Diskuse k článku

Čtvrtinu běžkařských tras v Jeseníkách letos nebude nikdo udržovat

Část terénů pro běžecké lyžování letos nebude v Jeseníkách tak dobře sjízdná jako v minulých letech. Rolby totiž nebudou tamní trasy udržovat. Přibližně čtvrtina tratí tak bude mít jen takové stopy, jaké si vyšlapou sami běžkaři.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

juchelka

Krkonoše x Jeseníky

Tak ten pán co ho ruší cokoli na horách, tak ten je asi z Marsu nebo z Prahy, ne? Byl někdy v Krkonoších nebo na zalidněné Šumavě? Jeseníky jsou jedny z nejdivočejších a nejhezčích hor. Ale ne pro lidi tohoto typu. Těch tras je škoda, ale zase o to víc nadšenců přijede a méně hňupů co potřebují 100% servis a Mc Donalda i na horách. Na druhou stranu my přijde divné, proč se za běhaní na vyfrézovaných trasách nevybírá,  třeba symbolická 20cka nikoho nezabije.

+1/0
31.10.2011 14:16

ramm

Re: Krkonoše x Jeseníky

Třeba v jizerkách je "dobrovolné vstupné" - posílá se přes sms, 27 kč a celkem dost lidí to posílá, kdyz si jde zabehat ...

0/0
31.10.2011 19:39

Si0 po 4. zákazu

Re: Krkonoše x Jeseníky

Nejsem z Marsu ani z Prahy a v Krkonoších a zejména na Šumavě jsem už mnohokrát byl. A můžu říct, že jim jeseníky nesahají ani po paty. Donaldy v přírodě opravdu nepotřebuji, ale klid od nejrůznějších motorů a upravené turistické stezky, kde vás nikdo nehoní s pilou ani je nerozrývá traktorama, opravdu ano. A opravdu, Jeseníky jsou jedny z nejdivočejších hor, hlavně pokud jde o jejich obyvatele. O kráse bych velmi pochyboval, není to nic zvláštního.

0/0
1.11.2011 11:05

Si0 po 4. zákazu

Do Jeseníků nejezdit!!!

Čeká tam na vás akorát rachot motorových pil s nerudnými lesními dělníky, co kácejí na turistické a lyžařské stezky, a idiotských vrtulníků a letadélek, co si musí pořád prohlížet terén shora.

0/0
31.10.2011 10:47

Jsem v Ječný

Jak jde o zdraví občanů, tak peníze nejsou!

Raději budeme podporovat konzumí způsob života a trávení volného času v OC a "fast fůdech" :-( Rv

0/0
30.10.2011 11:34

Najdete na iDNES.cz