
1.3.2011 20:40

Najdete na iDNES.cz