Diskuse k článku

Šumperk má nové logo města, které vyvolává rozporuplné reakce

Měst Šumperk bude používat nové logo. Jeho autorem je Lukáš Taneček z Hradce Králové a má podobu písmene M se stříškou, která je inspirována vikýřem z věže radnice. Obyvatele města rozdělilo na dvě části - jedněm se líbí, druzí jsou někdy i ostře proti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Qesospi Cobigan

Kde se vzaly ty Sudeťácký barvy?

to jsou snad historické barvy Šumperka... tam už chybí jen hákovej kříž.

0/0
29.4.2011 19:50

Amanita phalloides erectus

***

No a co tak má rád Invaders. Taky jsem to hrával. Byla to jedna z nejlepších her.

0/0
26.4.2011 13:22

Tomaseq

Je to velice pěkné

Autor zvolil zajímavou možnost. Líbí se mi to. Určitě se to bude líbit většině.

0/0
25.4.2011 12:02

shevek

Re: Je to velice pěkné

Líbí se to leda autorovi a radním ;) Narvat do loga Šumperka něco, co má symbolizovat maják, to je úlet jak od někoho na drogách. Asi si pan autor myslel, že je tu nějaký moře. Kdo viděl ostatní návrhy, tak je mu jasné, že tady něco smrdí. Hlavně pan z Hradce Králové asi nejlíp ví, jak by měl Šumperk symbolizovat logem. Když se na to podívám, tak mi to připomíná cokoliv, jenom ne písmeno M. Navíc v tom nevidím nic šumperského, barvy jsou "brutální" a "tvrdé", nekorespondují absolutně s ničím. Kdo přijede do Šumperka, ten se může těšit na krásné prostředí plné zeleně, a to nejen okolních lesů, ale i městských parků, s kulturním vyžitím, sportovním zázemím... A ať na to logo koukám jak koukám, vidím nějaký paskvil parodující fénické písmo a odfláknutou práci radních, kteří schválili nejhorší šunt, který v nabídce byl. Takže radní ať si hezky vykoupí logo a mohou ten kosočtverec, který v horní části loga vzniknul, používat sami na svých domech. Děkuji, NE!

0/0
26.4.2011 12:23

shevek

Re: Je to velice pěkné

A nejsmutnější na tom je, že názor občanů je radním ukradenej. Možná i proto nezvolili nejlepší možný návrh zachycující klidnou povahu města spojenou se zelení a s nápisem "MOJE MĚSTO". Protože tohle město už není obyvatel, ale jen a pouze radnice... Asi tedy, jak se zdá.

0/0
26.4.2011 13:08

Garfieldek

Re: Je to velice pěkné

Je to hezký, zvykneš si.

0/0
27.4.2011 14:20

Najdete na iDNES.cz