Olympijské vstupenky jsou v prodeji

16 2005
Praha - Šest tisíc vstupenek na olympijské soutěže v Turíně si mohou od tohoto týdne kupovat sportovní fanoušci v České republice. Prodávají je cestovní kanceláře Slantour a Pinocchio Viaggi, které jako distributory určila marketingová společnost Českého olympijského výboru Česká olympijská.

Vstupenky na ZOH v Turíně jsou v prodeji už od listopadu loňského roku, největší vlnu zájmu však pořadatelé teprve očekávají. V současné době je podle organizátorů prodáno přes 60 procent vstupenek.

Největší zájem je o lední hokej, rychlobruslení, krasobruslení a alpské lyžování. Nejlevnější vstupenky se prodávají od 25 eur, naopak za lístek na slavnostní zahájení her zaplatí zájemci až 900 eur.

Vedle sítě oficiálních prodejců, které si určí každý národní olympijský výbor, lze vstupenky objednávat i na internetové adrese www.torino2006.org/tickets. Neprodané vstupenky budou v Itálii k dispozici až do začátku soutěží.

Každá vstupenka obsahuje čtrnáct bezpečnostních prvků proti zfalšování. Patří mezi ně různé hologramy nebo speciální inkousty. 

 

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Nejhorší známku od čtenářů dostal Lang


Praha Nejhorší český olympionik? Podle čtenářů iDNES to nebyla žádná z biatlonistek, ani nikdo ze...

V Turíně mi nic nechybělo, tvrdí Jágr

Česko - Švédsko, Jágr

New York, Praha Chybělo Jaromíru Jágrovi na olympiádě v Turíně zázemí a nerozuměl si s koučem, jak psaly americké...

Prezident Novotné negratuloval. Zatím


Benátky nad Jizerou Je noc ze soboty na neděli, zimní svátek sportovců v Turíně končí. Na dívčím pokoji v olympijské...

Najdete na iDNES.cz