Diskuse k článku

Olomouc chce začít stavět novou tramvajovou trať ještě letos

Se stavbou nové tramvajové tratě, která dovede soupravy za křižovatku Rooseveltovy a Velkomoravské ulice, chce olomoucká radnice začít už letos. Druhá etapa by pak měla trať protáhnout až do srdce sídliště Nové Sady.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

shevek

Dnes....

....jsem byl po letech jako obyvatel jiného města poměrné vzdáleného od OC v OC a potřeboval jsem se dostat od nádru k FN. V IDOSu jsem si vyhledal tramvaje (tuším 1, 6 a hlavně 4) a následně chtěl přes smartphone koupit SMS jízdenku, což kupodivu nešlo. Tak jsem se na to vyprdl a šel si koupit klasickou jízdenku, následně přijela tramvaj č. 4 s uvedením cílové stanice "Nová ulice". Vesele jsem nastoupil a jedu, jedu a fakultka nikde. A pak přijde řidička v Neředíně na zastávce a suše sdělí "Konečná, vystupte si!" Pak jsem se dozvěděl kdesi cosi, že někde vypadl proud a proto musela změnit trasu. Ale že by ta kráva vylezla a někomu něco řekla, to jí bylo jedno. Nikde žádná informace, náhradní autobusové spoje, nic. Tak raději ať si v Olomouci zavedou pořádek v současných linkách a nevymýšlej kraviny. Pak jsem běhal po městě a hledal cestu k FN, kde mám v těžkém zdravotním stavu rodinné příslušníky. Tímto DPMO moc děkuji a slibuji, že příště si dovezu kolo a do tramvaje už v OC nevlezu.

0/0
30.6.2011 22:17

Tomaseq

Re: Dnes....

Tady brečíte na špatném místě, dopis odešlete na vedení DP Olomouc. Tady vám nikdo nepomůže...

+2/0
1.7.2011 10:03

Tomaseq

Proč?

Může mi někdo říct, proč ta tramvajová trať povede uprostřed silnice? Nebylo by lepší, aby koleje vedly po samostatném tramvajovém pásu? Tím by ubylo kolizí aut s tramvajemi.

+1/0
30.6.2011 16:07

Lumin161

Re: Proč?

Protože někdo nemyslí komplexně. To samé zastávky Vídeňského typu-... Ty tam budou naprosto nevhodné

0/0
30.6.2011 17:58

Najdete na iDNES.cz