Diskuse k článku

Systém radarů v Prostějově byl plný chyb, některým promíjel přestupky

Radary v Prostějově měří už rok jen pro statistiku. Město dodnes neodstranilo chyby, na které loni v létě upozornilo ministerstvo dopravy. Město tvrdí, že radarový systém žádné chyby nemá a příliš ho tak měnit nebude. Kontrola přitom odhalila třeba to, že někteří řidiči měli nastavený paušální pardon na přestupky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

MIR80

Czech radar

Jen tak dal. Je treba tyhle chapadla mafianske chobotnice, kdy soukroma firma velice uspesne profituje na pokutach osekat.. Kdo jste platili pokutu za pretupek ziskany radarem, viz tento clanek

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011081403

Obzvlaste pikantni by opravdu bylo, kdyby mesto muselo platit zpatky plnou nahradu pokuty, z niz uz vsak zaplatilo cast CZR...

+1/0
17.8.2011 9:17

Milhaus1

Konečně

někdo exaktně popsal co se na radnici v Prostějově dělo!!!

Výmluvy tajemníka a místostarosty jsou jen obecné a nicneříkající. Bohužel si to místní neuvědomují a stále volí ty stejné tváře... .

0/0
16.8.2011 15:28

InstinkTT

Měření rychlosti

Rychlost může měřit pouze státní, či městská policie. Nikdo jiný, žádná soukromá firma, na to je příslušný zákon. Pokud jste v Prostějově byli změřeni tímto radarem, který provozuje CzechRadar i v minulosti a platili jste pokutu, odvolejte se na toto. Odvolejte se i zpětně (klidně více let zpět), město má povinnost Vám pokutu vrátit, protože získalo důkazy v rozporu se zákonem. !!

0/0
16.8.2011 14:00

Najdete na iDNES.cz