Tomáš Janků píše čtenářům iDNES

16 2000
P r a h a - Diskuse o zpochybněném výkonu výškaře Tomáše Janků a o jeho vyřazení z olympijského týmu se bouřlivě rozvinula i v chatu na stránkách iDNES. Svým zastáncům i kritikům odpověděl přímo ve vlastním příspěvku i samotný atlet. "Vážím si všech Vašich názorů, těch pozitivních i negativních. Rád touto cestou odpovím na vše, co Vás zajímá, pokud znám odpověď," objevilo se v příspěvku podepsaném výškařovým jménem. Janků v telefonickém rozhovoru potvrdil, že do chatu opravdu vstoupil on osobně, a zároveň přijal naše pozvání na on-line rozhovor.

"Mám pocit, že se tu objevili i samotní aktéři této situace, škoda jen, že nemají tu sílu nedávat si přezdívky. Ale o tom je chat, ne?" poznamenal dále v internetové diskusi.

Výměně názorů s anonymními tazateli se Janků nebrání a přijal i pozvání do redakce iDNES na on-line rozhovor. "Právě mi potvrdili start na pátečním mítinku v Monte Carlu, na který odjedu už zítra," začal atlet hledat ve svém diáři volnou chvilku. V redakci se objeví už v pondělí a od 12 do 13 hodin bude čelit vašim dotazům.

Výkon 230 cm, kterým Janků 27. července na závodech v Bílině splnil olympijský limit, byl na základě televizního záznamu zpochybněn. Atlet byl vyřazen z nominace na OH a případem se zabývá disciplinární komise.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Je to dost, je to málo?


P r a h a Olympijští medailisté jsou odměňováni za zlato milionem korun, za stříbro pěti sty tisíci, za bronz...

Paralympici se vrací se svým pokladem


S y d n e y Na hrách XI. letní paralympiády v Sydney vybojovali čeští reprezentanti dohromady 43 medailí, z...

Uzdravená lyžařka se vrací na svahy


Z á h ř e b Chorvatská sjezdařka Janica Kosteličová, která loni utrpěla vážné zranění pravého kolena, je...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz