Diskuse k článku

Olomouc váhá: drahý nájem, nebo firma spojená s exministrem Langerem?

Olomoucká radnice přemýšlí, kam přestěhuje část svých úředníků. Předjednaný nájem v nově stavěné budově na Hynaisově ulici je totiž kritizován jako drahý a za nevýhodných podmínek. Teď se objevila druhá nabídka - Staroměstská kasárna. Je levnější, háček je ale v tom, že je vlastní lidé spojení s Ivanem Langerem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

jirka m

Koukám, kolik lidí tady Langer

asi platí, aby mu pomáhali i v bezvýznamné internetové diskuzi...:-)

0/0
22.3.2011 13:26

Gardnes

Zase stará klišé

Prosím pěkně, o jakou kauzu jde, kde je Paclík a Kyselý spojen s tím démonem Langerem?. Jestli to nebude o tom, jak Kmenta z nelegálně získaných policejních odposlechů Mrázka nevydával po kapkách vytrháváním z konceptu některá nesympatická jména podléhající kmotrovi Mrázkovi, aby jim zavařil. Např. Langer vůbec nepřišel nikdy s Mrázkem do styku, ani telefoního, pouze v mladickém horování pro českou firmu se přimlouval, co by poslanec o poskytnutí úvěru, tedy to co dělají všichni poslanci po celém světě.

0/0
18.3.2011 15:53

freeLook

Re: Zase stará klišé

;-D

0/0
20.3.2011 2:04

milec

Re: Zase stará klišé

neboj íčko, už se na tebe vaří...

0/0
22.3.2011 13:55

Paa1

Poděkování

Děkuji za nový eufemismus "za vcelku zajímavých okolností"! Za chvilku už se čtenář nedozví jedinou relevantní informaci, protože připo.raní novináři se bojí nazvat věci pravým jménem. Olomoucké radnici bych jako volič doporučil držet se od Langera a spol hodně daleko.

0/0
17.3.2011 12:11

BořekŠikula

Re: Poděkování

Jasně, ať to stojí, co to stojí! Než poloviční nájem někomu, kdo možná zná Langera, tak raději zaplatit stavbu baráku někomu jinému.

0/0
21.3.2011 14:01

Kelmik

Re: Poděkování

"Za vcelku zajímavých okolností" není žádný eufemismus, ale trapná novinářská floskule, která má dodat čemukoli odér černoty nebo nekalosti. Staroměstská kasárna jsou prodaná pět let, do téhle chvíle se o tom nikde nepsalo, žádné čachry, úplatky nebo tunely nevypluly na povrch, armáda se zbavovala majetku, Kyselý odkoupil, tečka. Ale jelikož se píše o Langerovi, je zapotřebí text opepřit podobnými berličkami, aby to jako celek správně zapůsobilo. Pevně doufám, že dotyčný novínář ty "vcelku zajímavé okolnosti" upřesní, jinak to zůstane tím, čím to je v tuhle chvíli: manipulativní vsuvkou bez výpovědní hodnoty.

0/0
22.3.2011 11:14

our_city

Re: Poděkování

Já bych naší radnici doporučila držet se dál nejen od Langera, ale i od firmy Namiro. Stačí si dát do vyhledávače, s kým, resp. s čím  byl  jednatel Moll spojován ve zlínské kauze (Před senátem krajského soudu vypovídali také Pavel Moll a

Miroslav Abrahám ze stavební společnosti Zlinstav. Oba čelí obžalobě z

krácení daně). *** Jen mi přijde srandovní, že se takhle k pronájmu  vyjadřuje Major, který kdysi tvrdil, že Langera nezná, ačkoliv mu zrovna dělal asistenta a s golfovým areálem ve Vésce měl  (Véska=Langerovo) hodně společného! . Jen díky Langerovi je Major dnes tam, kde je. ***

Tak na konečné rozhodnutíí si fakt počkám. I malé děti tu ví, že Namiru by magistrát zaplatil celý barák a nic by nevlastnil. Jako perlička na závěr - v době úspor se kvůli tomu baráku zničilo parkoviště, které tam bylo od ledna 2006  a jistě stálo nás, daňové poplatníky, pár  milionů. Dojná kráva jménem město Olomouc už pomohla mnoha firmám k těžkému lizu ( Gemo - akvapako), teď jsou na řadě jjiní!?

0/0
22.3.2011 22:51

our_city

Re: Poděkování

Mimochodem - Namiro je s.r.o. se základním jměním 100 000 Kč. Takže fakt sranda století.;-D

0/0
22.3.2011 23:09

strangespot

Taky bych chtěl za dvacet zaplatit celý dům (i starý)

0/0
17.3.2011 12:05

Najdete na iDNES.cz