Diskuse k článku

Desítky lidí v Litovli odmítly prodat pozemky na stavbu ochranných hrází

Stavbu protipovodňových opatření za zhruba 800 milionů korun v Litovli a okolí blokuje několik desítek lidí, kterým zde patří pozemky. Nechtějí se jich kvůli hrázím vzdát.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Rafaelou

pozůstatek minulosti....

Někdo si řekne co je to za lidi bránící rozumné investici která bude chránit před velkou vodou.Jsou to dílem spekulanti kteří chtějí vytřískat co největší kapitál a dílem normální lidí.Takoví kterým minulý režim sebral půdu i jiný majetek a nikdo po revoluci neřekl ani děkuji.Při spoustě dnešních jednání radnice opět spíše vyhrožují než normálně lidsky jednají.Měl jsem možnost se zůčastnit podobných jednání a vůbec se těm lidem nedivím,že prodat nechtějí.Kolikrát nejde vůbec o peníze ,ale o lidský přístup.Stejné je to s tím,kdy radnice chce jen malou část pozemku a přitom se díky tomu znehodnotí celý.Umění vyjednávat je věda kterou ne každý ovládá.Na spoustě radnic sedí také lidé tak či onak spjatí s minulým režimem a dodnes nechápou že doba je jiná a že jiné má být i chování.

0/0
23.5.2011 6:26

VODNE ZABRANY

Protipovodnove bariery na dvere, okna, garaze

Ochrante svuj dum pred povodnemi!

Jednoducha a rychla instalace!

Staci zadat do googlu VODNE ZABRANY

0/0
22.5.2011 23:06

CART09

No jo no...

..když to je těžké... na jednu stranu chápu, že se někdo nechce vzdát půdy, ke které má citový vztah, ale pak ať nekvičí do televize, že mu voda vzala barák, který mu navíc pojišťovna odmítla pojistit...

0/0
22.5.2011 17:07

Najdete na iDNES.cz