Diskuse k článku

Lidé ve Slatinicích trpí vedle zemědělského skladu. Úřady nepomohly

Bydlení vedle skladu zemědělských strojů není nic příjemného. Své o tom ví obyvatelé Slatinic na Olomoucku. Obec se už několik let hádá s majitelem skladu o tom, kdo by měl ustoupit. Bezúspěšně. Problémy jim nepomohl vyřešit ani zásah zaměstnanců olomouckého krajského úřadu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

PMišák

Dá se novinám věřit?

Po přečtení tohoto článku propadne člověk znalý tohoto problému hluboké depresi o úrovni resp. ubohosti některých "novinářů". Pro  to, aby udělal z poškozeného pachatele a z pachatele bojovníka za správnou věc je třeba dost velkou dávku cynismu.

Proto také klidně nepravdivě uvede, že existovala dohoda, že se dva podnikatelé přestěhují. Ve skutečnosti se obec zavázala před stavbou bytového domu z kravína vykoupit ev. financovat stěhování všech objektů bývalého JZD. Od družstva byly jejich objekty postupně vykoupeny a zaplaceny. (Tam  příjemce peněz není tak zřejmý). Ode mne byl vykoupen pouze 1 ze 2 objektů. Placení trvalo 5 let. Slovy pět let a navíc 5 stání u okresního soudu v Olomouci. O přestěhování dalšího - současného areálu na který existuje smlouva z 30.8.2000 nemohlo být ani řeči. "Už ti to stačilo a my tě(asi šikanováním) donutíme se přestěhovat".

více informací viz

http://www.slatinice.nazory.cz/podnikatelskazona/podnikatelskazona.html

Ing. Petr Mišák Slatinice.

0/0
9.9.2011 12:41

Najdete na iDNES.cz