Diskuse k článku

Podnikatel žaluje úřad, který rozděluje v Olomouckém kraji miliony z EU

Podnikatelům v Olomouckém kraji dochází trpělivost s tajnostmi, které zde vládnou kolem rozdělování evropských peněz. První podnikatel již podal žalobu na Regionální radu Střední Moravy v čele s hejtmanem Martinem Tesaříkem, která má stovky milionů na starosti. Neprůhledné rozdělování kritizuje i místní poslankyně Lenka Andrýsová.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Duo Boris

druhá strana pohledu

Problém ovšem je, že jakmile zveřejní jména hodnotitelů, okamžitě tu bude riziko korupce, protože hodnotitel je úředník s normálním platem, a projekt je v milionech, že? Naopak jsem zažil u známých, kteří u jiného úřadu zveřejněni byli, že jim volali odmítnutí lidé a vyhrožovali, že si na ně počkají, rozkopou jim kanceláře apod. Takže ono je potřeba se na to podívat i z jiné strany. Navíc, teď chce vláda rušit ROPy a těch kontrol, které se na radách vystřídaly za poslední rok, jsou desítky, takže že by to bylo bez dohledu, to se rozhodně říct nedá. To, že jiné (ministerstvy řízené OP), spravují více peněz a průhledné jsou výrazně méně, to zjevně nikoho netrápí, že...

0/0
16.5.2011 9:40

eQuido

Tak ty už si neškrtnou

No kdo to kdy viděl, aby se nějaká holota koukala oranžový mafii pod prsty?

0/0
11.5.2011 17:58

fseznalekII

Re: Tak ty už si neškrtnou

Kazeň musi byt, to by si každy stavěl hotely kde by chtěl!   Neni to tak dlouho co Bělák zel prázdnotou a dnes tudy projede sotva pár kolařů...., vrátil by tu dotaci po krachu?

0/0
11.5.2011 18:59

Najdete na iDNES.cz